Skocz do zawartości

Styleman

Użytkownik
  • Postów

    1 820
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    47

Treść opublikowana przez Styleman

  1. Wszystko OK ale ta poszetka w grochy to pełen rozstrzał.
  2. Motocyklisci to chociaż się pozdrawiaja .
  3. Spodobał by się gdyby nie ta koszula.
  4. Jeszcze trencz.
  5. Moja szafa na ten sezon wzbogaciła się o 3 pary monkow,wiec się nimi po prostu ciesze.
  6. Zestaw na dzisjaj.
  7. Płaszcz bardzo ładny,na pewno w rzeczywistości jest trochę jaśniejszy.Świetnie wygląda wykończenie aksamitem kołnierza Fatalnie tylko wygladaja spodnie ,zdecydowanie za długie. Pozdrawiam
  8. @cheilon-bardzo fajne zestawienie wzorów , tak trzymaj. Pozdrawiam
  9. Przepraszam jakie cabrio ? Nic nowego nie kupowałem. Dzisiaj szarości.
  10. Poszetka - Macaronitomato,coś musi być od Wojtka. Kawa rzeczywiście była nie specjalna,o tym wloskim lokalu słyszałem . wybiorę się i przekażę swoja opinie.
  11. Zapomniałeś o okularach i skarpetkach. W okolicy aktualnie kawy nie brakuje. Dla odmiany spróbuj bubble tea na Chmielnej. Lecz jedyna dobra kawa w tej okolicy .jak dla mnie jest w Cavie. Okulary na pewno rozpoznałeś. Herbatę pije raz dziennie na śniadanie i zawsze waniliowa z mlekiem.
  12. O Jezu gdzie Nigdzie nie widzę.
  13. Zapomniałeś o okularach i skarpetkach.
  14. Ja w Cavie jestem prawie codziennie na kawie,jako ze biuro mam na Foksal, a i kawa najlepsza w okolicy. Płaszcz to Ballantyne 1921 ,spodnie Gucci,monki Pollini,szalik Paul Smith. Pozdrawiam
  15. Jednak ta Warszawa to mala wioska. Pozdrawiam Marynarka to nabytek z ostatniego pobytu we Włoszech Trussardi
  16. To już koniec zabawy,zdjęcie nie oddaje wyglądu,gdyby jeden czy dwa frędzle takie byly rzeczywiście wyglądało by to jak brudne,ale cały grzebień wygląda już inaczej.Teraz tylko przyjemność użytkowania.Czekam teraz na zakończenie realizacji na loafersy od Jacka Kamińskiego ze skory którą przywieźli z wyprawy razem z Prezesem.
  17. Sam pozbyłem się "nadwyżki".
  18. Podeszwa
  19. Warto zajrzeć. http://www.fpięć.pl/post/2013/04/03/co-nosi-ali
  20. @4inHand-spodnie bardzo rozwojowe ,szczególnie w górnej części. Dobre dla mocnego konesera piwa. Rafał181-zestaw bardzo fajny,ostry ale dobrze zestawiony.
  21. Jeżeli nie masz jakiegoś specjalnego wzoru to wybrał bym C&J
  22. Spokojnych Świat Panowie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.