CherryMorello Opublikowano 17 Stycznia 2015 Zgłoś Opublikowano 17 Stycznia 2015 Chciałem się podzielić filmikiem, który mi kroi serce. Piękna była Warszawa przed wojną. http://warszawawpigulce.pl/?p=2073 Myślę, że pomimo ograniczenia do 25km/h (ciekawe jak to kontrolowali!?) myślę, że bym się odnalazł w tych czasach. Cytuj
swordfishtrombone Opublikowano 17 Stycznia 2015 Zgłoś Opublikowano 17 Stycznia 2015 Krakowskie Przedmieście całkiem udanie odtworzyli. Ja tam wierzę, że Warszawa ma potencjał do wejścia do ligi najładniejszych miast w regionie (i nie mam na myśli województwa mazowieckiego, ale Europę Środkową). Cytuj
Impersøne Opublikowano 20 Stycznia 2015 Zgłoś Opublikowano 20 Stycznia 2015 Dla głodnych wiedzy wątek na scyscraperze z kapitalnymi fotografiami przedwojennej Warszawy. http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?s=a4e270c100422c9bf51a8ecb98c2d4fd&t=1595204 Serce się kraje kiedy ogląda się te stare zdjęcia Marszałkowskiej, która już bezpowrotnie odeszła. 5 Cytuj
Vickson Opublikowano 20 Stycznia 2015 Zgłoś Opublikowano 20 Stycznia 2015 Fajnie, że powstał taki temat. Również darzę wielkim sentymentem przedwojenną Warszawę. Akurat dziś mamy 44 rocznicę podjęcia decyzji o odbudowie Zamku Królewskiego w Warszawie. 3 Cytuj
CherryMorello Opublikowano 23 Czerwca 2015 Autor Zgłoś Opublikowano 23 Czerwca 2015 Tu Berlin: https://www.facebook.com/ziarulmetropolis/videos/837675556318823/?fref=nf Tak miło i spokojnie - co im do łba strzeliło, żeby nam Warszawę niszczyć? Cytuj
Koval Opublikowano 23 Czerwca 2015 Zgłoś Opublikowano 23 Czerwca 2015 Berlin - rdzennie polskie miasto... Cytuj
O.v.K. Opublikowano 24 Czerwca 2015 Zgłoś Opublikowano 24 Czerwca 2015 Berlin - rdzennie polskie miasto... Polskie może niekoniecznie, ale słowiańskie jak najbardziej Cytuj
Boruta Opublikowano 24 Czerwca 2015 Zgłoś Opublikowano 24 Czerwca 2015 Jaksa był lennikiem Polski. Cytuj
O.v.K. Opublikowano 24 Czerwca 2015 Zgłoś Opublikowano 24 Czerwca 2015 Co nie czyni jeszcze miasta rdzennie polskim, bowiem średniowieczne lenno nie musiało być częścią składową danego państwa. Cytuj
CherryMorello Opublikowano 24 Czerwca 2015 Autor Zgłoś Opublikowano 24 Czerwca 2015 No dobra dobra, nie czepiać się proszę. Film był po prostu ciekawy a bez sensu było dodawać kolejny temat "Życie w dawnych zagranicznych miastach". Obaczcie stroje! Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.