kros

Użytkownik
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9

O kros

 • Tytuł
  Zwykły
 • Urodziny 01.01.1970

Ostatnie wizyty

132 wyświetleń profilu
 1. Tutaj http://pl.nowystylgroup.com/oferta_produktowa?cat=903 chyba uda się znaleźć odpowiedni fotel.
 2. Bardzo ładna suknia i do tego nieczęsto spotykane w tego rodzaju stroju seksowne rozcięcie. Gratuluję i życzę pomyślności i cierpliwości.
 3. Po goleniu zimna woda + AS (Brutal, Chopin, czasem coś innego) + po kilkunastu minutach krem.
 4. @White Haven Czy taka będzie odpowiednia? Koszula pochodzi z małej firmy, która chyba może uszyć na miarę, ale w tym pewności nie mam.
 5. Jest porównywalne. Od około 2 lat używam mydeł Arturro i Kent czyli można uznać że te 2 są trochę lepsze, ale to zawsze jest w jakimś stopniu subiektywna ocena.
 6. Artutrro może wysłać mydła za wielką wodę. Aktualnie ma dostępne mydło bezzapachowe a w przyszłym tygodniu będzie sandałowe i chyba jeszcze jedno.
 7. Sprawdzę u Artura i dam znać.
 8. Mydła od Artura są bardzo dobrej jakości i śmiało mogą konkurować z najlepszymi. W mojej opinii tylko nieznacznie ustępują liderowi czyli mydłu Kent/WMF.
 9. Kilka razy realizowałem zakupy internetowe w Bytomiu, niezależnie czy był to okres wyprzedaży czy też nie, to zawsze okres oczekiwania na przesyłkę był bardzo długi. Po rozmowie z Dyrektorem Sprzedaży okazuje się, że fakt długiego (niejednokrotnie 10-14 dniowego) czekania jest u nich w pakiecie lub jak kto woli w standardzie.
 10. Jakie ma znaczenie gdzie i kto szyje? Jeżeli marka formuje dany egzemplarz to również poświadcza jego jakość.
 11. Kiedyś na Allegro widziałem aukcję golenia brzytwą, jeżeli dobrze pamiętam to jeden z warszawskich salonów proponował coś takiego. Golenie brzytwą jest chyba najbardziej przyjazne dla skóry nawet tej najbardziej wrażliwej. Jak już się przekonasz to najtańszy zestaw (brzytwa, pas, pędzel, mydło) kupisz za jakieś 500 PLN.
 12. W mojej ocenie buty są tak dobre, że nawet w takim zestawie będą się prezentować bardzo dobrze a może nawet lepiej jak bardzo dobrze. Użyte buty to: http://www.loake.co.uk/catalog/product/view/id/14971/s/burford-rubber-sole/category/186/
 13. Przed kilkoma dniami wyruszyłem na wycieczkę po górkach, start i meta w Dukli (Beskid Niski). Trasa dość mocno odkładająca się w nogach a po jej przejściu wstąpiliśmy do restauracji w której można było kupić piwo z lokalnego browaru - Browar Dukla. Teraz będzie mi trudno wrócić do piw kupowanych w sklepie gdyż smak tych piw jest wyborny. Tak więc, jeżeli ktoś z Was będzie gościł w malowniczym Beskidzie Niskim to zapraszam do Dukli na znakomite piwo.
 14. Najtańszy zestaw do golenia tradycyjnego to wydatek w okolicach 150 PLN. Jeżeli już ktoś zasmakuje golenia tradycyjnego to może kupić lepszy sprzęt np. Brzytwa za 400-500. Pędzel za 150. Pas do polerowania brzytwy 100. Raz na 3 miesiące mydlo do golenia za 40 i AS wg uznania. Ten zestaw wystarczy na kilkadziesiąt lat (poza mydłem i AS) a brzytwę mogą odziedziczyć dzieci. Golenie takim zestawem jest zdecydowanie bardziej dokładne, bardziej przyjemne i dające mniej podrażnień. Polecam.
 15. Aby golić się z minimalną ilością podrażnień to potrzeba: 1. Maszynki na żyletki (dobrej metalowej) lub dla odważniejszych brzytwy 2. Mydła lub ewentualnie kremu do golenia 3. Pędzla do wyrabiania piany. 4. Wody po goleniu, najlepiej alkoholowej. Do tego oczywiście trzeba trochę treningu i cierpliwości ale efekty są dobre. U mnie podrażnienia niemal nie występują a przy goleniu maszynką elektryczną lub wieloostrzowymi wynalazkami było ich sporo.