Jump to content

Wodzu
 Share

Recommended Posts

Przez blog Teachingmensfashion trafiłem na szwedzką markę odzieżową, która może być konkurencją dla znanej i lubianej marki Suit Supply - Grand Frank. Materiały pochodzenia naturalnego ze znanych tkalni, marynarki szyte metodą half-canvas, niezłe proporcje (choć niektóre marynarki są dość krótkie, górny guzik również mógłby być umieszczony niżej). Marka na pewno ustępuje holenderskiej marce rozmiarówką, jednak istnieje "dopiero" 2 lata i można powiedzieć, że się ciągle buduje. Wysyłka jest darmowa, niezależnie od wartości zamówienia.

Mieliście jakiś kontakt z Grand Frank? Może macie coś od nich? Jak oceniacie ofertę firmy?

Dla formalności, link do strony:

https://www.grandfrank.com/eu/

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że podają wymiary modeli prezentujących ubrania. Wydają się być ciekawą opcją dla osób o sylwetce zdecydowanie "athletic fit" - marynarki dobrze leżą na modelach o 102-103 cm w klatce przy 80 cm w talii (pytanie czy do sesji zdjęciowej były dopasowywane u krawca i w ilu miejscach upinane szpilkami...).

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim wieeeeelki plus za to, że można wybrać różne rozmiary spodni i marynarki. Zupełnie nie rozumiem polityki SuSu w tym przypadku. Ja ostatnio trochę kilogramów zrzuciłem, mam 83 w pasie i 117 w klatce i dopasowanie klasycznego 52 z SuSu robi się nie lada wyzwaniem dla mojej pani krawcowej - zebrać w pasie, puścić w plecach, fałda poznańska, no i spodnie o 8 - 10 cm, plus zwężanie... Kombinacja alpejska.

Link to comment
Share on other sites

W ofercie jest kilka ciekawych krawatów (zagadką pozostaje użyte wypełnienie), niektóre są przecenione. Z ciekawości i obniżki zamówiłem granatowy bawełniany knit. Jego szerokość to 6cm, w ofercie widziałem też takie o szerokości 6,5cm. Kolor to bardziej jasny granat, nie jest to typowy navy blue. Dodatkowo otrzymałem kupon rabatowy na 10%.

Jaki knit jest, każdy wie, nie będę oceniał marki według tego krawata (ubogi wybór rozmiarów garniturów skreśla mnie jako potencjalnego klienta).

Dla pełnego obrazu dwa zdjęcia:

IMG_20160810_183050.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.