-
Postów
3 532 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez White Haven
-
Takich ofert jest w sieci sporo - zwykle firmy korzystają z usług studentów i magistrów zatrudnianych na potrzeby danego zlecenia. Znam też niestety kilka osób, które na studiach się czymś takim posiłkowały.
-
Hmm dopiero teraz zerknąłem trzeźwym okiem na skład - w nocy jakoś byłem pewien że wstawki są ze skóry naturalnej
-
Wittchen coś takiego wypuścił? Pozostaje w szoku.... i kupuję.
-
Również mogę pomóc w podstawowych sprawach. Podręcznika z materiałoznawstwa raczej się nie podejmę
-
Bez przesady z tym kurzeniem. Jak buty są w ciągłej rotacji to raczej nie ma z tym problemu. A w razie czego wystarczy jeden ruch miękką szmatką.
-
Żebyś się nie zdziwił Pamiętaj, że buty raczej nie są w całości szyte - np.: przy gumowej, szytej GYW podeszwie często odklejał mi się obcas (vide Bexleye które w ciągu 5 lat użytkowania podklejałem już ze 2 razy, w Herringach chyba będę musiał niedługo zrobić to samo). Po przetarciu szwu podeszwa szyta może się również rozwarstwić i nie zakładałbym z góry czy stanie się to znacząco wolniej niż w klejonkach. Z innej beczki w butach klejonych łatwiej i taniej można wymienić (i naprawić) podeszwę - info od Rafała. . . . . . I tak kupuję buty szyte
-
Piękna kosmetyczka. Też zwróciłem na nią uwagę przeglądając ofertę Barona. Czy ma może kieszeń wyłożoną wodoodpornym materiałem ?
-
Ech jeszcze trochę brakuje. Może za parę lat
-
A to się chwali - sam mam niestety do stolarki dwie lewe ręce
-
Nie wiem jak w Katowicach, ale w Zielonej takie robione na miarę wynalazki z płyty są śmiesznie tanie (maks 400-500 zeta). Jeżeli nie masz ciągot do samodzielnej stolarki to warto poszukać kogoś kto zrobi to za ciebie
-
Nigdy nie rób przeróbek koszuli przed pierwszym praniem. Jak zobaczysz jak zachowuje się materiał po praniu (w sensie czy się skurczył, a jeżeli tak to o ile) to dopiero myśl nad zwężaniem/skracaniem. Czasem, jeżeli widać spore skurczenie koszuli, dla pewności piorę jeszcze raz. Oczywiście zapas materiału trzeba uwzględnić przy kupnie. Co prawda dobre gatunkowo koszule nie powinny się kurczyć, ale ze swojego doświadczenia wiem, że lepiej dmuchać na zimne Generalnie (w przypadku tańszych koszul) bywa że jest to co najmniej ok. 0,5 -1 cm mniej po pierwszym praniu.
-
Serwacy - myślałem o czymś podobnym bo wolny pokój by się znalazł. Niemniej póki co zadowalam się zwykłymi zbitymi z sosny szafkami umieszczonymi w głębi, w zagospodarowanej skośnie garderobie. Przepraszam za kiepskie zdjęcie, ale nurkowanie pod ciuchami jest dość kłopotliwe.
-
Miler Spirits & Style
White Haven odpowiedział(a) na 4inHand temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Ustrzeliłem 18/20. Obstawiam, że poległem na pytaniach odnośnie sklepu -
Koszule - dyskusje i porady, jakość, ulubione marki
White Haven odpowiedział(a) na temat w Męska elegancja
Jakby co to mijam ich salon w zasadzie co drugi dzień po drodze z roboty. Z Orchidei zamawiałem i nie byłem specjalnie zadowolony, ale to też w dużym stopniu była moja wina - pierwsze MTM, brak świadomości czego się chce i jak to przekazać obsłudze. Do tego wybrałem fatalny materiał. Do Marlona wstąpiłem jak do tej pory raz z ciekawości - mają bardzo duży wybór materiałów, w tych również tych renomowanych producentów (w tym Albini). Aktualnie nie potrzebuje dodatkowych koszul, ale nie wykluczam przetestowania Marlona w przyszłości. -
Niektóre jedwabne szaliki wyglądają ciekawie. Za 99 zł chyba kupię.
-
Takie? https://www.zalando.pl/converse-chuck-taylor-all-star-tenisowki-niskie-czerwony-co415a01y-304.html
-
Dzięki
-
Wiecie może jak kształtuje się rozmiarówka w Crownhillach? Z Yanko noszę 7,5 UK i są minimalnie za duże. Interesują mnie monki.
-
Zobacz tutaj może ci coś przypasuje: http://www.spartoo.pl/Po-buty-meskie-st-10218-10156-0-brak.php#rst
-
Niestety. Ja tych na wąskim kopycie nie byłem w stanie zapiąć.
-
Nie jestem pewien czy to kwalifikuje się do małej renowacji, ale co mi tam Buty oddane w ręce użytkownika Szewc24.pl aka Rafał Docelowe zamierzenie - odchudzenie moich starych loaków, szytych GYW. Zamiana podeszwy gumowej na skórzaną, zwężenie otoku i generalne wyszczuplenie kopyta. Całość pracy wykonana ręcznie. Efekt końcowy w 100% mnie satysfakcjonuje Zdjęcia przed i po:
- 1 311 odpowiedzi
-
- 6
-
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Sugeruję też poprawić pole w profilu, chyba że kolega Marcin Michla bardzo chce rozpowszechniać swój adres
-
http://supernowosci24.pl/500-zl-mandatu-za-amerykanskie-prawo-jazdy/ Artykuł dosyć stary, ale chyba aktualny? Szczerze mówiąc trochę się zdziwiłem. Tym bardziej że w drugą stronę to działa bezproblemowo - mój szwagier przejechał chyba całe Stany na polskim prawku i nikt mu przy kontrolach z tego tytułu nie robił problemów.
-
Miler Spirits & Style
White Haven odpowiedział(a) na 4inHand temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Planujecie udostępnić lniane koszule w sylwetce classic ?
