Skocz do zawartości

Quiz - jak bardzo dandysowaty jesteś?


Dr Kilroy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Proponuję wziąć udział w quizie na temat "dandysowatości" na AAACF. Polega on na tym, że do każdego elementu garderoby przyporządkowane są punkty, określające, jak bardzo ten element jest "dandy". Nie ma żadnej skali, od ilu punktów jesteś prawdziwym dandysem, ale myślę, że sam quiz to dość zabawny pomysł. :)

Link

Jeśli ktoś weźmie udział w quizie, miło by było, gdyby podzielił się tu swym wynikiem. ;) Zaczynam - uzyskałem 147 punktów. Jest to oczywiście wynik jednego wybranego codziennego stroju, który opisałem na Formal Style.

Zachęcam do brania udziału w zabawie. ;)

Pozdrawiam, Dr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podajecie punkty za strój, który macie na sobie czy wyimaginowany?

Oczywiscie, ze wimaginowany i dzieki temu mozna sie dowiedziec jak bardzo dandy jestem w swojej glowie :lol:

I o to chodzi w byciu dandy :) To swój własny światopogląd, a nie jak inni Ciebie odbierają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podajecie punkty za strój, który macie na sobie czy wyimaginowany?

Oczywiscie, ze wimaginowany i dzieki temu mozna sie dowiedziec jak bardzo dandy jestem w swojej glowie :lol:

I o to chodzi w byciu dandy :) To swój własny światopogląd, a nie jak inni Ciebie odbierają

Tu sie nie do konca zgodze. Istnieje tez taka kategoria jak erotoman-gawedziarz i reszty nie musze juz chyba dopowiadac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Oczywiście bierzemy również pod uwagę tę uzupełnioną listę z połowy pierwszej strony?

2. Na podstawie dzisiejszego zestawu 75. Strasznie żałuję, że miałem nagą głowę - już miałem rano zakładać bejzbolówkę, ale na szczęście i tak nie dostałbym za to punktów, choć to nie fair - to dopiero dandy! :D

3. U nas większość marynarek z wieszaka ma "unusual button stance" ;)

4. Na liście nie ma fulara :(

5. To oczywiście tylko zabawa, choć śmiem twierdzić, że niektóre garmenty w różnym zestawieniu byłyby punktowane zupełnie inaczej. Nasz dawno niewidziany gccg to nieocenialna klasa sama dla siebie, podobnie Fashion Man, którego ostatni zestaw "w kontuszu i espadrylach na stadion" nie mieści się na żadnej skali ocen ;)

PS Nazwa tematu z polską - a nie angielską - składnią powinna brzmieć: Jak bardzo jesteś dandysowaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.