Skocz do zawartości

michasacuer

Użytkownik
  • Postów

    512
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    15

Treść opublikowana przez michasacuer

  1. A no, bo nic dla siebie nie znalazłem. Szukam czegos w odcieniach czerwonego-bordowego w jakieś wzory, najlepiej nie paisley EDIT: chyba nie zrozumiałem pytania ;D A taka, że nigdy nie zamawiałem nic za granicą to raz, dwa w większości przypadków przesyłka jest dość droga i trzy wolę mieć towar na drugi dzień u siebie w domu
  2. Panowie, gdzie jeszcze w polskim internecie mogę znaleźć muchy wiązane? Namierzyłem tylko Poszetka.com, Elegancki Pan i Gentelman's choice.
  3. Mój debiut w temacie, na zdjęciach rzuca się trochę za duży kołnierzyk koszuli. Normalnie jestem w stanie to ujarzmić ;D http://files.tinypic.pl/i/00608/ixcu7de5imkg.jpg PS. jakby ktoś mógł mi pomóc, jak dodać załącznik do zdjęcia, by wyświetlała się miniatura a nie pełen rozmiar po dodaniu kodu ?
  4. Źle się może wyraziłem i powstał małys szum o nic Chodziło mi o reklamację. Za wprowadzenie Was w błąd przepraszam
  5. Panowie, próbował ktoś wykonywac czynnościzwiązane z patynowaniem na tańszych butach? Jakiego efektu można się spodziewać? Np coś takiego: http://szewskapasja.com/product-pol-10959-Klasyczne-buty-skorzane-meskie-polbuty-Brogsy.html
  6. Rano jeszcze były wszystkie rozmiary. Tez czekałem tylko na zdjęcie i miałem zamawiać (dogadać się z nimi na ewentualną zamianę). Pomijając to że sprzedali mi metafizyczny płaszcz orlicz-2 i przez tydzień zero informacji że nie mają go nawet na stanie, Pani z obsługi klienta nie nadaję się do tej roboty. Dwa razy dzwoniłem w odstępie jednodniowym i codziennie słyszę "proszę poczekać 10 minut, już sprawdzam i do pana oddzwaniam". Jak można się domyśleć, w tym konkretnym przypadku 10 minut to bardzo elastyczna jednostka czasu (tzn zero informacji, chociażby na e-maila). Coś czuję że trzeci telefon już taki miły nie będzie
  7. Prawnie jest to dozwolone? Wydaje mi się że nie
  8. Panowie, mogę prosić o zdjecia Orlicz-4? Chodzi mi głównie o kolor.
  9. Ja wybrałem płaszcz Orlicz-2 rozmiar 48 176cm i również cisza. Godzinę po moim zamówieniu rozmiar został najprawdopodobniej wyprzedany, gdyż zniknął ze strony. Dzisiaj zadzwonię do nich i dowiem się jaka jest sytuacja EDIT: Słuchajcie zadzwoniłem i miła pani mnie informuje że nie mają tego rozmiaru na stanie nawet w salonach... Szkoda słów. Mogli by mnie poinformować trochę wcześniej niż tydzień po złożeniu zamówienia, tym bardziej że mój rozmiar wisiał na stronie przez pewien czas. Parodia
  10. Czy 2000 to jest dużo? Podejrzewam że w polskiej hurtowni amazona 2000 paczek opuszcza placówkę z rąk jednego pracownika w ciągu jednej zmiany
  11. Mam pytanie dla tych co ostatnio kupili coś w sklepie internetowym Próchnika, jak szybko zostało zrealizowane wasze zamówienie?
  12. Panowie, czego można się mniej więcej spodziewać po taliowaniu koszuli? Jak z walorami estetycznymi, szwami itp? Pytam bo chciałbym oddać jedną do wyszczuplenia ale boję sie efektów oczywiście rozumiem że wszystko zależy również od skomplikowania przeróbki. Pytam ogólnie Pozdrawiam
  13. W Wojasie za 360zł, nie pamiętam dokładnie ceny
  14. Panowie, kupując płaszcz pod marynarkę /garnitur/sweter przy obwodzie w klatce piersiowej 95cm wybrać rozmiar 48 (96cm) czy 50 (100cm)? Mówię tu o płaszczach Próchnika. Dzieki za pomoc i pozdrawiam
  15. Wracając do pytania, jak byście widzieli tę koszulę pod krawatem, z garniturem/marynarką etc? Chodzi o jej wygląd na zdjęciu. Prezentuje się jakoś tak... zwiewnie? http://www.mangooutlet.com/PL/p0/mezczyzna/odziez/koszule/koszula-slim-fit-tekstura-w-paski/?id=23007011_AO&n=1&s=prendas_he.cardigans_he&ident=0_color15_0_1417259217259&ts=1417259217259
  16. Panowie co powiecie o koszulach Mango? Teraz mają zniżkę w outlecie internetowym. Wychodzi 80 zł za sztukę
  17. Może Mango Outlet w sieci?
  18. Jak czytać tę rozmiarówkę Bytomia? Chcę kupić marynarkę, ale nie mogę rozszyfrować rozmiarów. Czemu odpowiada kolejność liczb na stronie, wzrost/klatka/w pasie? Ogólnie chodzi mi o to, że nie wiem jak się mierzyć by było okej http://bytom.com.pl/media/Bytom_TabeleRozmiarow.pdf Pozdrawiam
  19. Panowie, Jak widzicie zestawienie granatowy kardigan, biała koszula + ciemno brązowy krwata i chinosy o takim kolorze? http://www.hm.com/pl/product/12738?article=12738-I Pozdrawiam
  20. Szukam już drugi dzień i chyba będę polował na jakieś przeceny, przejżałem już chyba wszystko co jest w internecie ;D. Dzięki za pomoc
  21. Tak więc czy można wyrwać coś wartościowego do 400zł? Jest wiele ładniejszych modeli od podanych przeze mnie powyżej, niestety nie rozumiem wszędobylskiej mody w tym przedziale cenowym na suwak z boku, który moim zdaniem wygląda okropnie
  22. Panowie, co myślicie o takich butach? Warto? Nie chcę wydawać dużo, tak max 300-400zł http://www.zalando.pl/pier-one-botki-sznurowane-brazowy-pi912d00b-o11.html http://www.zalando.pl/zign-botki-sznurowane-brazowy-zi112d00s-o11.html W pierwszych boję się o te zadarcie podeszwy, jak to będzie wyglądać w rzeczywistości a w drugich o to samo, nie jestem pewny co do przyczepności. Czy da radę w takich śmigać po oblodzonym chodniku? ;D
  23. Zainspirowany wpisem Mr. Vintage na swoim blogu mam do was pytanie, gdzie w polskich sieciówkach dostanę kardigany? Szukam czegos podobnego do: http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5%BCczyzna/swetry/kardigany/kardigan-z-grubej-dzianiny-c508608p2042589.html W odcieniach szarości, granatu itp. Dzieki za pomoc
  24. Jak w temacie, czy jest w Białymstoku jakiś krawiec który poradzi sobie z takim zadaniem? Pozdrawiam.
  25. Panowie, mam pytanie. Z jakimi spodniami można połączyć czarną marynarkę? Myślałem o jeansach, ewentualnie jakieś odcienie szarości
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.