Skocz do zawartości

saphir.pl

Partner
  • Postów

    3 651
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez saphir.pl

  1. Zauważyli, zauważyli Niestety człowiek się rozchorował To i wiele innych spraw musi poczekać. Kwestia priorytetów.
  2. Jeżeli nie są to buty powystawowe, zakurzone, zabrudzone ... to nie ma takiej potrzeby.
  3. Niestety nie Kiedy robiliśmy te nie zakładaliśmy, że tak szybko zmienimy logo i wydrukowaliśmy miliony kart
  4. Są https://patine.pl/tlb-543s-boxcalf-black.html Czy coś więcej w najbliższym czasie? Obawiam się, że nie, ale najlepiej dla pewności dopytać supportu, który ma zawsze info z pierwszej ręki.
  5. Jeżeli okazje, a tu kolor nie siadł, to zaglądajcie czasem panowie również do Outletu. Często można coś upolować: https://patine.pl/category/outlet Dziś wpadły na przykład: https://patine.pl/yanko-525o-cambridge-cuero.html https://patine.pl/yanko-style-525yh-niger.html
  6. Tia, trochę się dzieje. Mogą pojawiać się jeszcze błędy, ale prostujemy, prostujemy ... problem w tym, że zawsze jest coś do poprawienia i to się nigdy nie kończy
  7. Rozumiem. Wynika to z tego, iż współpraca między nami nie opiera się dziś na konkretnych kolekcjach. Dla nas szyją na zamówienie dokładnie to, czego oczekujemy. Proces szycia trwa bardzo długo więc nie są w stanie oferować często tych samych modeli w tym samym czasie u siebie i "vice wersja". Krótko rzecz ujmując, od dłuższego już czasu tworzymy własne kolekcje w oparciu o własne przekonania i potrzeby naszego rynku.
  8. MTO w Yanko jest obecnie dość problematyczne. W fabryce czas zmian i komunikacja jest utrudniona. W takich przypadkach staramy się nie realizować MTO ponieważ klienci przy najmniejszych opóźnieniach lub braku informacji reagują nerwowo. TLB/Patine w tej chwili łatwiej. Generalnie jeżeli komuś bardzo zależy proszę o kontakt z supportem. Zawsze będzie info z pierwszej ręki w oparciu o aktualną sytuację w danym momencie. Proszę o sprecyzowanie, a postaram się odpowiedzieć.
  9. Jesteś pierwszą osobą, która w ogóle zwróciła na to uwagę Ale w istocie jest to efekt naszego niedopatrzenia na etapie akceptowania poszczególnych partii sampli, kiedy doszło do sporego zamieszania. Produkcja poszła i cofnąć się czasu nie dało. Póki co, nie odczuliśmy w związku z tym żadnych problemów, choć nie ukrywam, że sam również obstawiam "bogatszą" opcję W naszym przypadku nie ma to nic wspólnego z ceną (nie wpływa na nią).
  10. Dzięki Krzysztof za garść wskazówek. Część błędów znana i już nieaktualna. Przed analizą zawsze Ctrl+F5 i najlepiej pod tym kątem przeglądać w oknie incognito. Prawdopodobnie ładuje Ci się nieaktualna już wersja strony z pamięci podręcznej.
  11. @Rudolf, proponuję skontaktować się w tej sprawie z supportem z prośbą o zdjęcia porównawcze i opinię. @Krzysztof G, nie jest to takie proste. Kombinowaliśmy, ale na razie odpuściliśmy.
  12. Jeżeli mierzyłeś TLB w tęgości H i nie było optymalnie to w PATINE przy tęgości H niestety "V" będzie jeszcze nieco większe
  13. Jesteśmy po serii przymiarek i prób z testerami sygnalizującymi problem szerokiej stopy lub/i wysokiego podbicia. Powoli wychodzi na to, że obecnie kopyto TLB Alan H to optymalne rozwiązanie, które praktycznie wszystkich pozytywnie zaskoczyło. W tej chwili od ręki dostępne tylko czarne wiedenki: https://patine.pl/williams-502-1048.html Ale na pewno będziemy wybór poszerzać. Ewentualnie można konsultować z supportem MTO. Jeżeli chodzi o PATINE, mamy do dyspozycji kopyto TJ Ina H. Często wystarcza, ale daje ono jednak nieco mniej miejsca niż wspomniane TLB, także rozważamy stworzenie nowego kopyta, a to na pewno potrwa. Również obecnie tylko wiedenki: https://patine.pl/oxford-black-h-77001.html Z obecnych na forum, @Wodzu jest w trakcie testów i na pewno za jakiś czas zda szerszą relację na ten temat.
  14. Dziękujemy za sygnał! Już przekazany do naszego opiekuna UPS!
  15. Prosimy o informację mailową do supportu z informacją co się konkretnie wydarzyło. Zawsze staramy się reagować w sprawach, w których kurier się nie spisał. Doświadczenie z przeróżnymi przewoźnikami pokazuje, że to nie zawsze jest kwestia samej firmy, a konkretnego pracownika
  16. Obecnie w stolicy nie ma możliwości przymiarki, ale jest już trochę propozycji także na pewno, jak ochłoniemy to na jakiś event się wybierzemy i taka opcja będzie. W tym momencie na przymiarkę można umówić się w siedzibie firmy pod Stargardem (zachodniopomorskie). Detale w zakładce KONTAKT: https://patine.pl/webpage/kontakt.html
  17. SAPHIR: https://multirenowacja.pl/zmywacz-do-skor-decapant-100ml-saphir.html https://multirenowacja.pl/zmywacz-do-skor-decapant-saphir-500ml.html TARRAGO: https://multirenowacja.pl/conditioner-50ml-zmywacz-do-skor-zmywa-otwiera-pory-skory.html https://multirenowacja.pl/conditioner-1000ml-zmywacz-do-skor.html
  18. Dzięki! Słuszna uwaga rozmiarowa! Co do animacji, do rozważenia. Sam skłaniałbym się na TAK, ale nie wiem czy przepchnę
  19. Wleciało sporo nowego do działu skarpetkowego Z tej okazji trwa przez kilka dni PROMOCJA, którą objęte są wszystkie francuskie produkty (czytaj: również kremy i pasty). Trochę więcej o samych skarpetach z nowych kolekcji i manufakturze, w której są produkowane: https://blog.patine.pl/skarpety-nie-tylko-dla-franuskich-politykow/
  20. Do zrobienia. Odnotowane
  21. Tak. Przez piętę poproszę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.