-
Postów
1 820 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
47
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez Styleman
-
-
-
Moze teraz będzie lepiej . Zmieniłem zdjecia . Pozdrawiam
-
-
-
Właśnie za chwile startuje ,ja biegam po Polach Mokotowskich gdzie jest dużo cienia,wiec nie ma problemu. Milego Dnia
-
-
Jestem całkowicie za kupnem gotowych butów dobrej marki.Ale musi to być naprawdę dobra marka.Niestety nasi rzemieślnicy są dobrych parę lat do tylu w tym co robią i proponują.Najgorsza ich wada jest brak finezji ,wszystko jest jakieś toporne oraz totalny brak wykończenia detali.
-
Taki dzisiaj był mój dress code motocyklisty This Day in Harley-Davidson History – July 14, 1969 – The movie Easy Rider premieres.
-
-
Krawat strasznie wygnieciony,po poprzednim wiązaniu ,chyba.Poszetka trochę z innej bajki do tego zestawu.
-
Konkurs OSOVSKI - Personality Needs No Jacket
Styleman odpowiedział(a) na damiance temat w Konkursy i licytacje
A czy może być muszka w zastępstwie krawata ? -
-
Pokaz mi włoską restauracje gdzie panna cotta jest robiona inaczej.Makarony większość dobrych restauracji robi sama,co do nalewek nie ma takiej opcji ,jest to nie możliwe ze wzgląd na koncesje.Jest to w żaden sposób nie opłacalne a robienie bez koncesji na produkcje alkoholu bardzo ryzykowne.Na własnej skórze przerobiłem ten temat. Jadam tam od lat ,zawsze kiedy jestem w 3-miescie,nigdy nie miałem problemów a żołądek mam dosyć wrażliwy.
-
Koszula to Etro,a Chopard jak to Chopard .urzekł mnie jego pasek ,wzór opony Dunlopa z lat 50-tych.
-
Teraz mam pewność ze to nie zbyt dobre połączenie.
-
Kolorze fakturze materiału oraz połączeniu tego w całość.
-
Jak w całości wygląda połączenie tej marynarki z tymi spodniami? Chyba nie za bardzo? Z zamieszczonych zdjęć tak widzę.
-
Targi, pokazy mody, wystawy - relacje, foto, ciekawostki
Styleman odpowiedział(a) na Parmigiano temat w Męska elegancja
Krotki film zrealizowany przez moich znajomych z Florencji o Pitti I jeszcze jeden film -
Panowie czasu coraz mniej .Zapraszamy gorąco do tworzenia. Z mojej strony nagroda za najbardziej ,, wymieciona " kompozycje.
-
Wiesz jak jest : zona modna,pensyjka malutka ,na skarpetki zbrakło. Pozdrawiam
-
-
Targi, pokazy mody, wystawy - relacje, foto, ciekawostki
Styleman odpowiedział(a) na Parmigiano temat w Męska elegancja
Irek, idąc twoim tokiem rozumowania należałoby nazwać śmiesznymi komentarze kilkuset osób (w tym również Twoje), które w wątku CMDNS komentują czyjeś stylizacje nie widząc ich na żywo. Wybacz ale to są jak sam zauważyłaś tylko komentarze . Z moda jest jak z jedzeniem, ma pewien smak,jak tego nie spróbujesz w ten czy inny sposób, to go nie poznasz a tym bardziej wszystko co napiszesz o tym może się mijać z prawda. A tu jest przykład http://macaronitomato.blogspot.com/2013/06/vroom-pitti-vroom.html -
Targi, pokazy mody, wystawy - relacje, foto, ciekawostki
Styleman odpowiedział(a) na Parmigiano temat w Męska elegancja
W ostatnim czasie nie bywalec,dlatego ograniczam się do zamieszczania zdjęć . Przypomnialy mi te artykuły sytuacje opisywana na forum z komentarzami tak ganionymi . Pisać o Ferrari na podstawie zdjęcia ? Oczywiście można ,wiele osób to kupi , tylko - tu nie odpowiem. Ja rownież czytam oba blogi i mam swoje zdanie ,które pisząc- śmieszne te artykuły ,wyrazilem powyżej . -
Targi, pokazy mody, wystawy - relacje, foto, ciekawostki
Styleman odpowiedział(a) na Parmigiano temat w Męska elegancja
Śmieszne te artykuły . Żeby poczuć Piti trzeba tam być i to nie raz a wiele razy, aby poczuć specyfikę tego wydarzenia. Piti to rowniez pokazy mody najlepszych i największych firm związanych z moda męska ,odbywają się one po za terenem targów,wieczorami w wynajętych na to wydarzenie klubach.Przedstawiają tam swoje kolekcje firmy takie jak Brioni,Kiton,Corneliani jak rowniez cala czołówka firm z europy. W świecie męskiej mody już od dłuższego czasu mówi sie ze Florencja przyćmiła Mediolan.
