Skocz do zawartości

Koszula do "ryzykownego" zestawienia


Elwirka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Na wstępie chciałam Was przywitać drogich użytkowników tego forum, iż jest to mój pierwszy i zarazem nie ostatni post tutaj!

 

Kieruje do Was zapytanie, idę wraz swoim mężczyzną na wesele gdzie ja będę druhną..

Tak się składa że wesel w tym roku jakoś nie ma, do sedna.. garnitur "mój" ma od około 4 lat jest koloru jasnoszarego kupionego w dość znanej sieciówce z błękitną jego wewnętrzną częścią. Wesele mamy za 2 tygodnie- pogoda przewidziana bardzo dobra.

Pytani: jak zestawić ten kolor z koszulą + krawat/mucha

Pytanie 2: Czy ten garnitur nie będzie "za stary" w porównaniu do teraźniejszej mody niebieskich i tym podobnych kolorów ?

 

14012355_1055406981221891_1887323919_o.jpg

 

Dziękuje za pomoc!

 

El,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elwira, na wstępie chciałbym zachęcić si zadawania pytań w już istniejących, odpowiednich tematach.

Teraz wróćmy do Twojej sprawy. Im garnitur jaśniejszy, tym mniej formalny. Garnitur Twojego parnera będzie odpowiedni przedewszystkim na wesele, które odbywać się będzie na świeżym powietrzu. Odpowiednią koszulą będzie śnieżno biała. Buty czarne a dodatki stonowane. W męskiej elegancji termin moda" nie występuje, a ostatniego guzika marynarki nie zapina się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garnitur ma jasny kolor, do tego, jak widzę, kontrastowe obszycia dziurek - to oznacza, że nie nadaje się na eleganckie okazje. Można go ew. założyć, jeśli znajomy zaprasza na sam ślub w środku dnia, ale na wesele (jak się domyślam - nocne) - nie. Taka okazja wymaga eleganckiego garnituru w ciemnym kolorze, bez udziwnień, białej koszuli, czarnych butów o określonym typie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co masz na myśli przez spodnie materiałowe. Teraz na śluby/wesela ubiera się w to, co się komu podoba - wolny kraj. :) Jednak, jeżeli zadałaś pytanie na tym forum, to wszyscy, albo zdecydowana większość, odpowie Ci, że na tak formalną uroczystość odpowiedni będzie ciemny garnitur + biała koszula + czarne buty.

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • waski locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.