Skocz do zawartości

Spodnie w kratę - jak zmodyfikować


AMM

Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałem od krawca spodnie w kratę, szyte na miarę.

Nie wiem sam co myśleć. Wiem, że coś jest nie tak, ale nie jestem w stanie samodzielnie stwierdzić co. Stąd też prośba do Was o pomoc. Z góry bardzo przepraszam za fatalną jakość zdjęć.

 

Moje zastrzeżenia budzi :

- fałdowanie z przodu

- odstająca kieszeń (tak jakby była źle wszyta, czuje zgrubienie, da się to poprawić ?)

- zbyt długie ?

 

Nie jestem pewny, czy zmniejszenie spodni tu i ówdzie nie spotęguje fałdowania ? W pasie leżą idealnie.

PS. zdjęcie tyłu spodni jest wyjątkowo niekorzystne (w rzeczywistości nie fałdują się tak znacznie).

 

P1090793.JPG

P1090797.JPG

P1090799.JPG

P1090796.JPG

P1090794.JPG

P1090789.JPG

P1090801.JPG

P1090792.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwiń trochę nogawki, zobacz jak się będą układać spodnie. Widać, że coś się gdzieś zablokowało i trochę konstrukcja się rozlazła - ale moim zdaniem efekt nie jest jakiś straszny. 

Jeżeli po podwinięciu trochę nogawek efekt będzie ten sam - możliwe, że w okolicach bioder są za obszerne, zbierz trochę, zapnij szpilkami i wtedy zobacz. 

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

 

Mam nadzieję, że krawiec sobie z tym poradzi  i da radę uratować heh?

Z tym podwinięciem mam kłopot, bo automatycznie wydają mi się za krótkie z tyłu i boku. Wtedy chyba trzeba jeszcze bardziej zwężyć (obecnie 18,5). Zastanawia mnie też linia kantu, nie układa się z przodu tylko ucieka na boki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W biodrach to one są raczej za wąskie, widać to na przedostatnim zdjęciu, pewnie dlatego ucieka szew. Poniżej zresztą też są za wąskie, a marszczenie  wynika z tego, że są jednocześnie przydługie. Przydałoby się lepsze zdjęcie z boku (takie jak pozostałe, nie "z ręki") by to dokładniej ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie ewidentnej nie trzymają kantów. Czy w środku jest wszyta kolanowka? 

przy tej  szerokości spodni dołem (dosyć wąskie) przydałoby sie je minimalnie skrócić. 

Efekt załamujących sie spodni pod siedzeniem z tylu moze wynikać z dwóch rzeczy. Albo za ciasne sa w udzie, albo twoje "siedzenie" jest raczej płaskie niż wypukłe i należy obniżyć stan spodni (pas) tyłem. Btw, co to za materiał?

  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.