-
Postów
512 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
15
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez michasacuer
-
Hej, kompletuje swoje pierwsze zamówienie custom made. Chce spróbować zamówić spodnie z regulatorami i guzikami na szelki. Macie jakieś porady? Czy spodnie szelki + regulatory powinny być trochę szersze w pasie? Dzięki za pomoc
-
Koledzy, jak kopyta z tych linków: https://patine.pl/williams-502-1048.html https://patine.pl/williams-502-1047.html Mają się do Yanko 960/1/2? Ktoś posiada buty z tymi kopytami i może się wypowiedzieć?
- 348 odpowiedzi
-
- patine.shoes
- patinelover
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
-
Mam Brogsy i trzewiki yanko 960G i mam wrażenie, jakby to były dwa zupełnie różne kopyta (ten sam rozmiar). Trzewiki pasowały w zasadzie od razu, przy brogsach musiałem się trochę namęczyć by je rozchodzić. Jeśli TLB Alan G ma podobne dopasowanie co trzewiki na 960G to w moim przypadku powinno być bardzo okej, dzięki!
- 348 odpowiedzi
-
- patine.shoes
- patinelover
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Hej, czy ma ktoś doświadczenie z tym kopytem: https://patine.pl/williams-502-1047.html w porównaniu z Yanko 960G/961G w tym samym rozmiarze? Jak wypada dopasowanie, które ma więcej miejsca w podbiciu?
- 348 odpowiedzi
-
- patine.shoes
- patinelover
-
(i 4 więcej)
Oznaczone tagami:
-
To jest dokładnie ten model: https://patine.pl/boots-77035vh-1882.html Nie miałem Yanko 545 w życiu na nodze. Rozmiar ze zdjęcia to 7,5uk. Porównując je do botek Yanko 960G które posiadam, to te drugie mają bardziej obszerne kopyto w tym samym rozmiarze. Ogólnie polecam botki ze zdjęcia, tak jak Yanko 960/962g (mam 3 pary na tych kopytach) na początku strasznie obcierały to Patine pasowały praktycznie od razu, nie miałem z nimi żadnych problemów (keep in mind że może to być kwestia mocno indywidualna, bo nawet sportowe buty czasami mnie obetrą).
-
-
-
Posiada ktoś krawaty marki Zaremba? Jak stoją z jakością? Obecnie są w przecenie na 280zł
-
Kupiłem ją w tamtym roku. Nie wiem jaka to kolekcja ?
-
Koszula z Mango, polecam przeglądać outlet. Trafiają się ciekawe rzeczy.
-
-
-
-
Mógłbyś pokazać, o jakich "plusach" mówisz? W telefonie nic poza wyborem domyślnego rozmiaru ze strony nie widzę. Edit: ok, mam. Da się dogrzebać do opcji edycji rozmiaru spodni na takim samym poziomie co w stricte przy spodniach w garniturach?
-
Z tego co widzę zamawiając spodnie oddzielnie mamy więcej opcji niż cały garnitur
-
Cześć, jaki jest stan spodni custom made w SuSu? Bo ten chyba jest nieedytowalny.
-
Czy między brogsami a monkami na kopycie 962G jest jakaś różnica w dopasowaniu?
-
-
-
Trafne spostrzeżenie, chodzę z tym już jakiś czas, zapominam urwać
-
-
-
24 sięga mi za pośladek, może nie dzieli idealnie sylwetki na pół ale w typowo sportowej, letniej marynarce chyba nie jest to duży problem
-
Godzinę temu dałbym sobie rękę uciąć, że 24 to jest "mój" rozmiar w Suit Supply Dzięki wszystkim za pomoc, przemyślę sprawę z obiema marynarkami
