Skocz do zawartości

saphir.pl

Partner
  • Postów

    3 651
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez saphir.pl

  1. @lubo69, zawsze miał na mnie patent Będę promował tę propozycję na spotkaniu z moim Teamem
  2. @JakubAnderwald, chyba nigdy wcześniej tego nie robiłem, ale zbliżające się święta prawdopodobnie jakoś na mnie wpłynęły i zmiękłem (starzeję się?) Dałem Wam info znacznie wcześniej niż powinienem, czyli od razu po zaklepaniu sprawy. Mamy teraz jeszcze trochę spotkań, a później trochę latam. Przed końcem miesiąca zabieram się za ogarnianie tematu. Podawanie indeksów na forum? Chyba, że w ramach sugestii, co warto mieć od ręki już w pierwszych dostawach, bo na raz wszystkiego nie przyślą. Docelowo oczywiście szeroka (może w sumie i cała) oferta, ale to na pewno będziemy robić step by step. Jeżeli będzie zainteresowanie opcją PRE-ORDER to pewnie udostępnimy przedpremierowo całą ofertę w naszym sklepie i tam będziecie mogli rezerwować pary dla siebie. Tak byłoby chyba jednak najprościej.
  3. Mamy dobry kontrakt, świetny kontakt, doskonałe relacje i wyłączność. Także PRAWIE wszystko czego trzeba, by współpraca była dłuższa z pełnym zadowoleniem dla wszystkich stron (Oni, Wy, my). Jeżeli tylko produkt obroni się na naszym rynku to jest szansa na bardzo długą współpracę zatem.
  4. Mocno przedpremierowo, ale święta za pasem także niech tam VICCEL zaczepiał nas, zaczepiał, aż ulegliśmy i doklapała się właśnie dystrybucja. Jeżeli ktoś coś szczególnie chciałby mieć pod ręką to można linkować, konkretne indeksy. Aktualna oferta tu: https://viccel.us/ Jeżeli będzie więcej chętnych, to może odpalić jakiś PRE-ORDER dla Forumowiczów? Jaki % w takiej PRE-ORDEROWEJ akcji byłby interesujący?
  5. Cześć! Załóżmy (na razie hipotetycznie), że mógłbym uszyć forumowiczom fajne sneakersy, które dla tego zamkniętego grona na start byłyby w atrakcyjnej ofercie. Jak powinny wyglądać? Jakie opcje brać pod uwagę? Mam pewien plan, ale interesuje mnie Wasze zdanie w temacie. Sugestie, wskazówki, fotki, linki ... mile widziane. Mam tylko 2-3 dni na poskładanie tego w całość. P.S. Oczywiście opcja do patynowania, jako jeden z priorytetów. P.S.2. Od razu zamknąłem oczy i skreśliłem, ale może się mylę - czy w ogóle są w stanie kogoś zainteresować hybrydy, np. brogsy na sneakersowych spodach? Widziałem gdzieś takie wynalazki nawet uznanych marek, ale kompletnie mi się to nie klei.
  6. Mam potwierdzenie - będą prawidła dedykowane obu kopytom PICASSO i GOYA postępujące co 1 rozmiar. Cena 60 EURO. Dla polskich klientów staramy się zawsze równać w dół, także w PLN pewnie trochę mniej niż przelicznik. Dużo zamawiać?
  7. Na razie ta kwestia jest jeszcze cały czas dyskutowana. Podrzuciłem chłopakom trochę argumentów, by ich przekonać. Zobaczymy. Widzę, że są chęci, ale nie ma jeszcze decyzji.
  8. Będą Niestety nie wyrabiamy się, bo dzieje się w jednym czasie bardzo wiele. Wybaczcie
  9. Trochę więcej o TLB Mallorca ARTISTA i szansa na zgarnięcie darmowej pary oraz kilku innych nagród dla naszych polskich odbiorców Detale na końcu wpisu blogowego: https://blog.patine.pl/najlepsze-buty-na-swiecie-tlb-artista/
  10. Tęgość G na razie nie będzie. W przyszłości? Na razie nie ma decyzji. Opcje do patynowania? W standardzie nie. Dla Was TAK
  11. Niestety, sample utknęły. Mam informację, że na początku tygodnia paczka w końcu doleci. Wtedy support będzie mógł pomagać mocniej w takich sprawach lub robić na życzenia fotki porównawcze. Generalnie zamysł był taki, by rozmiary ARTISTA były zbieżne z najpopularniejszymi kopytami TLB z linii podstawowej.
  12. Ruszył PRE-ORDER TLB Mallorca ARTISTA. *Wiele detali (opisy/fotki) jeszcze niedopracowanych i niedoszlifowanych, ale zamówienia już można składać. Wymiany i zwroty przy tej akcji są możliwe, jak w standardzie. Foto jednego z modeli, by nie robić pustych przebiegów
  13. @kormox, inspiracje są wokół Ciebie. Zastanów się przede wszystkim do jakich stylizacji będziesz chciał te buty nosić, jakie kolory preferujesz, czy buty mają krzyczeć czy też subtelnie przykuwać wzrok ... itd. Widziałem już patyny inspirowane kolorami owoców, mebli czy ptaków. Możliwości są nieograniczone. Jeżeli koniecznie chcesz pooglądać inne realizacje, można przejrzeć, np. te profile: https://www.instagram.com/theshine.shoes/ https://www.instagram.com/dandyshoecare/ https://www.instagram.com/jmlegazel/ https://www.instagram.com/manomacchiato/ https://www.instagram.com/mr.patina/ Jeżeli nadal nie będziesz zdecydowany, koniecznie skontaktuj się z Majstrem, który będzie usługę realizował. On w takiej sytuacji powinien Cię pokierować, przedstawić możliwości oraz opcje, łącznie z godnymi polecenia przykładami. Udanej zabawy! Koniecznie pochwal się po robocie, bo ciekawość zżera
  14. saphir.pl

    Lustrzany połysk

    Lustro na deszczową środę
  15. Właśnie analizowałem akcję z 2015 roku Mam kilka przemyśleń i pomysłów. Coś maile mi się Andrzeju od Ciebie odbijały. Jak dostałeś ostatniego, odpisz krótko i zaczniemy ustalać plan działania oraz detale.
  16. Nie będę się wdawał w detale, ale buty do patynowania od samego początku w 95% organizujemy z myślą o Andrzeju. Obecnie zapewnić możemy 3 marki wykonane dokładnie z tej samej skóry stworzonej do patynowania: - TLB - PATINE SHOES - YANKO Te, które Andrzej chciał mieć od ręki, staramy się mieć: https://patine.pl/category/patynowanie-obuwie-do-patynowania?horizontal Niestety, utrzymywanie szerokiej oferty takich butów nie jest dobrym biznesem. Większość sklepów w ogóle w to nie inwestuje. Dlatego na razie musi to bazować na zamówieniach MTO. Obecnie najszybciej realizują się zamówienia TLB i PATINE. Na YANKO trzeba czekać dość długo. Jeżeli tylko Andrzej będzie chciał taką grupową akcję wykonać, a znajdą się chętni to na pewno pomożemy. W 2015 roku grupowe zamówienie PATINExTHESHINE już realizowaliśmy i wtedy wyszło bardzo fajnie. @arsen, piłka po Twojej stronie Jak masz chęć, to możemy zebrać sugestie od forumowiczów. Ja musiałbym jeszcze zamienić kilka słów z producentami. Po uzyskaniu informacji, możemy ustalić detale i płyń chłopie na tej fali jak najwyżej
  17. saphir.pl

    Lustrzany połysk

    @dj3501, w Polsce niewiele zakładów szewskich oferuje taką usługę. To raczej sprawa dla pasjonatów. Przejrzyj sobie ten wątek od początku dowiesz się wszystkiego. Żeby było ciekawiej, nie ma idealnego przepisu na połysk. Każdy wypracowuje nieco inne techniki i sposoby. Także nawet jak przeczytasz te 28 stron, to nic nie zastąpi praktyki własnej. Najlepiej zacząć się po prostu bawić. Możesz ewentualnie zacząć od lektury, np. tych poradników: https://blog.multirenowacja.pl/mistrz-grzegorz-luster/ https://theshine.pl/7-porad-aby-uzyskac-efekt-lustra-na-butach/ http://pastadobutow.pl/ Jeżeli nie specjalnie chce Ci się tematem zajmować to na dzień dzisiejszy myślę, że taką usługę do realizacji na swoich butach możesz zlecić, np. tu: https://wielkishoe.com/ https://theshine.pl/ W Loake również bardzo fajnie w tym temacie działają (łącznie ze szkoleniami), ale o detale należałoby się dowidzieć już bezpośrednio, bo nie mam rozeznania. W PATINE.PL usługę Mirror Shine można dodać do koszyka, ale tylko i wyłącznie przy zakupie butów. Nie jest ona realizowana na butach klienta.
  18. Panowie, ja patrzę sobie na różne zagadnienia trochę jako firma, trochę jako jeden z pierwszych zarejestrowanych forumowiczów tej platformy, ale trochę też z innych perspektyw, bo przez te lata rozwinęły się kontakty z wieloma z Was i odbieram różne sygnały, z różnych stron. Nie będę się rozpisywał, ale to wszystko nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Mogę się mylić, ale jeżeli ktoś chciałby coś zmienić na lepsze to myślę, że dziś zarząd BWB przyjmie każdego chcącego się angażować z otwartymi ramionami. To prawdopodobnie historia na inny wątek. Jeżeli natomiast wracamy już do tematu dedykowanego, to myślę że wesprzeć naszego Mistrza może każdy ... zlecając mu robotę Pamiętajcie, że to co robi Andrzej jest piękne, ale to cały czas w naszym kraju głęboka nisza, z której jeszcze nie sposób się utrzymać Mam nadzieję, że z czasem uda się to zmienić. Niewykluczone, że takie właśnie wsparcie będzie cenniejsze dla Artysty niż nawet 12-osobowa delegacja w Londynie. Jeżeli będzie pomysł na jakąś akcję grupową/globalną, tak by zapewnić Andrzejowi trochę więcej nieprzespanych nocy, chętnie pomożemy. Jeżeli znajdzie się większa grupa na patynowane buty, możemy rozważyć różne warianty. W razie potrzeby jesteśmy do dyspozycji.
  19. No to z kilkoma jurorami będziemy mogli się rozmówić
  20. Andrzeju, jeszcze raz GRATULACJE! Piękna sprawa, fantastyczne doświadczenie, które zaprocentuje. Jednocześnie chwile, które prawdopodobnie będziesz długo wspominał po latach. Ale ja liczę na to, że to dopiero początek Mocny, konkretny, mistrzowski ... ale jednak początek Szczyt w pierwszym podejściu, bywa demotywujący, bo w wielu przypadkach najbardziej kręci sama droga do celu, a nie cel sam w sobie. By ocenić efekt obiektywnie, należałoby te buty jednak widzieć na żywo, ale ze zdjęć i mnie Twoja robota kupiła najbardziej. No, ale ja tu będę chyba jednak najmniej obiektywny Czy wiesz może, jakie dokładnie były kryteria oceny? Podano jakieś uzasadnienie? Czy ocenie poddano sam efekt i precyzję, czy też znaczenie miała technika, strategia ... etc. ? Nie wszystko było dokładnie widać w relacjach, jakie do mnie dotarły, ale zastanawiałem się czy znaczenia nie miała przypadkiem "mała magia", jaką zafundował ludziom Norman. Podkład zrobił z mocnej, soczystej zieleni od której ciężko było uciec wzrokiem. Być może wielu mniej doświadczonych widzów zastanawiało się w tym momencie "No super kolor, ale w życiu tych butów nie założę". Byłem niemal pewien, że efekt finalny będzie mocno stonowany, a zieleń pozostanie stosunkowo subtelnym smaczkiem ... i tak się stało. Myślisz, że to małe show podczas którego buty mocno zmieniły swój charakter mogło mieć znaczenie? EDIT: Kto był w Jury? Zaraz sobie porozmawiamy i wyjaśnimy wszystkie pomyłki tego szacownego grona. Może w przyszłym roku się poprawią
  21. saphir.pl

    Lustrzany połysk

    Widzę, że smakowało No to szybka dokładka
  22. saphir.pl

    Lustrzany połysk

    One w ogóle, poprzez swoją dynamikę i szwy na nosku wyjątkowo mocno zwracają na siebie uwagę i bez lustra. Nie chcę myśleć ile osób zaczepi właściciela w tych butach na ulicy z dopalaczem w postaci lustra Nie wiem czy wiecie, ale te Split-Toe w naszej firmie nazywane są "Krzyśkami" Ktoś domyśli się dlaczego?
  23. saphir.pl

    Lustrzany połysk

    Trochę luster ostatnio trzaska się tu w ramach promocji. Wszystkich nie dam rady wrzucać, ale choćby kilka, by ratować wątek
  24. Oj ? Nie jestem pewien, bo nie jesteś jedyny z takim zestawem Ale na pewno prezentują się jak Twoje ?
  25. No to jeszcze z lustrem, bo gratisowo chętnym trzaskamy jeszcze ten efekt przez kilka dni Dłużej nie wyrobimy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.