Skocz do zawartości
zaki

Buty Dwukolorowe aka Caponki aka Co-respondent Shoes

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 9.02.2017 o 15:48, Jarek napisał:

Szkoda mi trochę że ich nie kupiłem, bo ciągle mi się pojawiają w necie w propozycjach, a rozmiarów brak. Już prawie dojrzałbym do zakupów :)
Powiedzcie mi panowie, czy do zwykłego casualu można by je założyć, ciemnofioletowe chino... do czego by jeszcze pasowały?

Spektatory tak mocno skupiają na sobie uwagę, że jeśli właściciel czuje się w nich swobodnie, to będą pasowały do wszystkiego. Zaczynając od dżinsów, a na trój-częściowym garniturze w prążek kończąc. 

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuje spektatorów brązowo-białych. Wiecie może gdzie dostać je w PL? Lub może polecacie jakieś zagraniczne sklepy gdzie dobiorą mi buty do rozmiarów jakie im wyśle? 

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy istnieje coś takiego jak klasyczne caponki? Zastanawiam się czy jest jakiś wzór tzw klasyczny od którego się zaczęło nawiązujący najbardziej do lat 20-30? W kwestii koloru czy będzie to czarno-biały czy raczej jednak brązowo-biały? W kwestii wzoru wydaje mi się, że powinien to być wzór w stylu tego

czy tego

albo tego (choć chyba powinien być medalion?) http://www.shoepassion.pl/ekstrawaganckie-buty/no-387.html

Próbowałem znaleźć jakieś zdjęcia historyczne ale bez rezultatu.  A może nie ma takiego wzoru i od zawsze były to bardzo różne modele? Może jakaś historia tych butów jest gdzieś opisana?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi