-
Postów
292 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
15
Typ zawartości
Profile
Forum
Wydarzenia
Treść opublikowana przez kanapa
-
Koń Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
-
Kupione używki ze sklepu ze starzyzną ze względu na jakość wykonania i patynę. Tak wyglądały bezpośrednio po przetarciu czystą szmatką. Po zastosowaniu renomatu-oba i tłuszczu do skór - tylko lewy. Zaaplikowany na lewy dodatek w postaci Pate de Lux a na prawym jeszcze tylko tłuszczyk. Buty i tak idą do remontu więc te zabiegi potraktowałem jako ćwiczenie. Do wymiany na pewno wkładki, wstawienie zapiętek i zabezpieczenie spodów. Mają służyć jako woły robocze do codziennego użytku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
-
Odpowiadam sam sobie Jeżeli będziecie w Maladze i okolicach to warto odwiedzić Ubrique - jedno z Pueblos Blancos. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Białe_miasta_Andaluzji Pełno firm i manufaktur produkujących bardzo wysokiej jakości wyroby ze skóry. Sakwy, sakwojarze, teczki, paski - po prostu szaleństwo. Sprzedaż detaliczna odbywa się w małych sklepikach na głównej ulicy poszukajcie w Google informacji turystycznej. Czasami w tych sklepikach są to rzeczy 2 gatunku ale są również sklepy fabryczne. Dobra rada - przygotujcie się że dziewczyny również zaszaleją. Obowiązuje siesta więc pomiędzy 14-17 mało co jest otwarte. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ubrique W samej Maladze jest potężne centrum wyprzedaży znanych marek. Sam nic ciekawego nie znalazłem a moja 2 połówka jak najbardziej. Lokalizacja: Parque Comercial Malaga Nostrum Adres: Calle Jaén, 3, 29004 Málaga, Hiszpania Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
-
Tylko się nie śmiać: trafione na pchlim targu w Granadzie. Patyna i jakość skóry mnie skusiła. Marki brak, obcasy już zmienione na Continental. Marka już znaleziona - Sebago.es Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
-
Czy jest jakiś szewc lub zakład który w kraju jest w stanie zrobić remont tych butów? Dokładnie minimum wymiana wkładek ewentualnie wymiana podeszwy plus zmniejszenie o 0.5 rozmiaru na długości. Marki brak - podeszwa szyta ale cecha na niej jest zatarta - SE... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
-
Potwierdzam pasowanie rozmiarówki. Jakościowo powyżej Vistuli cenowo również. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
-
Wybieram się na południe Hiszpanii (Malaga, Kartagena, Alicante) - ktoś coś poleci? Gdzieś tu widziałem post o fabryczkach skórzanych akcesoriów w okolicy Malagi. Sieciówki znam, ze swojej strony polecam Pedro Del Hierro. https://pedrodelhierro.com/pl/en/stores Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
-
Ja rownież ze 2 sztuki wezmę Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
- 1 673 odpowiedzi
-
- wspólne zakupy
- zakupy
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
W tym przypadku obsługa markowej stacji raczyła poprzypinać jakieś firmowe ulotki opaskami zaciskowymi do mechanizmu pistoletu od tankowania. Zaczepiłem przypadkiem o taką opaskę i wyciągnąłem cześciowo pistolet z wlewu baku samochodu.
-
Potraktowałem Tarrago Uni cleanerem - miałem na stanie. Już aż tak nie czuć - przebarwienia minimalne. Ściągnę ten środek Avela i dam znać. Pierwszy raz w życiu ropa przy tankowaniu mnie oblała i to w chwili gdy założyłem ulubione buty. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
-
Szukam sposobu na usunięcie śladów oleju napędowego ze skórzanych butów. Mała katastrofa w trakcie tankowania auta i ochlapałem sobie spodnie i buty. Widoczne jest lekkie przebarwienie plus upojny zapach diesla. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
-
Powiem tak - ćwiczyłem dla młodego cztery zamówienia próbne w SS. W każdym 2 rożne garnitury i ostatnie było trafione. Nie bój się tylko testuj. Dlaczego nie lubię Bytomia, Vistuli itd? Materiał, materiał, materiał i może jeszcze wykończenie a za 1200 PLN takiej jakości w sklepie stacjonarnym nie dostaniesz. Jeżeli masz mieć garnitur do pracy to te słabej jakości zniszczą się po kilku praniach. Kup cosik w stacjonarnym i zamów np. z SS - ponoś i będziesz wiedział co i jak. Oczywiście możesz iść w górę z jakością ale cena 1800 PLN i powyżej. Czy warto do łachania w pracy? Sam sobie odpowiedz. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
-
Udany import ze wschodu, dokładnie z republiki Tatarstanu. Na dniach plan podwojenia wartości tego cudu techniki. Info dla koneserów - klasyczny 2409.01. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
-
Takie tam woły robocze na słotę. Marki na nich brak a kupione w sklepie fabrycznym https://www.hispanitas.com/en. Ta marka ma w ofercie oficjalnie tylko buty damskie więc pewnie pod kogoś innego produkują męskie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
-
Dzisiaj Pan Meka miał małe show w pewnym sklepie w Gdańsku. Trochę informacji: Indywidualne projekty - koszt poziom 1500 PLN w górę za standardowe materiały. Własne kopytko - koszt jednorazowy 500 PLN. Temat do ogarnięcia w fabryce po umówieniu terminu. Na życzenie pyton, krokodyl i kto co tam lubi. Kuń też jest ale tak jak pisałem na życzenie. Pokazane były prototypy i wzory nowych projektów. Pytałem o te „ciekawe” projekty wzornicze i uzyskałem informacje że są podstawą obrotu firmy w exporcie. Podobno stosunek ceny/jakości/ ciekawego wzoru odniósł sukces poza kręgami purystów i stanowi większość producji marki Meka. Sklepy blisko współpracujące w kraju są dwa - Gdańsk i Kraków. Podobno przybędzie Warszawa, zostaje jeszcze sklep firmowy. Wizyta pozytywna ze względu na podane bliższe szczegóły kuchni. Wpadły sztyblety na początek. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
-
Ta Glasshutte skitrana w lasach Spreewaldu z hutą szkła zatrzymaną w czasie? Super klimatyczna miejscówka. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
-
Spróbuj w klasycznych butach. Ostatnio tam kupiłem ich specjalność Partigiani które mi bardzo podpasowały pod względem objętości. W Vasie wyszło że mam zamawiać buty poszerzone o 0,5-1 rozmiaru względem sztandarowego rozmiaru długości. Z ich standardów jedynie kopytko P2 mi pasowało. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
-
Pipała - ręcznie wykonywana galanteria skórzana
kanapa odpowiedział(a) na Pepo temat w Ogłoszenia rzemieślników i firm
Granatowy robi wrażenie - konina pięknie leży w rękach Zielonego nie widziałem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro -
Zając - Młody narzeka że wszystkie są za mało obcisłe. ))) Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
-
Podpisałem teraz prawidłowo zdjęcia. 52 marynarka do poprawki krawieckiej. Spodnie jednak są za duże - poszukam możliwości mixa. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
-
52 98 czyli Long Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
-
48 50 48 - ładnie układa sie na plecach ale z przodu słabo. Rękawy są krótkie 50 - przód ładnie ale z tyłu jakby za dużo było. Rękawy znowu jakby lekko krótkie. Może inny krój spróbować? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
-
Opisali mi prawie od ręki - niestety braki w Koninie mają. Toszke ciornego i burbona an stanie aktualnie. Because we’re completely out of cordovan.. [emoji852] there’s only some black and bourbon left Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
-
Wczoraj również pisałem do Vass - zobaczymy kiedy odpiszą. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
-
Spotkania forumowiczów BwB Trójmiasto i okolice
kanapa odpowiedział(a) na lupin temat w Spotkania regionalne BwB
Czy do spotkań można zaliczyć dzisiejszy Event na Partyzantów we Wrzeszczu? Bardzo miłe spotkanie. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro- 258 odpowiedzi
-
- spotkania
- trójmiasto
-
(i 5 więcej)
Oznaczone tagami:
