Skocz do zawartości

Garnitur w rozsądnej cenie


petrek

Rekomendowane odpowiedzi

Tego to się nie spodziewałem. Może tylko dodam, że wystarczy kilka ruchów ręką i spinka i właściwie cały mankiet wychodzą spod marynarki. Tak powinno być? Bo mam co do tego poważne wątpliwości.

No bo koszula ma za długie rękawy. Moim zdaniem rękawy marynarki są trochę za długie. Z przodu marynarka wyglada moim zdaniem ok. Długość marynarki też ok. Brakuje porządnego zdjęcia z tyłu, ale z tego, co widać na pierwszych zdjęciach faktycznie może być trochę za szeroka w ramionach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, spodziewałem się że przede wszystkim koszula jest problemem :) co do marynarki: dostałem do przymiarki rozmiar jeszcze mniejszy, ale był już zdecydowanie za mały. Skoro kolejna opinia, że marynarka za duża, to wybiorę się do jakiegoś dobrego krawca i się pobawimy :) Bardzo dziękuję za wszelkie opinie.

Swoją drogą, co sądzicie o dość zapomnianym dodatku, tj. opaskach do koszul? Zastanawiam się nad użyciem właśnie ich, tak by skrócić w ten sposób długość rękawa koszuli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, spodziewałem się że przede wszystkim koszula jest problemem co do marynarki: dostałem do przymiarki rozmiar jeszcze mniejszy, ale był już zdecydowanie za mały. Skoro kolejna opinia, że marynarka za duża, to wybiorę się do jakiegoś dobrego krawca i się pobawimy Bardzo dziękuję za wszelkie opinie.
Swoją drogą, co sądzicie o dość zapomnianym dodatku, tj. opaskach do koszul? Zastanawiam się nad użyciem właśnie ich, tak by skrócić w ten sposób długość rękawa koszuli 

Stylowa rzecz, ale zamiast tego można u krawca po prostu skrócić rękawy koszuli, nawet dołem. Mnie taka przyjemność u mojego małomiasteczkowego krawca wykonana przyzwoicie kosztuje 30 zł. Oczywiście ze 2,3 cm, jak więcej, to górą, ale nie kupuję koszul z rękawami za długimi o więcej niż 2 cm.
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@petrek IMO jest całkiem nieźle jak na garnitur z wieszka. Kolor bardzo ładny. Z rękawami marynarki nie kombinuj. Odpuść tylko koszulę z mankietami na spinki bo niby elegantsza ale pod warunkiem że mankiet swobodnie porusza się w rękawie marynarki. Tutaj widać, że on się klinuje i to będzie wyglądało słabo. I nic bym nie zwężał, bardzo dopasowane marynarki na chudzielcach nie wyglądają dobrze no i jak w RTW zwęzi się plecy do takich jak w bespoke to nie będziesz mógł za bardzo ruszyć ręką.

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za wszelkie odpowiedzi. Wszystkie opinie bardzo przydatne i rzeczowe, szczególnie dla osoby, która raczej jest na początku przygody z męską elegancją :) Koszulę w takim razie prawdopodobnie zakupię nową, oczywiście białą, z mankietami na guziki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.