Skocz do zawartości

Spotkanie Forumowe - BwB Wrocław 16.02.2012


pol606

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze.

Z częścią z Was, pisałem o pomyśle zorganizowania spotkania, we Wrocławiu. Ponieważ pomysł został odebrany dość pozytywnie, czas przejść do realizacji.

Na wstępie zamieszam ankietę z dwoma terminami, bliższym i bardziej odległym, tak by spokojnie ustalić termin spotkania. Myślę, że tematów do rozmów nie zabraknie. Na miejsce spotkania została wybrana siedziba Stowarzyszenia, Salon Śląski Pl. Uniwersytecki 15a. W ofercie Salonu są bardzo dobre wyroby domowe i świetny wybór herbat, jednak największym plusem jest urok miejsca i jego niespotykany klimat.

http://gfx.lumisfera.pl/media/photos/10 ... 1988.5.jpg

W zależności od ilości chętnych, postaram się zaprosić gościa specjalnego, będzie można też obejrzeć kilka próbników od Zakiego, kwestia jakiś dodatkowych projektów do przemyślenia.

Nie ma ograniczenia ilości uczestników spotkania. Zapraszam do aktywności w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Panowie, ja to proponuję zrobić spotkanie forumowe przy okazji ciekawego wydarzenia artystycznego w Operze Wrocławskiej. Sala warta zobaczenia, a jak będzie jeszcze wysoki poziom artystyczny - super. Zrobimy desant z Wawy. Pierwszy się piszę. Przejazd, opera, spotkanie w knajpie, tani, dobry nocleg, a rano na kacu powrót do rodzinnego miasta. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrząc w kalendarz, czy terminy mi pasują obstawiałbym:

Cyrulik sewilski - Gioacchino Rossini 7 III 2013

Nabucco - Giuseppe Verdi 13 III 2013

Otello - Giuseppe Verdi 20 III 2013

Rigoletto - Giuseppe Verdi 15 III 2013

Joanna d'Arc - Giuseppe Verdi 16 III 2013

Straszny dwór 23 III 2013

Ostatnie trzy są w piątek lub sobotę, reszta środek tygodnia. Z chęcią pójdę też obejrzę coś innego z repertuaru. :) Może +Immune+ do nas dołączy? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję serdecznie wszystkim za spotkanie.

Niesamowita magia miejsca i ubioru, ciekawe tematy, owocne dyskusje i doborowe towarzystwo, fenomenalnie spędzony wieczór.

Mam nadzieje, że następne spotkania Wrocławskie zaowocują jeszcze większą frekwencją. Spędziłem na prawdę wyjątkowy czas, na zachętę kilka zdjęć:

post-1719-13658924369643_thumb.jpg

post-1719-13658924370187_thumb.jpg

post-1719-13658924370642_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję, to był bardzo przyjemny sobotni wieczór:)

@Misza ciąg dalszy nastąpił po herbacie, w innym lokalu.

Salon Śląski powinien być częściej wykorzystywany do spotkań w naszym gronie. Wczoraj przetarliśmy szlak i liczymy, że następnym razem będzie nas więcej. A w marcu czekamy na delegację warszawską;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizujcie się i działajcie lokalnie. Na forum powinno być sporo ludzi z Wrocławia i okolic, tylko nie ujawniają się. Może warto zrobić akcje pod tytułem "wpisujcie w profilu* skąd jesteście lub gdzie Wam najbliżej" ?

Spotkanie we Wrocławiu to tylko kwestia czasu.

pozdrawiam,

D

* - pole [profil / lokalizacja]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując Marksa spotkaliśmy się jako grupa w sobie, a rozstaliśmy już jako grupa dla siebie:) Chcieliśmy się lepiej poznać i wymienić poglądy i spostrzeżenia na tematy nas interesujące, jak ubiór, podróże, militaria itp. Było bardzo sympatycznie i niemała w tym zasługa uroczego lokalu, w którym się umówiliśmy, co widać na zdjęciach. Dress code'u nikt nie ustalał, myślę, że wszyscy zgodnie przejrzeli co Inicjatywa Granville proponuje w ramach stroju weekendowego i.... efekt widać na zdjęciach. Choć następnym razem przy wejściu będzie stał odźwierny i będzie wpuszczał tylko ubranych w smokingi. Planujemy też konkurs na wiązanie krawata z zamkniętymi oczami oraz quiz z nazewnictwa krawieckiego. Liczę, że rzesza wrocławskich anonimów zjawi się licznie na kolejnym spotkaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.