Skocz do zawartości

Styleman

Użytkownik
  • Postów

    1 820
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    47

Treść opublikowana przez Styleman

  1. Loafersy wykonane przez Jacka Kamińskiego,ze skory robionej dla Hermesa.
  2. Spokojnie Marynarka MacaroniTomato Loafersy Jacek Kamiński
  3. Moze teraz będzie lepiej . Zmieniłem zdjecia . Pozdrawiam
  4. Ale tylko czarno-biale
  5. Marynarka Macaronitomato i zółte spodnie.
  6. Styleman

    Bieganie

    Właśnie za chwile startuje ,ja biegam po Polach Mokotowskich gdzie jest dużo cienia,wiec nie ma problemu. Milego Dnia
  7. Styleman

    RTW czy szewc ?

    Jestem całkowicie za kupnem gotowych butów dobrej marki.Ale musi to być naprawdę dobra marka.Niestety nasi rzemieślnicy są dobrych parę lat do tylu w tym co robią i proponują.Najgorsza ich wada jest brak finezji ,wszystko jest jakieś toporne oraz totalny brak wykończenia detali.
  8. Taki dzisiaj był mój dress code motocyklisty This Day in Harley-Davidson History – July 14, 1969 – The movie Easy Rider premieres.
  9. Krawat strasznie wygnieciony,po poprzednim wiązaniu ,chyba.Poszetka trochę z innej bajki do tego zestawu.
  10. A czy może być muszka w zastępstwie krawata ?
  11. Krawat biżuteryjny.
  12. Styleman

    Restauracje

    Pokaz mi włoską restauracje gdzie panna cotta jest robiona inaczej.Makarony większość dobrych restauracji robi sama,co do nalewek nie ma takiej opcji ,jest to nie możliwe ze wzgląd na koncesje.Jest to w żaden sposób nie opłacalne a robienie bez koncesji na produkcje alkoholu bardzo ryzykowne.Na własnej skórze przerobiłem ten temat. Jadam tam od lat ,zawsze kiedy jestem w 3-miescie,nigdy nie miałem problemów a żołądek mam dosyć wrażliwy.
  13. Koszula to Etro,a Chopard jak to Chopard .urzekł mnie jego pasek ,wzór opony Dunlopa z lat 50-tych.
  14. Teraz mam pewność ze to nie zbyt dobre połączenie.
  15. Kolorze fakturze materiału oraz połączeniu tego w całość.
  16. Jak w całości wygląda połączenie tej marynarki z tymi spodniami? Chyba nie za bardzo? Z zamieszczonych zdjęć tak widzę.
  17. Krotki film zrealizowany przez moich znajomych z Florencji o Pitti I jeszcze jeden film
  18. Panowie czasu coraz mniej .Zapraszamy gorąco do tworzenia. Z mojej strony nagroda za najbardziej ,, wymieciona " kompozycje.
  19. Wiesz jak jest : zona modna,pensyjka malutka ,na skarpetki zbrakło. Pozdrawiam
  20. Zestaw biały.
  21. Irek, idąc twoim tokiem rozumowania należałoby nazwać śmiesznymi komentarze kilkuset osób (w tym również Twoje), które w wątku CMDNS komentują czyjeś stylizacje nie widząc ich na żywo. Wybacz ale to są jak sam zauważyłaś tylko komentarze . Z moda jest jak z jedzeniem, ma pewien smak,jak tego nie spróbujesz w ten czy inny sposób, to go nie poznasz a tym bardziej wszystko co napiszesz o tym może się mijać z prawda. A tu jest przykład http://macaronitomato.blogspot.com/2013/06/vroom-pitti-vroom.html
  22. W ostatnim czasie nie bywalec,dlatego ograniczam się do zamieszczania zdjęć . Przypomnialy mi te artykuły sytuacje opisywana na forum z komentarzami tak ganionymi . Pisać o Ferrari na podstawie zdjęcia ? Oczywiście można ,wiele osób to kupi , tylko - tu nie odpowiem. Ja rownież czytam oba blogi i mam swoje zdanie ,które pisząc- śmieszne te artykuły ,wyrazilem powyżej .
  23. Śmieszne te artykuły . Żeby poczuć Piti trzeba tam być i to nie raz a wiele razy, aby poczuć specyfikę tego wydarzenia. Piti to rowniez pokazy mody najlepszych i największych firm związanych z moda męska ,odbywają się one po za terenem targów,wieczorami w wynajętych na to wydarzenie klubach.Przedstawiają tam swoje kolekcje firmy takie jak Brioni,Kiton,Corneliani jak rowniez cala czołówka firm z europy. W świecie męskiej mody już od dłuższego czasu mówi sie ze Florencja przyćmiła Mediolan.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.