Skocz do zawartości

saphir.pl

Partner
  • Postów

    3 651
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez saphir.pl

  1. Nie sądzę. Tłuszcz z reguły zmiękcza skórę. Może jakieś przemoczenie się przytrafiło i po wyschnięciu taki efekt?
  2. Tak. Wystarczy uzgodnić to z supportem. Najlepiej w UWAGACH DO ZAMÓWIENIA na bu sklepach zawrzeć po prostu taką prośbę, np. "Złożyłem również zamówienie w sklepie .... Numer zamówienia to: ... Proszę o połączenie obu zamówień". Wtedy w jednym ze sklepów można śmiało wybrać "Odbiór osobisty", by system nie naliczył dodatkowych kosztów za przesyłkę.
  3. Sam balsam dość ładnie odżywia także stosować tłuszczu dodatkowo nie trzeba. Jeżeli zabrudzenia są dość mocne, przed zastosowaniem warto użyć cleanera do skór. Jeżeli ze skórą nic złego się nie dzieje, absolutnie połysku sobie nie życzymy to osobiście na tym bym poprzestał
  4. Kremy może nie dadzą wysokiego połysku, ale po polerce może pojawić się "półpołysk". Jeżeli połysk nie jest pożądany to Saphir Onguent nie powinien zmienić matowego charakteru skóry: https://multirenowacja.pl/balsam-ochronny-do-skor-gladkich-i-naoliwionego-nubuku-onguent-saphir.html
  5. Haha No ładnie, ale teraz to już i mnie rozbolały oczy Litości Panowie Żeby może jednak wrócić do tematyki wątku z przyjemnością informujemy, że po kilku latach przerwy paski właśnie wróciły do naszej oferty: https://patine.pl/category/paski No i kilka nowych modeli trzewików wpadło do działu BOOTS: https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne-boots EDIT: Zapomniałem! W sklepie kilkudniowe PROMO ŚWIĄTECZNE na większość indeksów Promocja nie wymaga żadnych kodów. Ceny zostały zaktualizowane. Wesołych Zapraszamy!
  6. To kampania producenta. Jak przeszła u nas cenzurę? Nie wiem Ale mam z Francuzami trochę do przegadania to podpytam, czy to nie był przypadkiem strzał w kolano
  7. Dziękuję Panowie za opinie. Od razu wszystkich uszczęśliwić nie damy rady, ale jest plan, by sukcesywnie temat rozwijać, zatem będziemy choćby próbować Tym bardziej, że pierwszy feedback mamy bardzo fajny i optymistyczny. Długość w tym modelu pozostaje bez zmian - taki był plan. Jeżeli pojawią się dłuższe to już w zupełnie nowej odsłonie. Może od razu podkolanówki? Ale to ewentualnie za jakiś czas. W niedługim czasie spodziewać się można nowych kolorów. Na pewno pojawi się bordo, butelkowa zieleń, brąz ... coś tam jeszcze. To już się w zasadzie dzierga. Jeżeli macie dodatkowe sugestie, bardzo chętnie się z nimi zapoznamy - najlepiej na PRV lub mail, to nie umknie, bo niestety nie jestem w stanie już śledzić wszystkich interesujących wątków
  8. Do tych butów, np.: https://multirenowacja.pl/saphir-pommadier-50ml-krem-do-obuwia-butow.html https://multirenowacja.pl/nano-cream-125ml-krem-balsam-do-skor-tarrago.html https://multirenowacja.pl/balsam-ochronny-do-skor-gladkich-i-naoliwionego-nubuku-onguent-saphir.html Ale pamiętaj o próbie na mało eksponowanym skrawku zanim zastosujesz cokolwiek, bo jasne wykończenia potrafią dość różnie reagować i lepiej się upewnić przed zastosowaniem po całości.
  9. Dobry krem/balsam co jakiś czas.
  10. @BrotherM, niektórzy stosują ten produkt (DeSalter) również profilaktycznie, ale to jest jednak cleaner, także ja sam jestem zwolennikiem podejścia, jakie prezentuje @Wodzu. Czyli po sezonie lub ewentualnie w momencie, w którym wyraźnie widzę, że dana para przyjęła nadmiar soli. Wtedy reaguję i nie pozwalam, by sól miała czas na pracę w skórze. Sole Guard u mnie również 1-2 razy do roku w minimalnych ilościach.
  11. Te jesienno-zimowe wersje NB często są robione z nubuku lub nubuku olejowanego także dość bezpiecznie stosować dla nich dedykowane środki. Zazwyczaj taki zestaw się sprawdza: Czyszczenie: Tarrago Oil Tanned (do nubuku olejowanego) lub Tarrago Universal Cleaner (do zamszu, nubuku, licówek, tekstyliów) Pielęgnacja: Saphir Onguent (do nubuku olejowanego) Zabezpieczenie: Tarrago Nano Protector (do zamszu, nubuku, licówek, tekstyliów) Środki bardzo uniwerslane, także zadbasz od razu o większość par z kolekcji. Pamiętaj, by (niezależnie od wyboru) zawsze zrobić próbę na mało eksponowanym skrawku skóry przed użyciem w celu weryfikacji działania na strukturę i kolor materiału.
  12. Daro, masz w sobie to coś, co sprawia, iż jesteśmy pewni że to będzie powrót w wielkim stylu! Jak już udowodnisz sobie, że można wszystko, jak już uszczęśliwisz rodzinę, jak już podbijesz świat i osiągniesz swoje priorytetowe cele ... musisz napisać książkę, albo kręcimy film Uwielbiam thrillery/dramaty z happy endem W razie potrzeby, wiesz gdzie stacjonujemy
  13. Kolejna samplowa para od 1 PLN dla polujących: https://allegro.pl/eleganckie-meskie-buty-trzewiki-patine-boots-77011-i7699601446.html
  14. Osobiście nie przepadam za tymi kremami z gąbeczkami, ale jest kilku hurtowych odbiorców, którzy są od lat produktem zachwycone, także radę dają
  15. Prawie nic już nie zostało, a zapytania spływają. Zgodnie z zapowiedzią kończę zatem historię "SAMPLE na Forum" BLACK FRIDAY oczywiście trwa jeszcze do końca niedzieli, a w OUTLECIE można jeszcze wyciągnąć coś nawet z 50% rabatem Także cały czas ZAPRASZMY serdecznie
  16. Dokładnie! Chyba tylko z tej okazji robimy takie numery Wszystkie indeksy zostały już objęte rebatem. Pozostało dodawać do koszyka
  17. Dla tych, którzy cierpią ruszył właśnie BLACK FRIDAY na PATINE i MULTIRENOWACJI. Dodatkowo w OUTLECIE PATINE trochę się właśnie zmienia i już można trafić coś nawet z rabatem -50%. Zapraszamy
  18. Wykasowane kolejne modele, które zostały kupione. Prośba o to, by nie pytać ile chcemy za dany model W tej akcji to my czekamy na Wasze propozycje (mail do supportu) i albo przyklepujemy, albo delikatnie odmawiamy Na razie chyba wszyscy szczęśliwi
  19. @FONos, bardzo proszę o kontakt z supportem w tej sprawie. Tam faktycznie było jakieś zamieszanie z wieszakami. Na życzenie ekipa dokładnie wszystko pomierzy i podeśle wszelkie niezbędne informacje, a w razie potrzeby skonsultują sprawę bezpośrednio z producentem.
  20. Sample zazwyczaj przychodzą w określonym standardzie. Dużych, albo różnych jakoś nie chcą robić, ale może następnym razem mocniej przycisnę, albo zrobimy chociaż w moim rozmiarze, to zawsze ktoś, kto wcześniej też nie skorzystał się ucieszy Pracowaliśmy na nich przy konsultacjach przed startem marki TLB i później kolejna akcja przy tworzeniu marki PATINE. Większość jest, jak nowa, ale jest też coś z uszkodzeniami. Patrząc po liczbie zapytań, widzę że jest zainteresowanie, także podrzucę jeszcze trochę zanim odsprzedamy je alternatywnie. Jak coś, komuś przypasuje, tradycyjnie zapraszam do kontaktu z supportem. Za kilka dni ofertę kasujemy AKCJA ZAKOŃCZONA Wszystkie pary w opakowaniach zastępczych bez worków (chyba) Na wszelkie pytania nieustannie mailowo odpowiada support i tam buty można bukować Myślę, że jeszcze dzień/dwa mogą tu powisieć.
  21. @blekit, @Krzysiek_W, Też żałuję, ale Ci ze standardową stopą zawsze mają lepiej P.S. Dla porządku z posta ogłoszeniowego kasujemy pozycje, które nie są już aktualne.
  22. Taka aukcja: https://allegro.pl/eleganckie-meskie-buty-trzewiki-patine-boots-77010-i7681125799.html Ale generalnie mam awersję do portali aukcyjnych także zastanawiam się czy sampli i tym podobnych nie "rozdawać" jakoś inaczej W tej chwili mamy na zbyciu: AKCJA ZAKOŃCZONA Stan, jak na zdjęciach. Buty w opakowaniach zastępczych. Poza tym nie sądzę, by im coś dolegało Jeżeli będzie realne zainteresowanie daną parą bardzo proszę kontaktować się z supportem drogą mailową podając nick z forum i propozycję cenową. Te pary do wyrwania są w wyjątkowo dobrych cenach Po więcej zdjęć i informacji również bardzo proszę via e-mail. W najbliższych dniach raczej nie będę w stanie odpowiadać na pytania w wątku.
  23. Zgłoś się do supportu multirenowacja.pl - podaj link. Tam każdego dnia dobierają kolory specyfików do skór/butów. Nie powinno być problemu i w tym przypadku.
  24. Nie zawsze dam znać, ale jak akurat mam chwilę to chętnie Kolejny mały update w OUTLECIE: https://patine.pl/yanko-743-burdeos-navy.html https://patine.pl/yanko-448-marron.html https://patine.pl/yanko-448y-marro.html https://patine.pl/yanko-776-marron.html https://patine.pl/yanko-696y-yes-cuero.html https://patine.pl/yanko-659-cuero-1037.html https://patine.pl/yanko-421-marron.html *Pytania w sprawie tych pozycji bardzo proszę kierować do supportu drogą mailową. Zazwyczaj odpowiedź będzie szybsza i pełniejsza, bo buty mają pod ręką.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.