Skocz do zawartości

Kocyk czyli marynarka zimowa


kanapa

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid Kukliński wykonał mi marynarkę z prawie najcięższego materiału jaki miał w ofercie.

Założenie:

- klasyczny zamiennik kurtki jesienno-wiosennej,

- trwały wół roboczy do auta i pracy,

- zdecydowanie nie formalny!

- w razie potrzeby ciepła kamizelka pod spód,

- zapięcie pod szyję.

Mieszkam na Pomorzu i z uwagi na pogodę marynarka miała być zapinana pod szyją.

Zapięcie jest awaryjne - nie planuję jego częstego używania.

 

365d9beeae33873ed903b7e18fc3b310.jpg&key=cdf1656b7920b599ad21e8b0a7dec4d666dd2db4169f3199a08db59a96be66b6

9d294dbaebd631c4803f3f8672341e63.jpg&key=4302a3fa760d271fe2e10be946817d0a55fd20033bbf120149903d2b9a5c508d

6168a4f330a8dcd88412c1c8196719ef.jpg&key=9a2223e44ae0838d4170cafbd04d46dc2a632e32ad5b71e991cf3db4d1e0f7b1

 

Zdjęcia są z odbioru marynarki. Robione na szybkiego default_wink.png

Stan surowy - nie noszony więc okolice guzików powinny się dopasować.

 

Danych odnośnie materiału nie pamietam.

Macałem dostarczone próbniki i „wymacałem” jakaś angielską wełnę.

Może Dawid coś napisze.

http://dawidkuklinski.pl/

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

 

 

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy możliwości zapięcia pod szyję brakuje jednak dalszych guzików, tej marynarce dobrze zrobiłoby bycie na 2,5, a nie 2 guziki. A najlepiej jeszcze zapięcie na kołnierzu, jakieś zakładki na plecach, i zrobić z tego klasyczną marynarkę na polowania, teraz się wydaje stać w bardzo niekomfortowym rozkroku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy możliwości zapięcia pod szyję brakuje jednak dalszych guzików, tej marynarce dobrze zrobiłoby bycie na 2,5, a nie 2 guziki. A najlepiej jeszcze zapięcie na kołnierzu, jakieś zakładki na plecach, i zrobić z tego klasyczną marynarkę na polowania, teraz się wydaje stać w bardzo niekomfortowym rozkroku. 


Dziękuję za przesłane uwagi - uwzględnione zostaną po „przenoszeniu” się marynarki. Może faktycznie 2.5.
Marynarki myśliwskie podobają mi się ale mam awersję do osób je noszących. Ot takie zboczenie gdy na spotkaniach biznesowych potrafią się pojawić panowie w strojach mocno regionalnych - popularne zachowania u naszego zachodniego sąsiada.
Nieformalność / rozkrok wynika z charakteru mojej pracy i jest celowo zamierzona. 90% czasu pracy spędzam w środowisku osób ubranych w kombinezony robocze.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.