-
Postów
512 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
15
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez michasacuer
-
Panowie w jaki sposób mierzyć odpowiednio tęgość swojej stopy? Bo trzy pomiary i wyniki to 27cm +-1cm (stopa do ziemi). Na Długość 27,5cm. Model który mnie interesuje: http://www.sklep.klasycznebuty.pl/441,berwick-3010-black-calf.html Będą to moje pierwsze buty marki, dlatego mam te wątpliwości. Dzięki za pomoc! PS. piszę tutaj, bo sklep nie odpowiada na moje wiadomości prywatne, a raz już odpowiedział
-
Myślę że gdyby można bylo założyć oddzielny wątek w sprawie zamówień, par byłoby znacznie więcej ludzie po prostu nie wiedzą Przykład, jeśli teraz byłaby akcja forumowa -50% na buty Yanko to bym nawet o tym nie wiedział. Dlaczego? Bo temat o Yankach nie jest w kręgu moich zainteresowań i nawet do niego nie zaglądam. Podejrzewam ze ten temat też nie należy do najpopularniejszych
- 1 673 odpowiedzi
-
- wspólne zakupy
- zakupy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Podobno Nowy TK Maxx znajdzie się w Galerii Jurowieckiej w Białymstoku
-
Dla mnie garnitur byl ściągany ze sklepu. Tak samo po krótkiej korespondencji w live chacie inny rozmiar został wysłany tego samego dnia, kiedy to oddałem wcześniejszy garnitur do acces pointu UPS'u. Obsluga na duży plus dla nich
-
Dobry patent z tym poszerzeniem w photoshopie. Dzięki! Ps. Nie za bardzo rozumiem, o jakich wylogach jest mowa?
-
U żadnej jeszcze nie byłem z garniturem, ale wolałbym naprowadzić na właściwą drogę ogólnie czy taka przeróbka wymaga wielkich umiejętności? Szkoda by było wydanych pieniędzy a nic innego nie robiłem oprócz taliowania czy skracania nogawek/rękawów
-
Panowie, w jaki sposób dobierać szerokość krawata? Myślę nad zamówieniem krawatu z EoE i zastanawiam się nad szerokością. Garnitur z SuSu, ma 8,5cm klapy, jednak spróbowałbym czegoś szerszego jak np. 9cm, 9,5cm. Mam dość dużą głowę w stosunku do reszty ciała, + jestem w miarę dobrze zbudowany. Może jednak lepiej zostać przy sprawdzonych 8cm? Dzięki za pomoc. Pozdrawiam
-
Panowie, materiał na poszerzenie spodni w pasie znajduje sie w tylnej części pasa? Chce oddać je do poszerzenia i chciałbym naprowadzić krawcową. I czy można to sknocić, czy jest to raczej prosta przeróbka? Pozdrawiam
-
Poszerzanie spodni w udach jest łatwą przeróbką? Nie mam jeszcze wyrobionego zaufania do siedleckich krawcowych (jesli ktos ma jakies fajne namiary w Siedlcach to poproszę ). W rozmiarze 23 trzeba by było po calej długości poszerzać, bo łydki tez były trochę opięte. Nie mam doświadczenia w tego typu zleceniach. Poszerzę o te 2 cm spodnie po calej długości i nadal będzie nie tak jak powinno być i co wtedy?
-
Wąskim gardłem są spodnie (rozmiar 23). Uda i pośladki były strasznie opięte. Taka mam budowę ciała, no i siłownia robi swoje. No i jeszcze obwód w pasie, brakowało paru cm do zapięcia
-
Rozmiar 24 już zamówiony, 23 zwrócony, tak więc nic straconego pytałem się o dopasowanie na przyszłość. Rzeczywiście, marynarka nie powinna się marszczyć w talii? Może sie wydawać przykrótka (marynarka) jednak zasłaniała ona pośladki.
-
Witam! Ostatnio dokonałem swojego pierwszego zakupu w Suit Supply. Zamówiłem ten garnitur: http://eu.suitsupply.com/en/suits/napoli-blue-plain/P4271.html?cgid=Suits Zdjęcia dobrze oddają kolor na stronie (sprawdzane na skalibrowanym monitorze, trudnie się również fotografią i filmem). Jako iż trochę ćwiczę i mam "zbitą" budowę ciała wybrałem rozmiar 23 przez wzgląd na skracanie ze wszystkiego ;D W Marynarce czułem się bardzo dobrze, jednak spodnie były do niczego. Nawet nie byłem blisko dopięcia się, nie mówiąc już o tym że moje uda ledwo przeszły przez nogawki, czułem się jakbym był w rajstopach Jedno chałupnicze zdjęcie zamieszczam poniżej, gdyż paczkę zamówiłem do internatu w którym w tygodniu roboczym pomieszkuję (tak, studniówka, najlepsza okazja do zakupu garnituru ). Zamówienie odebrałem w piątek, tego samego dnia zwróciłem go do acces pointu UPS. A fotkę zamieszczam z pytaniem, czy takie rozchodzenie się części marynarki przy dolnym guziku jest błędem? Pozdrawiam. PS. moje wymiary, jakby ktoś miał jakiś dylemat z rozmiarem: klatka: 96cm, talia 90cm, wzrost 175cm. obwód w pasie 84cm. Nogawki były idealne na długość, jednak przez wzgląd na niemożliwość dopięcia się i ciasnotę w udach byłem zmuszony zwrócić cały garnitur. Marynarka była bardzo dobrze dopasowana, blisko ciała. PS2. należy również pochwalić świetną obsługę klienta. Rozmiaru tydzień temu nie było na stronie. Bez mrugnięcia okiem na Live Chacie pan Olivier zaproponował mi ściągnięcie rozmiaru z któregoś ze sklepów stacjonarnych. To się chwali!
-
Witam! Czy produkt wróci jeszcze do waszej oferty? http://www.poszetka.com/product-pol-2483-poszetka-jedwabna-zajac.html
-
Jeszcze się uczę i nie słyszałem, by ktoś szedł do szkoły prywatnej, chyba że mówimy o dzieciach lekarzy, przedsiębiorców, prawników etc., może bardziej na zachód od podlasia sytuacja wygląda nieco inaczej ;D Bo na korki rzeczywiście chodzi 80-90% moich rówieśników z różnych powodów i przedmiotów.
-
Wydaje mi się, że dla takich ludzi utrzymanie dziecka nie jest dużym problemem
-
Mam nadzieje że dorzucą cos ciekawego przed naszym sezonem studniówkowym Panowie ponawiam do was pytanie. Size advisor sugeruje mi namolnie rozmiar 44/46. Spodnie w większości fitów mają ok 78-82cm w pasie, a sam mam 84-86cm. Tak więc, czy to się może udać? Co prawda mogę trochę zrzucić centymetrów do stycznia, ale wolałbym nie ryzykować by być na styk, tym bardziej chciałbym by garnitur posłużył trochę czasu
-
Jeśli Saphir wypowie się przychylnie o tym specyfiku z mojego postu, wybiorę właśnie jego. Cena jest istotnym czynnikiem, który zdeterminuje mój wybór ;D Ps nawet nie zauważyłem, kiedy puknął setny post i rok na forum
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Szczotka nic nie daje, próbowałem. Na piętach włosków w zasadzie nie ma, to co widzicie to nie jest brud tylko jakieś przetarcia, zagniecenia etc Chociażby na czubku jednego buta, biała plama. Nie dam rady tego zaszczotkować Na pietach, powyżej białego śladu na jednym bucie ten zamsz jest już miejscami zielony. Moim zdaniem trzeba przywrócić w jakiś sposó kolor, tylko jaki?
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czy buty zamszowe trzeba jakoś umiejętnie przygotować do malowania? I czego konkretnie użyć, bo farb na stronie multirenowacji jest multum Może to zda egzamin? http://multirenowacja.pl/farba-barwnik-do-zamszu-nubuku-50ml-suede-dye.html
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Uwaga! Drastyczne sceny. Moi mili czy da się jakoś uratować ten zamsz, by nie był on tak przetarty etc? Może jakieś malowanie? Jakby ktoś miał jakieś wątpliwości, pierwotny kolor to czarny W sumie, chodzi mi tylko o przywrócenie koloru. Zagięcia przeboleje Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Moim zdaniem na ślubie mamy czuć się komfortowo. W końcu dobrze być ubranym, nie przebranym. Jeśli ktoś chce nałożyć zieloną muchę, dlaczego miałby tego nie zrobić? Lepsze to niż doradztwo pań ze sklepu, w końcu czarna mucha i srebrny krawat jest dobry na wszystko Proszę bardzo, masz nawet wybór http://eleganckipan.com.pl/19-muszki#/kolor-zielony
-
Panowie, czy spodnie z SS można w jakimś stopniu poszerzyć? I w jakich "fitach" znajdę od razu wszyte guziki na szelki? (widziałem raz na filmiku, model pokazywał te bajery). Pozdrawiam
-
Wybacz, wypaczenie sezonem weselnym ;D
-
Jak z podeszwą po baletach? Bo rozumiem, buty kupione na ślub?
-
[BIAŁYSTOK], Jacek Okułowicz - mistrz szewski
michasacuer odpowiedział(a) na Üxküll temat w Przewodnik miejski
Czy ktoś może zamawiał buty u pana Okułowicza i chce podzielić się wrażeniami, ewentualnie słyszał coś o jakości usług szewca? Będę za tydzień w Białymstoku, tak więc mogę mieć okazję do odwiedzenia zakładu
