Skocz do zawartości

nick Krakus


Pan Janusz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei nie logowałem się na blogu MT. Za to tu i owszem, jako Krakus, ponieważ forum jest mocno zdominowane przez mieszkańców Stoycy ;)

A więc sprawa wyjaśniona. Z mojej strony nie mam najmniejszych obiekcji przed podpisywaniem się Krakus przez mojego przedpiszcę (co piszę jako ten, który był tu akurat pierwszy z takim nickiem). Myślę, że większość forumowiczów nie będzie miało trudności z rozróżnieniem nawet kilku Krakusów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rozumiem konsternację Michała, którą zresztą podzielam. W jakim celu zakładać konto Üxküll skoro i tak podpisujesz się inaczej. Poza tym, to nie jest blog MT i tutaj nick Krakus był już zajęty w momencie kiedy się rejestrowałeś. Nie widzę większych przeciwwskazań w zimie, ale kiedy nadejdzie wiosna i będziesz chciał wyrzucić "kapelusz" z podpisu to może pojawić się problem. Nie uważam żeby Twój status na innych stronach, na które zresztą nie wszyscy wchodzą, miał tu jakieś znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja rozumiem konsternację Michała, którą zresztą podzielam. W jakim celu zakładać konto Üxküll skoro i tak podpisujesz się inaczej. Poza tym, to nie jest blog MT i tutaj nick Krakus był już zajęty w momencie kiedy się rejestrowałeś. Nie widzę większych przeciwwskazań w zimie, ale kiedy nadejdzie wiosna i będziesz chciał wyrzucić "kapelusz" z podpisu to może pojawić się problem. Nie uważam żeby Twój status na innych stronach, na które zresztą nie wszyscy wchodzą, miał tu jakieś znaczenie.

Myślałem, że kwestia została już dżentelmeńsko wyjaśniona, a tu Pan Kolega po niewczasie prawi mi takie morały. De facto podpsiałem się raptem z rozpędu trzy razy jako mieszkaniec Krakowa (uważam, że mam do tego pełne prawo). Nick Üxküll wskazuje chyba dostatecznie jasno na inną osobę. Apeluję o więcej namysłu i nie wcielanie się w rolę nauczyciela, bo ze szkolnej ławy dawno już wyrosłem.

Krakus pozdrawia +Immune+ i Carrego Granta w jednej osobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh. Tutaj prawie każda wypowiedź jest traktowana jako atak. Moim celem było jedynie wyrażenie pewnych wątpliwości, nie zaś pouczanie Cię jak powinieneś się podpisywać lub tytułować jako mieszkaniec Krakowa. Jak sam napisałeś, sprawa została wyjaśniona więc uznajemy że problemu nie ma i nigdy nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.