Skocz do zawartości

kanapa

Użytkownik
  • Postów

    292
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    15

Treść opublikowana przez kanapa

  1. kanapa

    Camiceria Olga Milano

    Jest na przykład Berg. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
  2. Super - dzięki za info. Jesteś w stanie rozszyfrować coś więcej? Doszedłem że pierwsza wers dotyczy pojedynczego rozcięcia - wersja dla przemieszczających się na piechotę. Płaszcz nie jest za ciasny - model przybiera dzikie pozycje jak wie że ma być fotografowany/mierzony. Przez to oba garnitury z Ss są do odesłania. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
  3. Właściciel płaszcza został już poinformowany o odpowiednim przechowywaniu antyka. Nie wyraża zgody na udostępnianie wizerunku w mediach społecznościowych. Zatem przedłużymy rękawy na ten sezon a późnej zobaczymy. Płaszcze tego producenta są nadal dostępne za drobne 900 Funtów. MTM jest w ofercie ale ceny nie znam. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
  4. Młody szukał płaszcza. Pomysły rożne: demobil, seckend hand, Allegro. Trafiło się coś takiego: Londyńskie bilety z końca lat osiemdziesiątych znalezione w kieszeniach. Naszywki producenta brak oprócz dumnego „Made in England” więc dało mi to do myślenia. Troszkę pogrzebałem głębiej i jest: Willerby jako firma już chyba nie istnieje. Znalazłem podobny w kroju płaszcz z identycznymi dodatkami. https://www.ebay.co.uk/itm/Vintage-Mens-1960s-Crombie-Coat-tailored-in-Willerby-Oxford-Street-London/222920959509?hash=item33e71fe615:g:WTsAAOSwz9laz0uT Crombie jednak istnieje i MTM jest nadal oferowany https://www.crombie.co.uk/made-to-measure/ Model się jak zwykle nadął nienaturalnie i rozchylają się klapy. Rękawy do przedłużenia - zapas jest. Jeszcze jakieś uwagi? Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
  5. kanapa

    Suit Supply

    Ne mogę zlokalizować które zestawy można rozkompletować. Gdzie jest taka opcja?
  6. kanapa

    Suit Supply

    Udo 62 cm. Talia 95 więc może być problem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  7. kanapa

    Suit Supply

    Potrzebuję podpowiedzi. Garnitur dla 18-latka. Matura do obskoczenia i inne takie więc granat klasyczny. Młody ma 186 i 90 kilo, bardzo szczupły ale ćwiczy crossfit w tym ciężary więc uda i barki są. Plus będzie się rozrastał jeszcze w szerz więc zakładam budżet do 1600 PLN. Niby wychodzi mi slim 50/52 ale może coś doradzacie. Niepokoją mnie spodnie mocno zwężane a podobają się Napoli, Havana itp. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  8. Jakby ktoś organizował zakup to piszę się na grupowe. Młody ma studniówkę i chcę go obszyć. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
  9. kanapa

    Fresco by Dawid

    Kolejny projekt. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  10. kanapa

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Partigiani dzień nr 2 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  11. kanapa

    Producenci butów: Vass

    Jestem za. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  12. kanapa

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Podeszwa jeszcze oryginalna czy zmieniałeś? Aktualny koszt wymiany został zadeklarowany na 200 Euro. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
  13. Pare fotek z aktualnej wystawki Attila: Ktoś chyba wspomiał o tym tradycyjnym szewcu: Toth Istvan. Limit czasu na zakupy wykorzystałem w Vasie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  14. kanapa

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Przyzwyczajamy się do siebie. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  15. kanapa

    Producenci butów: Vass

    Ktoś czuje potrzebę posiadania katalogu Vass? Dzisiaj wpadłem na ostatnią chwilę przed zamknięciem ale jutro od rana przymiarki. Polecam wszystkim odwiedzającym Peszt. Wybrałem 2 pasujące kopytka. Poniżej widać jak bardzo szeroki jest model najbardziej obszerny w podbiciu. Obsługa bardzo pomocna i reagująca pozytywnie na szczegółowe pytania. Rabat gotówkowy aktualny. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  16. Niestety będę w delegacji ale miejscówkę popieram. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  17. 41-46 poproszę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  18. Up. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
  19. Marynarka jest na włosiance. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  20. Dziękuję za przesłane uwagi - uwzględnione zostaną po „przenoszeniu” się marynarki. Może faktycznie 2.5. Marynarki myśliwskie podobają mi się ale mam awersję do osób je noszących. Ot takie zboczenie gdy na spotkaniach biznesowych potrafią się pojawić panowie w strojach mocno regionalnych - popularne zachowania u naszego zachodniego sąsiada. Nieformalność / rozkrok wynika z charakteru mojej pracy i jest celowo zamierzona. 90% czasu pracy spędzam w środowisku osób ubranych w kombinezony robocze. Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
  21. Tutaj z boku. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  22. Dawid Kukliński wykonał mi marynarkę z prawie najcięższego materiału jaki miał w ofercie. Założenie: - klasyczny zamiennik kurtki jesienno-wiosennej, - trwały wół roboczy do auta i pracy, - zdecydowanie nie formalny! - w razie potrzeby ciepła kamizelka pod spód, - zapięcie pod szyję. Mieszkam na Pomorzu i z uwagi na pogodę marynarka miała być zapinana pod szyją. Zapięcie jest awaryjne - nie planuję jego częstego używania. Zdjęcia są z odbioru marynarki. Robione na szybkiego Stan surowy - nie noszony więc okolice guzików powinny się dopasować. Danych odnośnie materiału nie pamietam. Macałem dostarczone próbniki i „wymacałem” jakaś angielską wełnę. Może Dawid coś napisze. http://dawidkuklinski.pl/ Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  23. Chętny. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
  24. Przypełzło dzieją cosik paczkomatem. Jak na pierwszy strzał z tylko 2 poprawkami online jest bardzo dobrze. Materiał jest super, biała koszula to był PRE-04 Pinpoint - Gauge 80/2 Thomas Mason Podziękował Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.