Skocz do zawartości

Wpychanie się w kolejkę


pawelbb

Rekomendowane odpowiedzi

A ja czasami lubię spięcia w kolejkach. Byle bez agresji. 

 

 

Raz czy drugi zapytałem głośno "Przepraszam, czy ja jestem niewidzialny?". Od razu było weselej w kolejce.

 

Raz kobieta wpadła mi w kolejkę i z obelgami do mnie że ona jeszcze zakupy robiła, ale kolejkę dawno zajęła. Użyła zdania, które napisałeś. Trolling lvl Master: Nie odezwałem się, ani nie spojrzałem na nią :)

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jedną zabawną historię kiedy wracałem znad morza PKSem. W środku drogi autobus zatrzymał się i stoi, stoi i stoi, mija z 10 minut... W końcu pasażerowie krzyczą do kierowcy "paaanie, co tak stoimy?! Jedźmy w końcu!". Na to kierowca "no czekamy na tę panią, na zakupy poszła!". Babka wcześniej poprosiła kierowcę, żeby zatrzymał się przy sklepie i poszła robić zakupy. Autokar pełny ludzi, gorąco, duszno... Jak wróciła z dwiema pełnymi siatkami to dostała niezły opiernicz od pasażerów :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei temat kolejek wspominam trochę z innej, dla odmiany pozytywnej strony. Swego czasu w ramach wymiany studenckiej przyjechali do nas (UAM) Ukraińcy z Lwowa - byli generalnie zachwyceni Polską i akurat utkwiło mi w pamięci jak w pewnym momencie zwrócili uwagę na fakt, że u nas przy wsiadaniu do autobusów/tramwajów/pociągów pasażerowie zawsze czekają grzecznie w kolejce dopóki wszyscy chętni nie wysiądą, a dopiero potem wsiadają po kolei bez wzajemnego przepychania się. Niestety tak się złożyło, że do tej pory nie miałem okazji być na kresach i nie wiem na ile ich relacje są prawdziwe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie użyć cytatu z Lodu Jacka Dukaja


 


"chamstwo ma wielką przyszłość, cały świat stoi przed chamstwem otworem, subtelni, wstydliwi i wrażliwi ustępują przed nim, bo tylko cham by ustał i nie ustąpił, mądrzy nie wdają się w dyskusje przegrane po pierwszym ciosie maczugi, szlachetni litują się nad chama nieszczęściem, cham prze naprzód, nic nie mąci spokoju jego chamskiej duszy, cham się nie wstydzi, nie czerwieni, nie uśmiecha przepraszająco, on nawet nie widzi drwin i szyderstw, nigdy nie czuje się nieswojo i niezręcznie - ponieważ jest chamem."

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.