Jump to content

Spotkanie Forumowe - BwB Wrocław 16.02.2012


pol606
 Share

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze.

Z częścią z Was, pisałem o pomyśle zorganizowania spotkania, we Wrocławiu. Ponieważ pomysł został odebrany dość pozytywnie, czas przejść do realizacji.

Na wstępie zamieszam ankietę z dwoma terminami, bliższym i bardziej odległym, tak by spokojnie ustalić termin spotkania. Myślę, że tematów do rozmów nie zabraknie. Na miejsce spotkania została wybrana siedziba Stowarzyszenia, Salon Śląski Pl. Uniwersytecki 15a. W ofercie Salonu są bardzo dobre wyroby domowe i świetny wybór herbat, jednak największym plusem jest urok miejsca i jego niespotykany klimat.

http://gfx.lumisfera.pl/media/photos/10 ... 1988.5.jpg

W zależności od ilości chętnych, postaram się zaprosić gościa specjalnego, będzie można też obejrzeć kilka próbników od Zakiego, kwestia jakiś dodatkowych projektów do przemyślenia.

Nie ma ograniczenia ilości uczestników spotkania. Zapraszam do aktywności w temacie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Panowie, ja to proponuję zrobić spotkanie forumowe przy okazji ciekawego wydarzenia artystycznego w Operze Wrocławskiej. Sala warta zobaczenia, a jak będzie jeszcze wysoki poziom artystyczny - super. Zrobimy desant z Wawy. Pierwszy się piszę. Przejazd, opera, spotkanie w knajpie, tani, dobry nocleg, a rano na kacu powrót do rodzinnego miasta. :D

Link to comment
Share on other sites

Nie patrząc w kalendarz, czy terminy mi pasują obstawiałbym:

Cyrulik sewilski - Gioacchino Rossini 7 III 2013

Nabucco - Giuseppe Verdi 13 III 2013

Otello - Giuseppe Verdi 20 III 2013

Rigoletto - Giuseppe Verdi 15 III 2013

Joanna d'Arc - Giuseppe Verdi 16 III 2013

Straszny dwór 23 III 2013

Ostatnie trzy są w piątek lub sobotę, reszta środek tygodnia. Z chęcią pójdę też obejrzę coś innego z repertuaru. :) Może +Immune+ do nas dołączy? ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję serdecznie wszystkim za spotkanie.

Niesamowita magia miejsca i ubioru, ciekawe tematy, owocne dyskusje i doborowe towarzystwo, fenomenalnie spędzony wieczór.

Mam nadzieje, że następne spotkania Wrocławskie zaowocują jeszcze większą frekwencją. Spędziłem na prawdę wyjątkowy czas, na zachętę kilka zdjęć:

post-1719-13658924369643_thumb.jpg

post-1719-13658924370187_thumb.jpg

post-1719-13658924370642_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja również dziękuję, to był bardzo przyjemny sobotni wieczór:)

@Misza ciąg dalszy nastąpił po herbacie, w innym lokalu.

Salon Śląski powinien być częściej wykorzystywany do spotkań w naszym gronie. Wczoraj przetarliśmy szlak i liczymy, że następnym razem będzie nas więcej. A w marcu czekamy na delegację warszawską;)

Link to comment
Share on other sites

Organizujcie się i działajcie lokalnie. Na forum powinno być sporo ludzi z Wrocławia i okolic, tylko nie ujawniają się. Może warto zrobić akcje pod tytułem "wpisujcie w profilu* skąd jesteście lub gdzie Wam najbliżej" ?

Spotkanie we Wrocławiu to tylko kwestia czasu.

pozdrawiam,

D

* - pole [profil / lokalizacja]

Link to comment
Share on other sites

Parafrazując Marksa spotkaliśmy się jako grupa w sobie, a rozstaliśmy już jako grupa dla siebie:) Chcieliśmy się lepiej poznać i wymienić poglądy i spostrzeżenia na tematy nas interesujące, jak ubiór, podróże, militaria itp. Było bardzo sympatycznie i niemała w tym zasługa uroczego lokalu, w którym się umówiliśmy, co widać na zdjęciach. Dress code'u nikt nie ustalał, myślę, że wszyscy zgodnie przejrzeli co Inicjatywa Granville proponuje w ramach stroju weekendowego i.... efekt widać na zdjęciach. Choć następnym razem przy wejściu będzie stał odźwierny i będzie wpuszczał tylko ubranych w smokingi. Planujemy też konkurs na wiązanie krawata z zamkniętymi oczami oraz quiz z nazewnictwa krawieckiego. Liczę, że rzesza wrocławskich anonimów zjawi się licznie na kolejnym spotkaniu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.