Jump to content

Paul Smith - mocno przewartościowany producent


Piotr B
 Share

Recommended Posts

Gdyby ktoś szukał informacji na forum o tym producencie. Zamówiłem kiedyś 2 pary przy okazji większego zamówienia z UK crockettów. Jakościowo bardzo słabo, skóra korygowana na poziomie gino rossi lub nawet gorzej, dość nieprecyzyjne wykonanie. Kilka dni temu ponowiłem próbę przy okazji kolejnego zamówienia i jakość w innych modelach PS także pozostawia wiele do życzenia. Nie pisałbym o tej marce, gdyby ceny jej butów nie oscylowały w granicach 350-200 funtów i nie były sprzedawane przez sklepy oferujące sprawdzonych brytyjskich producentów.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Paul Smith nie jest i nigdy nie był producentem obuwia,( podobnie zresztą jak: odzieży,mebli, samochodów Mini Cooper You name it)..PS to designer i cena jaką się płaci za wyroby sygnowane jego nazwiskiem to jest podatek za jego talent  i nie ma nic wspólnego z jakością.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@mayor
Uzupełnię jeszcze, że buty PS od pierwszego włożenia wyglądają bardzo słabo dla obserwatora z boku i takiego nieprzywiązującego wagi do butów i nieznającego się na nich. Dziś ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem je w Vitkacu na poziomie -1. Na początku w ogóle nie myślałem, że to buty PS. Wziąłem je do ręki z powodu tego jak bardzo niekorzystnie wyglądały w otoczeniu wszystkich innych tam par, nawet w porównaniu do najtańszych i przecenionych Bally lub Armaniego.


 @De Lasalle
Nie posługuje się polskim na co dzień. Korzystałem z rozumienia tego określenia w znaczeniu podobnym do spółka przewartościowana.
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.