Kuba
Użytkownik-
Postów
251 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Kuba
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 9
-
Może Berg & Berg
-
Zamawiałem z showroom i wszystko było w porządku. Niemniej jednak cenę konkretnego modelu warto porównać z ofertą Berga. Czasem mimo rabatu showroom jest mniej opłacalny .
-
Skoro wątek się ożywił to również wrzucę swój nabytek z ostatnich tygodni [emoji846]
-
Wydaje mi się, że Brannock jest dostępny w dobrych sklepach narciarskich i to może być jakiś trop.
-
Informacyjnie - na showroom z kodem save20 rabat 20% m.in. na buty C&J. Na niektóre modele wychodzi to trochę taniej niż w Bergu.
-
Hej, Szukam alternatywy dla: https://shop.permanentstyle.com/collections/frontpage/products/pre-order-the-indulgent-shawl-collar-cardigan?variant=32123463630947 Chciałbym się zmieścić w kwocie 1200 zł. Macie jakieś sugestie?
-
W takim razie mój błąd. Jeszcze wczoraj p. Magda z Klifu twierdziła, ze promocja dotyczy również butów na zamówienie.
-
Tak, Pani w Klifie potwierdziłam mi, ze można zamówić również buty, które nie są na stanie, ale są w ich katalogu.
-
Wiesz czy promocja dotyczy tylko butów na stanie sklepowym? EDIT: Dzwoniłem do sklepu i promocja dotyczy wszystkich butów w ofercie Berga.
-
Czy jest dostępna tabela wymiarów dla rozmiarów L? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Szukam w miarę uniwersalnych butów, które będę mógł założyć zarówno do jeansów jak i zestawów koordynowanych. Początkowo myślałem o C&J i miałem okazję zmierzyć kopyta 325 i 348 w rozmiarze 9 jednak o ile oba są komfortowe na długość to mam wrażenie, ze są bardzo obszerne w podbiciu. Przykładowo w Pembroke obłożyny niemal się stykały przy bardzo luźnym zawiązaniu buta, natomiast w lowndes był duży naddatek skory cholewki, który potencjalnie by się brzydko łamał. Stąd pomysł na bardzo popularne tu norwegery od Vassa. Czy możecie poradzić mi coś w zakresie kopyta P? Czy z moja wąska stopa jest w ogóle sens się nim interesować? Z moich doświadczeń dodam, ze Hiro 9 jest dla mnie całkiem Ok, chociaż przyznam, ze Meermin przyprawił mnie o trochę bólu przy rozchodzeniu. Jeżeli jednak nie Vass to co polecacie? Yanko? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przecięła mi się skóra w moich słuchawkach. Jak na zdjęciu Czy jesteście mi w stanie zasugerować gdzie mogę to naprawić? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Zna ktoś może producentów wysokiej jakości dzianin? Chodzi mi o materiał na bluzy / dresy. W grę wchodzi również hurt. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Kontynuując wątek z jednego z postów wyżej. Pembroke czy Hardwick i czy w tych okolicach cenowych jest jakaś alternatywa? Szukam w miarę uniwersalnych butów na codzień. Raczej do zestawów koordynowanych, czasem dżinsów czy chino. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Korzystałem do tej pory z MT i CO właśnie i jeżeli chodzi o cena / jakość to jestem zwolennikiem tej drugiej opcji chociaż znalazłbym jakieś mankamenty, które mam nadzieje uda się wyeliminować w kolejnym zamówieniu (np. bardzo sztywne mankiety). Co do MT mam mieszane uczucia, szczególnie w cenie podstawowej. Moza czas dać szansę ZR [emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Mógłbyś wskazać z jakich systemów MTM obecnie korzystasz, i które najbardziej polecasz? Ze starych wpisów kojarzę, ze kiedyś pisałeś coś o MT i bodajże Balthazar. Jak ocenisz sytuacje w tej chwili? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Przepraszam za nieścisłość. Odnosiłem się do garniturów / marynarek. Pozostały asortyment jest chyba jedynie w wersji regular, ale rękawy są raczej z tych dłuższych. Sam mam przeszło 190 cm, długie ręce, ale akurat ten wymiar w produktach MT był na mnie ok. Co do popoverow to tutaj muszę przyznać rozmiarówka jest dziwna i ostatecznie nie zdecydowałem się na zakup. Zazwyczaj nosze M/L, popover w M był na mnie zdecydowanie za duży w każdym wymiarze. S był na styk, ale biorąc pod uwagę skurcz materiału ostatecznie nie zaryzykowałem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
MT w długości long ma niewykończone rękawy. Jest wystarczający zapas materiału żeby odpowiednio dobrać długość rękawa. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakieś opinie o sklepie Woodhouseclothing.com? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Jakieś opinie o sklepie Woodhouseclothing.com? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Chętnie dołączę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- 1 673 odpowiedzi
-
- wspólne zakupy
- zakupy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Skracać nie skracałem, ale taliowałem kilka u p. Basia i zawsze byłem zadowolony z efektu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
-
Strona 2 z 9
