Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. 123

  Zegarek na wakacje

  Odgrzebię temat. Panowie czy warto : https://shop.swatch.com/pl_pl/zegarki/irony/sistem-51/jermyn-yiz404.html https://shop.swatch.com/pl_pl/zegarki/irony/sistem-51/classic-lines-yiz405.html https://shop.swatch.com/pl_pl/zegarki/originals/sistem-51/thames-sutz405s.html
 3. Today
 4. Yesterday
 5. Mr.G

  [Warszawa] Garnitur ślubny MTM / Bespoke

  @Micappo coś się zmieniło Osobiście polecam Mistrza Michała Stenkę, generalnie jest Żukowa koło Gdańska ale niedawno utworzył Warszawską filię swojej pracowni w której ma regularne wizyty na przyjmowanie zamówień i przeprowadzanie przymiarek, polecam śledzić stronę fb filii gdzie są podawane aktualne terminy wizyt https://pl-pl.facebook.com/pages/category/Sewing---Alterations/Mistrz-Michał-Stenka-Krawiectwo-Miarowe-Warszawa-Tkaniny-Włoskie-769192786749410/ natomiast jego aktualny cennik wygląda tak że szycie 3-częściowego garnituru to koszt 3800pln, 2-częściowy + odd vest - 3300 + ok. 700, na miejscu prowadzony jest sklep z tkaninami gdzie większość cen oscyluje w okolicach 210zł/mb . Przy takim cenniku można się zamknąć w średnio 4740pln z 3-częściowym garniturem lub garniturem z koordynowaną kamizelką za full bespoke, dodatkowo na miejscu funkcjonuje bardzo dobre doradztwo stylistyczne i co do tkanin
 6. szanowni, mam ponad 190 cm wzrostu, spodnie nosze zazwyczaj bespoke ze średnim stanem (nie biodrówki, nie dziadkowe), bez zakładek, z zaszewkami. praktycznie od zawsze borykam się z problemem wychodzącej ze spodni koszuli i opadających spodni. pomyślałem o szelkach. Proszę o Wasze opinie, czy wysoki i szczupły zawodnik + spodnie ze średnim stanem + szelki do dobre (estetyczne) połączenie. czy szelki raczej dla niskich i spodni z wysokim stanem. Póki co szelki łączą mi się z niskim wydatnym mężczyzną, spodniami z min. 2 zakładkami, wyżej pępka, ale ich walor praktyczny zdaje się być godny rozważenia.
 7. szanowni, mam ponad 190 cm wzrostu, spodnie nosze zazwyczaj bespoke ze średnim stanem (nie biodrówki, nie dziadkowe), bez zakładek, z zaszewkami. praktycznie od zawsze borykam się z problemem wychodzącej ze spodni koszuli i opadających spodni. pomyślałem o szelkach. Proszę o Wasze opinie, czy wysoki i szczupły zawodnik + spodnie ze średnim stanem + szelki do dobre (estetyczne) połączenie. czy szelki raczej dla niskich i spodni z wysokim stanem. Póki co szelki łączą mi się z niskim wydatnym mężczyzną, spodniami z min. 2 zakładkami, wyżej pępka, ale ich walor praktyczny zdaje się być godny rozważenia.
 8. kormox

  Jakie buty mam dziś na sobie

  Mam identyczne oraz dodatkowo czarne kupione za stówkę 😁. Rozpoczynają trzeci sezon jako woły robocze i jestem zaskoczony ich trwałością.
 9. I dobrze. Tego będę się trzymał.
 10. mosze

  Dżinsy

  Czyli nie tylko będą stać, ale jeszcze będzie można postawić na nich doniczkę.
 11. mosze

  Co mam dziś na sobie

  To chyba flanela z SS - świetny power suit, ale chyba za ciepły?
 12. lubo69

  Dżinsy

  Rekord pobity: 33 oz. https://sosoclothing.se/33-oz/?tap_a=50003-97bd7c&tap_s=44943-52d819
 13. Jeśli jest to typowe wesele, czyli ślub oraz nocka w lokalu, to założenie innego garnituru niż wieczorowy jest wg mnie sporym błędem, by nie rzec obciachem.
 14. Servetch

  Brogsy z Ryłko - VESTRO

  Rozwiniesz?
 15. pmichal

  Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ

  Mam Patine w F i Yanko 915 w tym samym rozmiarze. Yanko musiałem rozchodzić i obtarły tył stopy i w moim przypadku czułem lekki nacisk w podbiciu. Patine od razu leżały dobrze i nie miałem żadnych otarć, czułem się od razu wygodnie i mogłem swobodnie chodzić. W podbiciu jakbym miał zauważyć różnice to tutaj jest bardzo minimalny luz. W obu butach (oksfordach) przyszwa się schodzi bez problemu.
 16. Może jakieś spotkanie forumowe w Łodzi i przy okazji grupowe zamówienie sakwojaży Louis Vuitton?
 17. Jeżeli chodzi o wesele jako gość, to myślicie, że wchodzi w grę jakiś jasny kolor, jak naprz. jasno szary lniany garnitur? Czy płaci coś w stylu po 1900 żadne jasne kolory?
 18. Wectra

  Brogsy z Ryłko - VESTRO

  Od tego jest flek żeby amortyzował i osłaniał obcas. Pierwsze oryginalne zawsze są miękkie. Niema się czego obawiać i używać zgodnie z przeznaczeniem. Czyli dużo chodzić. Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
 19. profesorwilczur

  Brogsy z Ryłko - VESTRO

  Cześć wszystkim, jest to mój pierwszy wpis na forum, a rejestracja spowodowana jest nurtującą mnie sprawą. Niedawno kupiłem brązowe brogsy z Ryłko. W ostatnią niedzielę miałem je po raz pierwszy na nogach. Chodziłem głównie po chodniku, choć trafiały się małe kamyczki, wybijające się do obcasa. Podeszwa zrobiona jest z mikrolitu i po dosłownie dwóch godzinach chodzenia wygląda tak, jak na załączonym zdjęciu (wybrzuszenia) Stąd moje pytanie: czy jest to normalne dla tego typu obcasów? Jestem całkowicie zielony jeśli chodzi o tematykę butów, dlatego mam nadzieję, że znajdę tutaj odpowiedź.
 20. Xune

  Producenci, marki butów: PATINE.SHOES na kopytach TJ

  Pytanie do posiadaczy Patine w tęgości F - jak byście porównali rozmiarówkę do Yanko 915? Kolega @blekit na Styleforum pisał że ma je o pół rozmiaru większe niż Yanko 915/Vass F/TLB Oliver F i w tym samym rozmiarze co Sargenty 724/109. Mamy jakieś ekstra opinie?
 21. Velahrn

  Dress code motocyklisty

  Niestety, większość produktów tej firmy jest paskudna, wygląda się w nich jak puszka Red Bulla.
 22. Właśnie że nie, bo: https://dzienniklodzki.pl/lodz-szyje-dla-louisa-vuittona-roberto-cavalliego-i-hugo-bossa/ar/998321
 23. Pudelek, Pomponik. Ciekawe strony czytacie.
 24. W niemieckim?? 😲 Pomówienie, oszustwo i fake news!!
 25. phantom

  Suit Supply

  Tak, na zdjęciu wydaje się bardzo jasny, zobaczymy jaki kolor ma na żywo. Krój i marynarki i spodni wydaje się interesujący.
 26. Xune

  Suit Supply

  To ten bawełniany czy nie potrafię szukać?
 27. Marcin_L

  Suit Supply

  Ja odpuściłem, ale łapa mnie świerzbiła, coby kliknąć :).
 1. Load more activity


 • Newsletter

  Want to keep up to date with all our latest news and information?

  Sign Up
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.