-
Postów
512 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
15
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez michasacuer
-
A no, bo nic dla siebie nie znalazłem. Szukam czegos w odcieniach czerwonego-bordowego w jakieś wzory, najlepiej nie paisley EDIT: chyba nie zrozumiałem pytania ;D A taka, że nigdy nie zamawiałem nic za granicą to raz, dwa w większości przypadków przesyłka jest dość droga i trzy wolę mieć towar na drugi dzień u siebie w domu
-
Panowie, gdzie jeszcze w polskim internecie mogę znaleźć muchy wiązane? Namierzyłem tylko Poszetka.com, Elegancki Pan i Gentelman's choice.
-
Mój debiut w temacie, na zdjęciach rzuca się trochę za duży kołnierzyk koszuli. Normalnie jestem w stanie to ujarzmić ;D http://files.tinypic.pl/i/00608/ixcu7de5imkg.jpg PS. jakby ktoś mógł mi pomóc, jak dodać załącznik do zdjęcia, by wyświetlała się miniatura a nie pełen rozmiar po dodaniu kodu ?
-
Źle się może wyraziłem i powstał małys szum o nic Chodziło mi o reklamację. Za wprowadzenie Was w błąd przepraszam
- 66 odpowiedzi
-
- Albione
- Garnitury Albione
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Panowie, próbował ktoś wykonywac czynnościzwiązane z patynowaniem na tańszych butach? Jakiego efektu można się spodziewać? Np coś takiego: http://szewskapasja.com/product-pol-10959-Klasyczne-buty-skorzane-meskie-polbuty-Brogsy.html
-
Płaszcz, kurtka, itd. - dyskusje i porady
michasacuer odpowiedział(a) na jachobs temat w Męska elegancja
Rano jeszcze były wszystkie rozmiary. Tez czekałem tylko na zdjęcie i miałem zamawiać (dogadać się z nimi na ewentualną zamianę). Pomijając to że sprzedali mi metafizyczny płaszcz orlicz-2 i przez tydzień zero informacji że nie mają go nawet na stanie, Pani z obsługi klienta nie nadaję się do tej roboty. Dwa razy dzwoniłem w odstępie jednodniowym i codziennie słyszę "proszę poczekać 10 minut, już sprawdzam i do pana oddzwaniam". Jak można się domyśleć, w tym konkretnym przypadku 10 minut to bardzo elastyczna jednostka czasu (tzn zero informacji, chociażby na e-maila). Coś czuję że trzeci telefon już taki miły nie będzie -
Prawnie jest to dozwolone? Wydaje mi się że nie
- 66 odpowiedzi
-
- Albione
- Garnitury Albione
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Płaszcz, kurtka, itd. - dyskusje i porady
michasacuer odpowiedział(a) na jachobs temat w Męska elegancja
Panowie, mogę prosić o zdjecia Orlicz-4? Chodzi mi głównie o kolor. -
Płaszcz, kurtka, itd. - dyskusje i porady
michasacuer odpowiedział(a) na jachobs temat w Męska elegancja
Ja wybrałem płaszcz Orlicz-2 rozmiar 48 176cm i również cisza. Godzinę po moim zamówieniu rozmiar został najprawdopodobniej wyprzedany, gdyż zniknął ze strony. Dzisiaj zadzwonię do nich i dowiem się jaka jest sytuacja EDIT: Słuchajcie zadzwoniłem i miła pani mnie informuje że nie mają tego rozmiaru na stanie nawet w salonach... Szkoda słów. Mogli by mnie poinformować trochę wcześniej niż tydzień po złożeniu zamówienia, tym bardziej że mój rozmiar wisiał na stronie przez pewien czas. Parodia -
Czy 2000 to jest dużo? Podejrzewam że w polskiej hurtowni amazona 2000 paczek opuszcza placówkę z rąk jednego pracownika w ciągu jednej zmiany
-
Płaszcz, kurtka, itd. - dyskusje i porady
michasacuer odpowiedział(a) na jachobs temat w Męska elegancja
Mam pytanie dla tych co ostatnio kupili coś w sklepie internetowym Próchnika, jak szybko zostało zrealizowane wasze zamówienie? -
Panowie, czego można się mniej więcej spodziewać po taliowaniu koszuli? Jak z walorami estetycznymi, szwami itp? Pytam bo chciałbym oddać jedną do wyszczuplenia ale boję sie efektów oczywiście rozumiem że wszystko zależy również od skomplikowania przeróbki. Pytam ogólnie Pozdrawiam
-
W Wojasie za 360zł, nie pamiętam dokładnie ceny
-
Panowie, kupując płaszcz pod marynarkę /garnitur/sweter przy obwodzie w klatce piersiowej 95cm wybrać rozmiar 48 (96cm) czy 50 (100cm)? Mówię tu o płaszczach Próchnika. Dzieki za pomoc i pozdrawiam
-
Wracając do pytania, jak byście widzieli tę koszulę pod krawatem, z garniturem/marynarką etc? Chodzi o jej wygląd na zdjęciu. Prezentuje się jakoś tak... zwiewnie? http://www.mangooutlet.com/PL/p0/mezczyzna/odziez/koszule/koszula-slim-fit-tekstura-w-paski/?id=23007011_AO&n=1&s=prendas_he.cardigans_he&ident=0_color15_0_1417259217259&ts=1417259217259
-
Panowie co powiecie o koszulach Mango? Teraz mają zniżkę w outlecie internetowym. Wychodzi 80 zł za sztukę
-
Gdzie kupować koszule przy ograniczonym budżecie?
michasacuer odpowiedział(a) na gamer7772 temat w Męska elegancja
Może Mango Outlet w sieci? -
Jak czytać tę rozmiarówkę Bytomia? Chcę kupić marynarkę, ale nie mogę rozszyfrować rozmiarów. Czemu odpowiada kolejność liczb na stronie, wzrost/klatka/w pasie? Ogólnie chodzi mi o to, że nie wiem jak się mierzyć by było okej http://bytom.com.pl/media/Bytom_TabeleRozmiarow.pdf Pozdrawiam
-
Panowie, Jak widzicie zestawienie granatowy kardigan, biała koszula + ciemno brązowy krwata i chinosy o takim kolorze? http://www.hm.com/pl/product/12738?article=12738-I Pozdrawiam
-
Trzewiki (Boots), obuwie zimowe - zdjęcia, komentarze, kupno
michasacuer odpowiedział(a) na temat w Buty
Szukam już drugi dzień i chyba będę polował na jakieś przeceny, przejżałem już chyba wszystko co jest w internecie ;D. Dzięki za pomoc -
Trzewiki (Boots), obuwie zimowe - zdjęcia, komentarze, kupno
michasacuer odpowiedział(a) na temat w Buty
Tak więc czy można wyrwać coś wartościowego do 400zł? Jest wiele ładniejszych modeli od podanych przeze mnie powyżej, niestety nie rozumiem wszędobylskiej mody w tym przedziale cenowym na suwak z boku, który moim zdaniem wygląda okropnie -
Trzewiki (Boots), obuwie zimowe - zdjęcia, komentarze, kupno
michasacuer odpowiedział(a) na temat w Buty
Panowie, co myślicie o takich butach? Warto? Nie chcę wydawać dużo, tak max 300-400zł http://www.zalando.pl/pier-one-botki-sznurowane-brazowy-pi912d00b-o11.html http://www.zalando.pl/zign-botki-sznurowane-brazowy-zi112d00s-o11.html W pierwszych boję się o te zadarcie podeszwy, jak to będzie wyglądać w rzeczywistości a w drugich o to samo, nie jestem pewny co do przyczepności. Czy da radę w takich śmigać po oblodzonym chodniku? ;D -
Zainspirowany wpisem Mr. Vintage na swoim blogu mam do was pytanie, gdzie w polskich sieciówkach dostanę kardigany? Szukam czegos podobnego do: http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5%BCczyzna/swetry/kardigany/kardigan-z-grubej-dzianiny-c508608p2042589.html W odcieniach szarości, granatu itp. Dzieki za pomoc
-
Jak w temacie, czy jest w Białymstoku jakiś krawiec który poradzi sobie z takim zadaniem? Pozdrawiam.
-
Panowie, mam pytanie. Z jakimi spodniami można połączyć czarną marynarkę? Myślałem o jeansach, ewentualnie jakieś odcienie szarości
