-
Postów
2 697 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
5
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez proceleusmatyk
-
Dawno mnie nie było Weekend: Dansing: Wyjazd służbowy:
-
Biała marynarka - dyskusje i porady
proceleusmatyk odpowiedział(a) na proceleusmatyk temat w Męska elegancja
Ciekawe, że model ma: - inny kolor guzików - inny układ guzików (2 vs 3) - inne klapy - inne kieszenie (proste vs skośne) niż Di Caprio. -
Sartorialny dansing w Warszawie - zaproszenie!
proceleusmatyk odpowiedział(a) na proceleusmatyk temat w Sala klubowa
Zależy, co kto lubi w łóżku (i na parkiecie). -
Nie odpowiem na to pytanie, ale dodam, że jeśli dobrze pamiętam, to Immune ma muchę z tego samego materiału, co wyłogi smokingu.
-
2 tygodnie, ale to bardzo zależy od pracowni - zależy gdzie mają wykonawcę i jakie ma obłożenie. Jeśli potraktują Cię priorytetowo, może się udać nawet wcześniej.
-
Fikaczyński - to było możliwe Jak tam Twój bieg? Półmaraton Warszawski - 1:36:43 (24 marca) Znacznie gorzej od możliwości i oczekiwań (1:30), ale na pocieszenie życiówka pobita dokładnie o 3 minuty. Na 12. km złapała mnie kontuzja przywodziciela uda i trzymała do końca. Rozważałem zejście z trasy, więc ten wynik to w sumie ciężko okupione zwycięstwo :-/ Zostałem do samego końca imprezy i dopingowałem wolniejszych, do ostatniego zawodnika - to było piękne! Orlen Maraton (10 km) 41:44 Życiówka pobita o 35 sek (śr. 4:10/km). Zważając na niesprzyjający profil trasy (szczególnie podbieg na Tamce), brak oznaczeń kilometrów (?!), hamujący wiatr i überdługą zimę bez tempówek - jest nieźle.
-
Coś się stało ze zdjęciami z tego wątku - były wklejone, a teraz są podane linki. Jest to problem ogólny czy jednostkowy? http://forum.butwbutonierce.pl/topic/1531-jacek-kami%C5%84ski-monki/?hl=monki
-
Oczy mi się śmieją gdy widzę podobieństwa w linii do monków od Kamińskiego.
-
Sartorialny dansing w Warszawie - zaproszenie!
proceleusmatyk odpowiedział(a) na proceleusmatyk temat w Sala klubowa
Dansing w Batidzie to impreza ogólnodostępna i nie należy się spodziewać, żeby chociaż większość uczestników umiała chociaż podstawy tańca. Jest natomiast świetna muzyka na żywo, wódka, jedzenie i wskazówka nt. eleganckiego ubrania, którą większość realizuje mniej lub bardziej udanie. Wszystko to może stanowić zachętę do zabawy. Mogę się tylko domyślać, że na międzywojennych dansingach umieć tańczyć po prostu wypadało i była to umiejętność powszechnie kształcona. Z moich obserwacji w Batidzie wynika, że panie również są niewyedukowane w tej kwestii i aż czasem żal się starać prowadzić. Nigdy nie traktowałem tańca jako substytut czegokolwiek, prędzej jako preludium. Poza tym jestem pewien, że najlepsze kochanki są beznadziejne na parkiecie, choć a rebours ta zależność już jest bardziej prawdopodobna, ale to chyba temat na inną rozmowę -
Zastanów się, czy będzie to koszula tylko na bardzo oficjalne okazje, czy chciałbyś też jej używać częściej. Jeśli masz już dużo koszul w szafie, to wtedy nie stanowi to problemu. Natomiast jeżeli wybierzesz białą koszulę o bardziej szlachetnym splocie, lekko błyszczącą - ciężej będzie ją stosować do mniej oficjalnych zestawów i będzie się tylko kurzyć (no chyba że często chadzasz na oficjalne okazje, to "zazdraszczam" ). U Makaroniego czy w Van Thornie nie zrobią Ci krzywdy
-
No tak, zdjęcie ukryło się na poprzedniej stronie... Jestem pełen podziwu - korzystałem z niemal takiego samego zestawu specyfików w przypadku zacieków z soli i nie uzyskałem takiego efektu. Możesz krótko opisać kolejne etapy? Szczególnie jak długo trwały i ile zużyłeś danego specyfiku na etap. Info o opróżnieniu 1/3 butelki renomatu jest dość zaskakujące w tym kontekście, ale może tędy droga. Z moich doświadczeń wynika, że szczególnie ciężkie są zacieki, które przeżarły skórę tak, że aż przyjęły wypukły kształt, jak płaskorzeźba. Te całkiem płaskie są do usunięcia.
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Jeszcze zdjęcia "przed" poprosimy
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Szacun na naszej dzielni!
-
Francuski łącznik na rowerze Cały zestaw bardzo mi się podoba! Rękawiczki класс!
-
Sartorialny dansing w Warszawie - zaproszenie!
proceleusmatyk odpowiedział(a) na proceleusmatyk temat w Sala klubowa
Do północy nieźle, potem nie pamiętam. -
Kielmany jak nic!
-
Capo jak dla mnie dodatkowy up za kamizelkę garniturową!
- 108 odpowiedzi
-
- łączymy wzory
- konkurs
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Teraz już wiem, dlaczego spodobały Ci się moje Churche* (a może Churchsy?** ). Choć różnic między nimi wiele, jest nić porozumienia! * /czercz/ -> /czercze/ za analogią do /pejcz/ -> /pejcze/ ** /czerczs/ -> /czerczsy/ za analogią do /martens/ -> /martensy/
-
https://www.facebook.com/events/143870519126119/ Oglądajcie Fakty, zrobiła się większa sprawa Prawdopodobnie zobaczycie Mastera w seksi leginsach...
-
Masa już jest, teraz rzeźba
- 1 311 odpowiedzi
-
- szkoda wyrzucić
- sztyblety
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Świetny zapach na wieczór. Z początku wydawał się zbyt duszny, ale to jeden z tych zapachów, do którego trzeba się przyzwyczaić - od początku miał w sobie coś magnetycznego, dominującego. Może dlatego, że założyłem go do golfa, wysokiego i opinającego szyję. Po całym dniu czułem, jakbym chodził na uwięzi. Odłożyłem więc te perfumy w kąt półki. Ale, ale - po tygodniu założyłem ten sam golf i zapach na nim prawie w ogóle nie wywietrzał - zdziwiłem się niemało, ale przeszedłem przez dzień (niezwykle przyjemny) już z większym przekonaniem. I tak ten zapach będzie mi się kojarzył z tym właśnie, pozytywnym, wieczorem. Mam wiele takich zapachów - dobrze i źle kojarzących się. Rzadko kiedy są to perfumy, najczęściej zapachy otoczenia, przedmiotów, miejsc (np. dworzec w Szczecinie zawsze pachnie tak samo - i bynajmniej nie jest to smród rodem z Centralnego - ale tylko, gdy jestem przyjezdny ). Warto odnajdywać, pielęgnować i tworzyć nowe połączenia
-
Przejrzałeś mnie!
-
Czy Saphir Creme Universelle można stosować na buty? Zrobiłem tak w ramach eksperymentu i odżywienia-renowacji moich kopyt po mozolnej przeprawie. PS Inne akcesoria w kadrze nie mają z renowacją nic wspólnego
-
Przepraszam, że się zaśmiałem z rozkrokodylonych butów - sam takie miałem kilka lat temu Może to zdjęcie lepiej pasowałoby w "Źródłach obuwniczej brzydoty".
-
Kamiński (szewc) też używa gumki.
