Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Wczoraj
  2. Tak, tylko najlepiej umówić się na konkretny dzień.
  3. Budżet za mały na MTM. Sugeruję nie do Warszawy, tylko do Skórcza albo Łodzi (ktoś pisał, że tam też jest sklep stacjonarny): https://egarnitur.pl/garnitur-meski-bezowy-giorgio-jan-adamski https://egarnitur.pl/garnitur-szary-kevin-kolekcja-jan-adamski Wyboru stylistycznego nie nie komentuję, ale zwracam uwagę, że zapewne chciałbyś po latach wracać do zdjęć z tego wydarzenia i móc wtedy stwierdzić, że wyglądałeś jak należy.
  4. Skoro nie chcesz klasyki na swój ślub, to może warto w ramach inspiracji zapoznać się z tym artykułem: https://www.poszetka.com/Nasze-slubne-propozycje-wiosna-lato-2024-blog-pol-1712933065.html
  5. Witam, Na Łokietka znajduje się fizyczny sklep (pracownia), gdzie można na żywo zobaczyć Twoje wyroby?
  6. Spodziewałem się takiej odpowiedzi, ale nie chcę granatowego garnituru.
  7. I zrezygnuj z jasnego garnituru. Znajdź jakiś ładny granat.
  8. Hej, nie wiem pogrzeb po stronach, zadzwoń przed przyjazdem itp.
  9. I istnieje szansa, że znajdę tam coś w ww. kolorach i budżecie? Dodam tylko, że jestem dosyć mały, mam 176 cm wzrostu i ważę 68 kg. Rozmiar garnituru na mnie to prawdopodobnie 176/46.
  10. Zack Roman i Macaroni są niedaleko siebie, więc warto odwiedzić jak będziesz w Warszawie: https://www.google.com/maps/dir/Macaroni+Tomato+Warszawa,+Krochmalna,+Warszawa/Zack+Roman,+Niecała+7,+00-098+Warszawa/@52.2402943,20.9867963,15z/data=!3m1!4b1!4m14!4m13!1m5!1m1!1s0x471eccfd5ef39cfd:0xd2fc204e9e3177eb!2m2!1d20.9850732!2d52.2357072!1m5!1m1!1s0x471ecdb65aac60c9:0xcba05f5b79cedb06!2m2!1d21.0086651!2d52.242086!3e0?entry=ttu
  11. Cześć wszystkim, potrzebuję pomocy w zakupie garnituru na swój ślub cywilny i wesele. Ślub odbędzie się koło sali weselnej w stylu boho/rustykalnym na molo, nad wodą, na początku sierpnia, dlatego szukam jasnego garnituru (najlepiej w odcieniach beżu lub szarości). Jako osoba niezbyt obeznana w tym temacie wolę dokonać zakupu stacjonarnego, aniżeli zamawiać garnitur przez gorąco polecany na tym forum SuitSupply. Planuję wybrać się w tę sobotę do Warszawy (jako że w moim mieście nie ma wyboru poza kilkoma sklepami z tanimi, poliestrowymi garniturami i popularnymi sieciówkami w galerii) i w związku z tym chciałem was prosić o polecenie sklepów z dużym wyborem garniturów RTW (ewentualnie MTM, jeżeli wyrobię się w budżecie i w terminie). Z uwagi na fakt, że to bardzo ważne dla mnie wydarzenie, jestem w stanie trochę wydać na porządny garnitur, ale jednak bespoke jest raczej poza moim budżetem. Myślałem o kwocie rzędu 2,5-4 tysiące na garnitur z kamizelką. Przeszukałem całe forum i widziałem wiele polecanych sklepów, jak poszetka, zack roman, miler, czy macaroni tomato, ale są one rozsiane po całej Polsce, a wybór jasnych garniturów na ich stronach internetowych praktycznie nie istnieje. Z góry dzięki za pomoc. Wszelkie inne rady związane z wyborem garnituru na ślub również bardzo chętnie przyjmę.
  12. Cienka wełna, wełna tropikalna, wełna z domieszką lnu lub bawełny też ok, elastan też ok.
  13. Gdzie kupie proste chinosy z wyższym stanem w stylu Armoury Sport Chinos? Do 500zł. Najchętniej beżowe, naturalne, albo oliwkowe.
  14. A jedna sztuka 35 mm z wysyłką ile wychodzi?
  15. babicz999

    Suit Supply

    Mea culpa. Cos musieli zmienić. Mam kilka par modelu Brescia z czego część oznaczona jako Brescia SF ( Slim fit), co by wskazywało, że samo Brescia to Regular i tak w rzeczywistości wypadały, ale to może starsze wydania. Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
  16. @mosze na zdjęciach są 40tki, dostępne też 30 i 35mm - klamry do uzgodnienia.
  17. Dziękuję za informację. Niestety mnie nie będzie, zarezerwowałem oszczędności na pewien krawat z Pańskiego sklepu. Czekam tylko już kilkanaście dni na przyjście kodu z newslettera, póki co - nie chce przyjść
  18. Paski dla użytkowników forum w promo cenie 250zł przy zamówieniu min. 2 sztuk. Jest to ręcznie barwiony i natłuszczany na gorąco, krupon bydlęcy pierwszego gatunku tzw. blank. Klamry stal nierdzewna lub mosiądz. Można też zamówić osobiście w lokalu na Łokietka 6 - Wrocław, zapraszam.
  19. Ostatni tydzień
  20. Portfele z tej samej skóry, w dobrej cenie, zapraszam do kontaktu, JS
  21. Paski do zegarków z tej skóry to złoto - raczej nie do zdobycia w PL, no chyba że u mnie https://www.jfjbaker.co.uk/russian-leather
  22. tentomek

    Suit Supply

    a jak wtedy ze zwrotami?
  23. kryv

    Suit Supply

    Polecam zobaczyć sobie upatrzone itemy na Otrium na stronie w wersji niemieckiej otrium.de Udało mi się w ten sposób upolować Susu Lazio 400zl taniej niż w polskiej wersji sklepu. Działaja te same kody rabatowe np welcome15 Wysyłka jedynie na niemiecki adres za 7 euro ale.mozna to obejść korzystając z pośrednika np bodycar1
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.