Skocz do zawartości

saphir.pl

Partner
  • Postów

    3 651
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    53

Treść opublikowana przez saphir.pl

  1. W detalach pytanie raczej do producenta, ale strzelam, że jest to raczej standard przy spodach typu YORK/Senior.
  2. Skóra z Du Puy. Spody są inne, bo inne zamówiliśmy Spody Senior (TLB) są (przynajmniej z wyglądu) takie same jak w Yanko. Chyba jedynie pięta jest inna. York jest doskonały, także tam nie ma sensu nic zmieniać, ale nie mam informacji, czy to w 100% dokładnie te same spody z tego samego źródła. Natomiast na pewno krupony skórzane w TLB są inne i cienkie gumowe spody CITY dostępne w TLB, nie są dostępne w Yanko.
  3. Szczerze mówiąc, ciężko wyczuć. Po długim zwolnieniu lekarskim nie wrócił już do pracy, ale to pewnie historia mało interesująca dla forumowiczów więc nie będę rozwijał Ta sprawa jest tak nisko na liście priorytetów, że albo zostanie zniwelowana w sposób naturalny i zniknie po wyprzedaniu indeksów, albo zostanie wyprostowana w momencie, w którym naprawdę będzie wiało nudą Pełna zgoda! Najchętniej od razu bym to zmienił. Niestety, dzięki niemu osiągamy efekty, które przerosły nasze oczekiwania więc nie pozwolą mi tego zrobić Na szczęście ta akcja długo nie potrwa P.S. Gdybym tylko mógł to cały etat lub nawet 2-3 etaty poświęciłbym na szlifowanie detali i upiększanie witryny, bo cały czas widzę niedoróbki. Niestety, żeby przetrwać trzeba przede wszystkim sprzedawać. Tak, wiem że jedno z drugim koreluje Staramy się to pogodzić i dążyć do ideału, kiedy tylko możemy, ale czasem rzeczywistość sprowadza nas na ziemię i wtedy już mniej się myśli o ART, a bardziej o zwykłej TYRCE, z której w sumie również można czerpać przyjemność
  4. Cały czas coś się dzieje. Na pewno będzie coś w G, a nawet w H, ale muszę przyznać, że przez wzgląd na ogrom spraw na kilku frontach musiałem wiele rzeczy przerzucić na pracowników i nie jestem teraz w stanie szybko sprawdzić, co dokładnie i kiedy. Podpytaj bardzo proszę bezpośrednio pod mailem. Dobrze, jak tego typu pytania lecą od razu do supportu, bo to też od razu sygnał o zapotrzebowaniu dla osób obecnie zajmujących się obsługą PATINE. Mogę już chyba w sumie zdradzić, że: Lada chwila pojawią się derby w Sude Navy tęgość G: Uzyskaliśmy dostęp do jeszcze lepszych skór, dzięki czemu pojawią się kolejne opcje, ale już w wyższej cenie. Cały czas taniej niż YANKO, ale na pewno powyżej 1000 PLN. Na dobry początek buty do patynowania, by Mistrz Andrzej miał na czym pracować P.S. No i w sumie już jest jest mała reprezentacja ciekawych monków TLB:
  5. Idzie nowe i można nawet jedno takie nowe wygrać, także myślę, że informacja ciekawa:
  6. Może nie od razu, bo tu niestety procesy trwają dość długo, ale mam już ten punkt na swojej liście.
  7. Na fotkach porównywane są te większe. Zbierzemy jeszcze szerszy feedback i być może coś poprawimy przy kolejnych kolekcjach. Odnośnie prania, też jest na razie różnie. Jedni kompletnie nie widzą problemu, inni nie odczuli problemu i dopiero po zapytaniu od nas zwracają uwagę, że być może faktycznie przydałyby się ciut dłuższe (myślę, że o długość ściągacza), ale przyznam też że po publikacji posta od razu dostałem jeden sygnał, który zdecydowanie potwierdza konieczność wydłużenie "Patinek". Może to być również w pewnym stopniu kwestia sposobu/temperatury prania. Tak czy inaczej dziękuję za ważny sygnał! Z mojej perspektywy wygląda to na razie tak, że obecna długość nie spełni oczekiwań wszystkich potencjalnych odbiorców, zaś trochę dłuższa wersja może być jednak atutem, który zatrzyma tych, dla których ma to znaczenie. Jednocześnie nie będzie problemem dla pierwszej grupy. Na pewno pochylimy się nad tym!
  8. Dziękuję Panowie za opinie! Zebraliśmy dość szeroki feedback od naszych klientów. Zaledwie kilku zgłosiło sugestię dotyczącą długości, ale mimo wszystko odnotowaliśmy i jak dobrze pójdzie to pewnie z czasem coś dłuższego również zaoferujemy. Sprawdziliśmy też, jak to wygląda w odniesieniu do innych marek. No i wyszło, że wiele zależy od tego jak wykonamy zdjęcie Jeżeli tak, to wyjdzie nam, że PATINE są najdłuższe Jeżeli tak, to okaże się, że długości LCF i FALKE są porównywalne z PATINE: I jak tu zadowolić wszystkich?
  9. Prosimy o kontakt z supportem w takich sprawach.
  10. Jasne! Bardzo proszę tylko podesłać takie zapytanie mailem do supportu. Niestety nie mam akurat takich skarpet pod ręką, a na miejscu szybko i bez problemu pomierzą co trzeba.
  11. Gratulacje Mistrzu! Doskonała robota!
  12. Lot balonem wydaje mi się bajka! Z Lambo, tak jak @Midlife-Crisis zasugerował - również próbowałbym się jakoś upewnić. Jak jest zamiłowanie do motoryzacji, osobiście rozważyłbym jeszcze zabranie Taty na wyścig F1. Nie byłem, ale znajomi moto-zapaleńcy mocno polecali. Pewnie ktoś z grupy zaraz nam podpowie czy na pewno warto. Podejrzewam, że przeżycie jest mocne, a jednocześnie bezpieczne. Mamy rok wyjątkowy, bo Robert Kubica będzie walczył o swoje. Jest zatem szansa na jeszcze większe emocje i rodzinne doświadczenie czegoś bardzo wyjątkowego.
  13. Cyknij maila do supportu multirenowacja.pl - tam każdego dnia odpowiadają na wiele tego typu pytań i prawdopodobnie jest już jakiś schemat na tę skórę
  14. @JakubAnderwald, poproszę o takie zapytanie do supportu. Tam urzędują osoby odpowiedzialne za zamówienia więc będzie info z pierwszej ręki. @michau, nie mamy obecnie dostępu do takich spodów. Natomiast możemy zrobić próbę z tego typu gumowymi spodami, jak CITY Sole TLB (mamy dostęp do podobnych): W TLB MTO pojawiła się natomiast opcja Rendenbach (za dopłatą). Zainteresowanych odsyłam do supportu. Być może wprowadzimy na próbę jakiś model na tych spodach do oferty. Tylko jaki?
  15. Jak chcesz je takie, jak poniżej - to pielęgnuj jak nubuk lub nubuk olejowany, bez kremów i wosków: https://www.google.com/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fm.sportowysklep.pl%2Fmedia%2Ff1000%2F2014%2Fnew-balance%2F49951%2Fbuty-new-balance-lifestyle-754-h754tb-5bc0c21e39374.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fworldbox.pl%2Fbuty-new-balance-lifestyle-754-h754tb.html&docid=5IK-gMG58q1oFM&tbnid=4NXwfgT-Rr1T6M%3A&vet=10ahUKEwjm67X8u_rfAhXGalAKHSwuDbIQMwjzASgqMCo..i&w=1000&h=1000&bih=938&biw=1920&q=new balance 754&ved=0ahUKEwjm67X8u_rfAhXGalAKHSwuDbIQMwjzASgqMCo&iact=mrc&uact=8 Jak chcesz, je mniej/więcej takie jak poniżej - to możesz próbować się bawić kremami/woskami/tłuszczami, ale w małych ilościach i poprzedź to zawsze próbą na małym skrawku, by się upewnić, że na pewno tego chcesz, bo powrót bywa trudny: https://distance.pl/new-balance-754-h754lft-h754.html Tu masz kilka takich historii (niestety trochę fotek wyparowało, ale z kontekstu wyczytasz, co trzeba): https://www.wbutach.pl/topic/1391-jak-uratować-nubuk-potraktowany-pastą-do-licówki/
  16. @Madmx, na stronach sprzedawcy czasem wypisują takie brednie, że warto podchodzić do tego z dystansem. Bardzo często opis idzie z szablonu, którego nikt nie weryfikuje w masie (wiem, bo i nam się zdarzają podobne wtopy, więc to jednocześnie samokrytyka ). NB 754 bardzo często wykonane są z nubuku lub nubuku olejowanego. Jak pociągniesz kremem to złapiesz na nich połysk, a nie wiem czy tego chcesz. Jeżeli zależy Ci na zachowaniu matowej struktury materiału stosuj Saphir Onguent, będzie bezpieczniej. Ewentualnie podeślij maila do supportu multirenowacja.pl - tam każdego dnia pomagają w takich sprawach i pewnie z miejsca podrzucą pełne info. EDIT: Aha, Nano Protector to dla nich dobra opcja.
  17. Na razie jeszcze cały czas pod mailem sklepowym, gdyż sytuacja jest dość płynna i dynamiczna. Często zmieniają się dostępności, terminy ... etc. Był moment, że na jakiś czas zawiesiliśmy MTO dla jednej z marek. Pracujemy nad ustabilizowaniem i logicznym poukładaniem tego tematu, co może niestety potrwać.
  18. A Single Monks mieliśmy dawno temu w stałej ofercie. I to 2 lub 3 kolorach. W brązie z ostatniej kolekcji jeszcze kilka zostało. I to w cenie wyprzedażowej: https://patine.pl/yanko-561-marron.html Może akurat
  19. Dziękuję za sugestie! Część pewnie weźmiemy pod uwagę! @Xune, z Jodphurami i Single Monkami, o których napisałeś jest taki problem, że wszystkim się podobają na zdjęciach i w sumie na żywo też, ale niewielu chce je kupić niestety Przemyślimy jeszcze, ale może być tak, że pozostaną jedynie w zasięgu MTO. W butach Patine pięty usztywniane są jak w Yanko czy TLB, ale mało kto jeszcze wie, że na życzenie robimy TLB w ramach MTO usztywnienie Real Leather (dopłata do MTO +50PLN). W innych markach niestety tej opcji nie ma.
  20. Jeżeli macie jakieś specjalne życzenia to najlepszy moment, bo właśnie składamy kolejne zamówienia i jest jeszcze chwila, by wziąć coś pod uwagę. Generalnie zdeterminowany jestem, by tym razem pokazać nieco więcej w tęgości H, ale jeżeli śni się Wam coś konkretnego w G, to sugestie mile widziane
  21. Trochę nowych indeksów w OUTLECIE: https://patine.pl/yanko-743-negro-negro.html https://patine.pl/yanko-744y-marron.html https://patine.pl/yanko-743-marron-suede-sigaro.html https://patine.pl/yanko-448-negro.html https://patine.pl/yanko-184-niger.html https://patine.pl/yanko-561-marron.html https://patine.pl/yanko-696y-marron.html https://patine.pl/yanko-539y-negro.html https://patine.pl/yanko-734-cuero.html
  22. Jeszcze jedna para (z rysą) od 1 PLN. Tym razem UK8: https://allegro.pl/oferta/eleganckie-meskie-buty-trzewiki-yanko-boots-653-7776146711
  23. Możesz użyć każdego dedykowanego preparatu. Zawsze jednak przed zastosowaniem zrób próbę na mało eksponowanym skrawku (język, pięta), by się upewnić jak dany środek działa na strukturę i kolor zabezpieczanej skóry, bo widziałem już różne cuda. Po użyciu już sam ocenisz czy spełnia Twoje oczekiwania, czy następnym razem warto spróbować alternatywy.
  24. Kolejna para z SAMPLI od 1PLN: https://allegro.pl/oferta/eleganckie-meskie-buty-trzewiki-patine-boots-77009-7769687028
  25. Panowie, butami handlujemy już dość długo, mamy doświadczenia bezpośrednie z kilkoma producentami, forum wspieramy od momentu jego powstania ... także jest już trochę doświadczeń i jest trochę jak w rodzinie, także możemy opisać Wam, jak to wygląda od drugiej strony. Być może taka perspektywa też będzie jakąś wartością Może nie będę pisał o konkretnych przypadkach, a posłużę się ogólnikami, także proszę nic nie brać zbyt mocno do siebie. "Próg bólu", @blekit pięknie to ujął! I to jest coś, czego uczyliśmy się długo. Pomijając sprawy i błędy oczywiste, bo one się czasem zdarzają każdej marce (również tym, o wiele droższym), różni klienci potrafią mieć tak skrajne podejście do tej samej pary, że początkowo kompletnie nie wiedzieliśmy co o tym myśleć. Dla jednego klienta 2mm plamka przy łączeniu skóry ze spodem jest kwestią nie do przyjęcia, podczas gdy drugi z klientów uprzedzony przed wysyłką o tym fakcie, śmieje się w głos i przesyła nam zdjęcia 3x droższych butów z 3x większą ilością "wad" mówiąc, że to są przecież buty, a nie diamenty. Nie oceniamy naszych klientów i racje każdego staramy się uwzględniać, jednak nie ukrywam, że gdybyśmy mieli bazować na najbardziej wrażliwych klientach już dawno poszlibyśmy z torbami Na szczęście są to przypadki odosobnione. Staramy się szanować i spełnić również oczekiwania takich klientów, ale ich obsługa nie ma nic wspólnego z biznesem. Czasem są to dziesiątki wymian, aż trafi się ta jedna, jedyna para. Obsługa takich zamówień generuje straty, a nie zyski. Sam się dziwię, skąd tyle cierpliwości po obu stronach i czasu, który przecież zawsze trzeba poświęcić, ale jest to zjawisko na tyle intrygujące, że każde kolejne zamówienie wciąga, jak dobry serial. Z resztą, czy sklep może odmówić realizacji zamówienia od klienta? W trosce o najwyższą jakość czasem uznawaliśmy roszczenia czy reklamacje bardzo wrażliwego klienta, których prawdopodobnie nikt inny, by nie uznał. Być może to był właśnie błąd, bo zawsze robić tak nie możemy. I jak najbardziej - jeżeli wymagamy od butów, by były nieskazitelne i idealne to należy je oglądać przed założeniem na nogi bardzo, a nawet bardzo bardzo dokładnie. Jeżeli wizualnie jest OK, przychodzi kolejny kluczowy moment - PRZYMIARKA. To drugi moment, w którym możemy się jeszcze rozmyślić i nasz sklep, ani producent nie będzie robił żadnych przeszkód przy zwrocie lub wymianie. Jeżeli jednak decydujemy się w butach wyjść na zewnątrz, akceptujemy zarówno ich estetykę, jak i komfort. Udowodnienie po roku użytkowania, że buty mają wadę, bo są niekomfortowe, albo gdzieś jest 2mm różnicy będzie piekielnie trudne. To warto wiedzieć. Krytyczne recenzje pojawiają się zazwyczaj w momencie, w którym jakaś reklamacja nie zostaje uznana. Rozumiem, ale pewnych rzeczy niestety nie przeskoczymy. No i jeżeli zajdzie już faktycznie potrzeba złożenia reklamacji, bardzo proszę uwierzyć w nasze dobre intencje. W takich przypadkach zawsze staramy się spojrzeć na sprawę również z perspektywy klienta i nie uciekamy od odpowiedzialności. Wiadomości do nas sugerujące, że jak reklamacja nie zostanie uznana, "to nie omieszkam na forum ... " nie mają żadnego znaczenia. W takich sprawach znaczenie mają fakty, obustronne chęci i zdrowy rozsądek. Nie mogę się zgodzić z twierdzeniem, że trzeba uważać, bo coś się pogorszyło. Od lat jest tak samo, a jak coś jest faktycznie gorzej, para wraca do producenta, zanim trafi do sprzedaży. Zdarzają się czasem przeoczenia, bo jesteśmy cały czas ludźmi, a nie robotami, ale to są incydenty. Nie możemy jednak nie lokować w ofercie par, które nie spełniają oczekiwań 1-2% użytkowników, bo dla 98% to są w stu procentach pełnowartościowe buty. Na forum znajdziemy doskonałe opinie marki Yanko, znajdziemy też opinie krytyczne, ale przy tym bardzo obiektywne, które czytam z zaciekawieniem, bo są pisane przez ludzi, którzy mieli z marką kontakt, ale dziś są już na innym etapie i oczekują od butów czegoś więcej. Celują zwyczajnie w jeszcze wyższą półkę i to jest zrozumiałe. Yanko nie spełni oczekiwań wszystkich klientów i jeżeli wielokrotnie tak się właśnie stało, absolutnie nie zrobię tego z satysfakcją, ale z czystym sumieniem zasugeruję, by markę zmienić. W takim przypadku to oczywiste, logiczne i zdrowe. EDIT: @zbylut2, to rozklejenie nie powinno mieć miejsca, ale każdy szewc z łatwością to zabezpieczy. Z tego co wiem, jest już kontakt z supportem, także sprawa do rozwiązania, jak zawsze - na kilka sposobów do wyboru.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.