Skocz do zawartości

Wodzu

Rekomendowane odpowiedzi

Przez blog Teachingmensfashion trafiłem na szwedzką markę odzieżową, która może być konkurencją dla znanej i lubianej marki Suit Supply - Grand Frank. Materiały pochodzenia naturalnego ze znanych tkalni, marynarki szyte metodą half-canvas, niezłe proporcje (choć niektóre marynarki są dość krótkie, górny guzik również mógłby być umieszczony niżej). Marka na pewno ustępuje holenderskiej marce rozmiarówką, jednak istnieje "dopiero" 2 lata i można powiedzieć, że się ciągle buduje. Wysyłka jest darmowa, niezależnie od wartości zamówienia.

Mieliście jakiś kontakt z Grand Frank? Może macie coś od nich? Jak oceniacie ofertę firmy?

Dla formalności, link do strony:

https://www.grandfrank.com/eu/

  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie to wygląda na zdjęciach. Nie podobają mi się tylko mocno kontrastowe guziki. "Krótkość" marynarek i za wysoko położony guzik wynika z tego, że garnitury i marynarki są prezentowane na wysokich modelach (187-188 cm). Dla kogoś niższego powinno to wyglądać lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że podają wymiary modeli prezentujących ubrania. Wydają się być ciekawą opcją dla osób o sylwetce zdecydowanie "athletic fit" - marynarki dobrze leżą na modelach o 102-103 cm w klatce przy 80 cm w talii (pytanie czy do sesji zdjęciowej były dopasowywane u krawca i w ilu miejscach upinane szpilkami...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wieeeeelki plus za to, że można wybrać różne rozmiary spodni i marynarki. Zupełnie nie rozumiem polityki SuSu w tym przypadku. Ja ostatnio trochę kilogramów zrzuciłem, mam 83 w pasie i 117 w klatce i dopasowanie klasycznego 52 z SuSu robi się nie lada wyzwaniem dla mojej pani krawcowej - zebrać w pasie, puścić w plecach, fałda poznańska, no i spodnie o 8 - 10 cm, plus zwężanie... Kombinacja alpejska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie jest kilka ciekawych krawatów (zagadką pozostaje użyte wypełnienie), niektóre są przecenione. Z ciekawości i obniżki zamówiłem granatowy bawełniany knit. Jego szerokość to 6cm, w ofercie widziałem też takie o szerokości 6,5cm. Kolor to bardziej jasny granat, nie jest to typowy navy blue. Dodatkowo otrzymałem kupon rabatowy na 10%.

Jaki knit jest, każdy wie, nie będę oceniał marki według tego krawata (ubogi wybór rozmiarów garniturów skreśla mnie jako potencjalnego klienta).

Dla pełnego obrazu dwa zdjęcia:

IMG_20160810_183050.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.