Jump to content

Wspólne polerowanie butów


+Immune+
 Share

Recommended Posts

To zależy ile osób chciałoby przyjść i czy postawilibyśmy na naukę, czy na zabawę. Idealny byłby jakiś industrialny, loftowy klimat. Ktoś zna takie miejsce? Jakie buty Nestor zakupiłeś?

W zależności od tego, jak bardzo liczna grupa sie zbierze (mój max to ca. 10-12 osóB), mogę zaproponować swoją miejscówkę firmową (bardzo niedaleko krawca Zaremby). Po godzinach pracy nikt nam nie będzie tam przeszkadzał. Ostatnie piętro/strych starej kamienicy, myśle ze klimat by pasował.

Dajcie znać, co i jak, bo u mnie zwykle kluczowym problemem jest czas i obecność w Polsce.

Pozdrawiam,

Red

Link to comment
Share on other sites

Ciekawy pomysł. Chetnie przy tej okazji nauczę sie co nieco. Szczególnie jak zrobić to lustro i jak naprawić drobne uszkodzenia skory.

Przy szklaneczce czegoś mocniejszego.

Ciekawe ilu będzie chętnych, ale fajnym miejscem na kilka osob (6-8, może 10) jest restauracja sowa i przyjaciele. Maja tam takie 2 salki, tzw. VIP roomy. Nie jestem pewien, ale w boathouse tez chyba jest taka możliwość, żeby sobie usiąść w oddzielnej salce.

W sumie jak pisze to od razu przychodzą mi do głowy tez inne lokale - Porto Praga, castello, dom polski i inne- gdzie są oddzielne salki. Nie wszędzie trzeba zamawiać od razu imprezę żeby skorzystać z sali

Link to comment
Share on other sites

jesli propozycja jest skierowana rowniez do mniej aktywnych uzytkownikow forum i zawiera w sobie mozliwosc nauki efektywnego polerowania(zwlaszcza zrobienie lustra) od bardziej doswiadczonych w tym zakresie forumowiczow, to wstepnie bylbym bardzo zainteresowany(choc nie koniecznie w kontekscie materialu reklamowego foto/video).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.