Skocz do zawartości

Zaremba Bespoke - zwroty, też nie polecam


laleczka

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł humorystycznie nawiązuje do sytuacji z tego wątku https://forum.butwbutonierce.pl/topic/7308-osovski-zwroty-nie-polecam/ ale sama sytuacja śmieszna (przynajmniej dla mnie) nie jest. Ale do sedna.

Pracownia Zaremba po dokonaniu zwrotu produktu nie zwraca pieniędzy, a do tego tłumaczy się że już to zrobiła, a na pytania o potwierdzenie przelewu nie odpisuje. 
W zasadzie jak ktokolwiek mi odpisze na wiadomość to jest sukces, bo zwykle ignorują jakiekolwiek wiadomości. Niby telefony pomagają bo odbierają je normalnie ale co z tego jak problem nadal nie jest rozwiązany. Pojawiają się tłumaczenia, że trwa reorganizacja, że trwa zmiana na spółkę, że ktoś zapomniał etc itp itd. Co ciekawe, gdy składałem zamówienie to ktoś z obsługi odpisywał czasami wręcz natychmiastowo :-) 

Krótka historia zamówienia.
1. 17 września 2019 zamówiłem w sklepie Zaremba (przez https://zarembabespoke.com/pl/sklep/) kurtkę sztruksową safari.
2. 19 września paczka była dostępna do odbioru w paczkomacie 
3. Niestety musiałem ją zwrócić, 27 września miałem już miałem gotową etykietę i ostatecznie paczka wyruszyła w drogę 1 października (łącznie minęło 8 dni roboczych, 12 licząc dni wolne). 

W zasadzie nawet nie jestem pewien czy jeszcze liczę na ten zwrot, ale może jakimś cudem ktoś zobaczy ten post i zastanowi się dwa razy przed zamówieniem w Zaremba Bespoke NOWOGRODZKA 15 00-511 WARSZAWA ;-).

Edit: Zwrot ostatecznie otrzymałem w ubiegły weekend :-)

  • Like 4
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.