Skocz do zawartości

Ankiety - Na wesolo


+Immune+

Czy kolega gccg cierpi na bezsennosc?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kolega gccg cierpi na bezsennosc?

    • Odpowiada na kazdy nowonapisany post w przeciagu 5 minut, wiec musi miec nastawiony jakis alarm.
      1
    • Jest botem, wiec nie musi spac.
      0
    • Przeciez musi spac!
      0
    • 3h/dobe
      0
    • Kolega jest prawdziwym aktywista i nie zamartwia się tak przyziemnymi rzeczami jak sen.
      2
    • To no-life!
      0
    • Lubie placki.
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ten fenomen wymaga wyjaśnienia. Jednak mając nieodparte wrażenie, że taka ankieta wygląda na "falę" albo uczniarskie wybryki przeciw nowemu prymusowi, proponuję inną, prostszą ankietę - o ankiecie.

Czy powyższa ankieta jest:

A. zabawna

B. niesmaczna i nieelegancka

C. nie mam zdania

Pozdr,

wojvv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zglosze temat do usuniecia, bo się nie przyjal. Dodam tylko od siebie, że jego celem było jedynie wyrazenie podziwu nad niezmierna aktywnoscia uzytkownika gccg na naszym forum - ni mniej, ni wiecej. Po prostu zauwazylem, że wielokrotnie pomimo prowadzenia dyskusji do wczesnych godzin rannych - jego zapal wcale nie spadal, a czasami wrecz się nasilal. Podziw dla zainteresowania i zaangazowania. Bez ironii.

A co do bycia dzentelmenem - nie poczuwam się. W moim slowniku to okreslenie rezerwuje dla postaci naprawdę wyjatkowych i wielkoformatowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja jestem wdzięczny koledze Gccg za podzielenie się swoją pasją i wiedzą szczególnie w zakresie "pomysłu na buty" oraz "gdzie kupić". Natomiast staranność edytorska z jaką się wpisuje na forum, każe mi się domyślać iż zesłało Go nam bóstwo chaosu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem pod wrażeniem wiedzy kolegi gccg i jeszcze raz przepraszam.

Sam z kolei od codziennego,częstego przeglądania forum miałem sen dzisiejszej nocy. Śniło mi się, że robię potężne zakupy, marynarki, krawaty, buty, dodatki, mierzyłem garnitury itp. sen był przyjemny bo obudziłem się przed podejściem do kasy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem pod wrażeniem wiedzy i zapału kolegi Gccg. Od dwóch tygodni na forum 'rządzi' nasz nowy kolega i jego bardzo duża aktywność nas po prostu zainteresowała, wręcz zadziwiła a może nawet zawstydziła;) Zobaczymy jak będzie za kwartał, ja też się mocno udzielałem po rejestracji jesienią. Ostatnio posty odchodzą już powoli od tematyki obuwniczej (przesyt) a widać że kolega ma ciekawe rzeczy do powiedzenia także na inne tematy.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie forumowiczów. Jeśli kolega Gccg bywa w Warszawie proszę dać znać. Coś zorganizujemy.

Pomysł za ankietami (niekoniecznie na ten jeden temat) popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zaproszenie.

W Warszawie bylem w moim zycie dwa razy nie dluzej jak jeden dzien, nie liczac pobytow na dworcu kolejowym badz lotnisku.

Byc moze jeszcze kiedys tam bede.

Temat ankiety nie wzbudzil mego entuzjazmu nie tylko ze wzgledu na fakt, iz dotyczy ona mej osoby (bez uprzedniego poinformowania mnie o podobnych planach!), lecz przede wszystkim ze wzgledu na zlamanie zasady, ze przedmiotem humoru w ramach jakiejs grupy powinny byc sytuacje nie zas osoby. Nie przestrzeganie owej zasady prowadzi do rozbicia grupy a w przypadku forum do jego stagnacji badz tez upadku. Innymi slowy: dobre wychowanie ma zawsze praktyczny charakter.

Zjawisko mej wrecz stachanowskiej aktywnosci jest ze swej natury komiczne i sam z niego sie rowniez smieje. Aby rozwiac pytania z nim zwiazane zaznaczalem w kilku mych postach, iz siedze w domu dzien i noc za komputerem, z tak banalnego powodu jak grypa ... na tyle ciezka, ze w pierwsze noce ubieglego tygodnia nie moglem spac ze wzgledu na czesty kaszel.

Postanowilem wtedy popisac troche wiecej na tym forum.

Jestem przekonany, ze w najblizszym tygodniu powroce do mych normalnych zajec.

Pozdrawiam,

gccg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ankiety nie wzbudzil mego entuzjazmu nie tylko ze wzgledu na fakt, iz dotyczy ona mej osoby (bez uprzedniego poinformowania mnie o podobnych planach!), lecz przede wszystkim ze wzgledu na zlamanie zasady, ze przedmiotem humoru w ramach jakiejs grupy powinny byc sytuacje nie zas osoby.

Wybacz kolego, ale to jest niepubliczne forum. Zgadzam się, że za swoje wypowiedzi wszyscy tutaj ponosimy pewną odpowiedzialność ale nie widzę powodu żeby informować Cię o fakcie/chęci przeprowadzenia jedynie zabawnej ankiety na poprawienie sobie i innym humoru z Tobą w tle. Zauważ, że tematem mojego żartu nie była Twoja osoba, a jedynie tak niematerialna rzecz jak Twoja niebywała aktywność na forum. Myślę, że w jednym ze swoich postów w tym wątku wytłumaczyłem już w dostateczny sposób co mną kierowało w momencie zakładania tego tematu. Chcesz, zrób podobną ankietę na mój temat - nie obrażę się.

lamanie zasady, ze przedmiotem humoru w ramach jakiejs grupy powinny byc sytuacje nie zas osoby.

Nie znałem takiej zasady. :? Czy na forum musimy być wszyscy tak poważni jak w codziennym życiu? Poza tym kto decyduje o tym co jest śmieszne i w dobrym tonie?

Od początku byłem przeciwny zakładaniu działu Off Topic, ale jeżeli już powstał i rozmawiamy w nim na takie tematy jak choćby celowość dawania kwiatów dziewczynie na pierwszej randce lub kim są PUA to uważam, że taki wątek jak ten świetnie się wpisuje w ten kanon.

Jeszcze raz napiszę, że nie miałem zamiaru nikogo obrażać poprzez założenie tego wątku, wobec czego przepraszać kogokolwiek również nie zamierzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.