-
Postów
1 820 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
47
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Styleman
-
Wszystko OK ale ta poszetka w grochy to pełen rozstrzał.
- 108 odpowiedzi
-
- łączymy wzory
- konkurs
-
(i 3 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Motocyklisci to chociaż się pozdrawiaja .
-
Spodobał by się gdyby nie ta koszula.
-
-
Moja szafa na ten sezon wzbogaciła się o 3 pary monkow,wiec się nimi po prostu ciesze.
-
-
Płaszcz bardzo ładny,na pewno w rzeczywistości jest trochę jaśniejszy.Świetnie wygląda wykończenie aksamitem kołnierza Fatalnie tylko wygladaja spodnie ,zdecydowanie za długie. Pozdrawiam
-
@cheilon-bardzo fajne zestawienie wzorów , tak trzymaj. Pozdrawiam
-
-
Poszetka - Macaronitomato,coś musi być od Wojtka. Kawa rzeczywiście była nie specjalna,o tym wloskim lokalu słyszałem . wybiorę się i przekażę swoja opinie.
-
Zapomniałeś o okularach i skarpetkach. W okolicy aktualnie kawy nie brakuje. Dla odmiany spróbuj bubble tea na Chmielnej. Lecz jedyna dobra kawa w tej okolicy .jak dla mnie jest w Cavie. Okulary na pewno rozpoznałeś. Herbatę pije raz dziennie na śniadanie i zawsze waniliowa z mlekiem.
-
O Jezu gdzie Nigdzie nie widzę.
-
Zapomniałeś o okularach i skarpetkach.
-
Ja w Cavie jestem prawie codziennie na kawie,jako ze biuro mam na Foksal, a i kawa najlepsza w okolicy. Płaszcz to Ballantyne 1921 ,spodnie Gucci,monki Pollini,szalik Paul Smith. Pozdrawiam
-
Jednak ta Warszawa to mala wioska. Pozdrawiam Marynarka to nabytek z ostatniego pobytu we Włoszech Trussardi
-
-
To już koniec zabawy,zdjęcie nie oddaje wyglądu,gdyby jeden czy dwa frędzle takie byly rzeczywiście wyglądało by to jak brudne,ale cały grzebień wygląda już inaczej.Teraz tylko przyjemność użytkowania.Czekam teraz na zakończenie realizacji na loafersy od Jacka Kamińskiego ze skory którą przywieźli z wyprawy razem z Prezesem.
-
Sam pozbyłem się "nadwyżki".
-
-
Warto zajrzeć. http://www.fpięć.pl/post/2013/04/03/co-nosi-ali
-
@4inHand-spodnie bardzo rozwojowe ,szczególnie w górnej części. Dobre dla mocnego konesera piwa. Rafał181-zestaw bardzo fajny,ostry ale dobrze zestawiony.
-
Spinki i inna biżuteria męska w / po pracy, jak dobierać
Styleman odpowiedział(a) na kamil temat w Męska elegancja
-
Jeżeli nie masz jakiegoś specjalnego wzoru to wybrał bym C&J
-
Spinki i inna biżuteria męska w / po pracy, jak dobierać
Styleman odpowiedział(a) na kamil temat w Męska elegancja
-
Spokojnych Świat Panowie
