Jump to content

[Bukowski] Wiedenki z ażurkiem


kset
 Share

Recommended Posts

Czarne wiedenki z medalionem na nosku, z angielskiej skóry. Medalion mojego projektu, z bliska nie wygląda najlepiej. Buty szyte metodą blake, a nie goodyear (mój wybór). Zamówione na początku kwietnia, odebrane tuż po długim weekendzie majowym. Cena: 1400 zł.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

pomysł mój, oryginalny. chciałem właśnie bez żadnych przeszyć czy ozdób poza tym ażurkiem, jakoś mi tak pasuje. z daleka imho dobrze to wygląda, tylko mam wątpliwości co do umiejscowienia jego na bucie, powinien być trochę bardziej przesunięty do przodu.

poza tym wydaje mi się, że takie gładkie wiedenki tylko z tym medalionem dobrze pasują do bardziej oficjalnych garniturów.

co do metody szycia - wydało mi się, że blake'iem będzie wygodniej. nie wiem jak jest u Bukowskiego z goodyearem, ale wiem tylko tyle, że stosuje welt skórzany, a nie korkowy. no i chciałem, żeby but w miarę lekko i subtelnie wyglądał, żeby rant był wąski, co przy blake było bardziej możliwe.

Link to comment
Share on other sites

(...) chciałem właśnie bez żadnych przeszyć czy ozdób poza tym ażurkiem, (...) poza tym wydaje mi się, że takie gładkie wiedenki tylko z tym medalionem dobrze pasują do bardziej oficjalnych garniturów.

(...)

Bardzo dobrze to wygląda. Taki oszczędny ażur jest w sam raz gdy but nie ma nakładanego noska. Wygląda na to, że masz parę świetnych oksfordów :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.