Skocz do zawartości

Dobieranie akcesoriow - etui do cygar, do pior itd


Edward

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie, czy do butow, paska do spodni, paska do zegarka w kolorze brazowym pasuje:
1: etui na cygara, etui na pioro oraz pioro wieczne w kolorze czarnym kalendarz okladka kolor brazowy.
2: etui na cygara w kolorze czarnym, etui na piora w kolorze brazowym, pioro wieczne w kolorze czarnym
   lub habana, kalendarz okladka kolor brazowy.

Poprawnie to wszytko w odcieniach brazow ale to troche nudno.

Prosze o wasze opinie.

 

pozdrawiam

Edward

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie, czy do butow, paska do spodni, paska do zegarka w kolorze brazowym pasuje:

1: etui na cygara, etui na pioro oraz pioro wieczne w kolorze czarnym kalendarz okladka kolor brazowy.

2: etui na cygara w kolorze czarnym, etui na piora w kolorze brazowym, pioro wieczne w kolorze czarnym

   lub habana, kalendarz okladka kolor brazowy.

Poprawnie to wszytko w odcieniach brazow ale to troche nudno.

Prosze o wasze opinie.

 

pozdrawiam

Edward

 

Nie widzę potrzeby dopasowywania tych elementów do stroju. Idea szczytna, ale ja np. używam jednego kaledarza z wieloma parami butów. Jak miałbym to pogodzić? Wymieniać okładki?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w ogóle przesadne dopasowywanie kolorów jest niezdrowe. Też tak kiedyś robiłem, ale stwierdziłem jakiś czas temu, że taki przesadnie 'matchy-matchy look' jest wręcz mało poważny i sprawia kiepskie wrażenie. Owszem, paski (w tym od zegarka) i buty trzeba dopasowywać, ale już resztę (wliczając w to teczkę) niekoniecznie. Wybrać jeden kolor i konsekwentnie się go trzymać - u mnie to kolor mlecznej czekolady, ale równie dobrze może być granatowy, oliwkowy, co kto lubi... unikałbym czerni, zbyt płaska i ponura. W ostateczności mieć jeden zestaw akcesoriów na dzień (w kolorze) i jeden na wieczór (czarny; oczywiście na wieczór aktówka i kalendarz raczej się nie przydadzą, ale etui na wizytówki, pióro, cygaro - już tak).

  • Oceniam pozytywnie 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w akcesoriach typu etui na pióro, wizytówki, nawet teczka, najlepiej się sprawdza, jak już wygląda na nieco zużyte. Ja akurat lubię te akcesoria w ciemnym brązie, ale np. etui do kluczy, kupione dawno temu, jest czarne, ale się ładnie, "na brązowo", poprzecierało i jest w porządku. To chyba nie powinno, jako całość, wyglądać jak jak godzinami zestawiane przed wyjściem. Trochę luzu i coś "od czapy" nie zaszkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście unikam czarnej skóry z prostego powodu - nie widać na niej starzenia, które według mnie jest jednym z największych plusów tego materiału :) Za to wszelkie inne kolory starzeją się doskonale. Szczególnie lubię skórę oliwkową.

eee tam :) skombinuj sobie coś w czarnym pull up-ie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.