Skocz do zawartości

Jaką koszulę kupić?


Lunatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Moja szkoła wymaga noszenia koszul (błękitnych bez wzorów), chciałbym sobie sprawić kilka nowych sztuk. Nie dysponuję jednak wysokim budżetem, mianowicie około 100zł.

Chciałbym kupić przynajmniej 2-3 koszule, ale wiem, że modele w tak niskiej cenie będą co najwyżej przeciętnej jakości.

Jestem bardzo szczupłą osobą, więc koszule nie mogą być typu regular fit. Chciałbym je również przymierzyć. Uważam, że krawat najlepiej komponuje się z kołnierzykami typu Kent, Włoskim lub Hai, ale button down również przejdzie.

Zapomniałem dodać, że mam problem z nadpotliwością, co do tej pory wiązało się z noszeniem koszulek pod spodem. Jakoś zdawało to egzamin, ale było stosunkowo ciepło. Pragnę również nadmienić, że w najbliższym czasie będę nosił taki wynalazek:

 28.jpg

Będzie w kolorze cielistym. Myślę, że może on pomóc w nadmiernym poceniu się, bo dwa pasy idą pod pachą, więc mógłbym tam podkładać jakąś chusteczkę, która wchłaniałaby pot.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kewin napisał:

Tak, teraz w Wólczance możesz kupić 3 koszula do 100zł

http://www.wolczanka.pl/70-na-wszystko-on-koszule-meskie-wlc

Nie widzę nigdzie niebieskiej (błękitnej) o kroju slim fit :(

Godzinę temu, Krzysiek_W napisał:

w kwestii pocenia się: spróbuj zastosować perspiblock, powinno pomóc i będzie lepiej

"pajączek" do prostowania pleców jest trochę niewygodny przy noszeniu, ale takie jest jego przeznaczenie :) - nie powoduje znacznego zwiększenia potliwości

Perspiblock razem z potem zatrzymuje wodę w organizmie..

Nosiłem przez jeden dzień pożyczony. Wprawdzie kilka rozmiarów za mały, ale znacznego dyskomfortu nie powodował.

Godzinę temu, Caporegime napisał:

Plus zamiast wymyślać jakieś pasy, kup przewiewny podkoszulek (bawełna / prążki), który zaprojektowany został ze 100 lat temu właśnie do zbierania ewentualnego potu. 

Do kupienia w Pepco za 8zł:

cze_pm_Tricko-bez-rukavu-zebrovane-bila-

 

Nosiłem koszulki bawełniane pod spodem, które miały wchłaniać pot. Wchłaniały, ale było mi w nich ciepło, zwłaszcza latem.

Te "pasy" pomagają odciążyć kręgosłup i utrzymać prawidłową postawę. Chciałem je tylko nadprogramowo wykorzystać do tego celu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś sieciówka? Zobacz np. w top secret, hm. W reserved mają chyba część kolekcji koszul w których kołnierzyk (nie mówiąc brzydko) jako tako ujdzie.

Nikomu nie polecam, ale ostatecznie, jeśli chcesz coś kupić na szybko, a za jakiś czas wymienić to możesz zajrzeć do recmana - naprawdę ostatecznie. Spodziewaj się dodatku poliestru i bardzo krótkiego użytkowania tych koszul. Natomiast krój i kołnierzyk powinien Ci pasować.

Zerknij może na mangooutlet, prochnik, vistulę, zalando? W wólczance nie kupuj koszul, które były w cenie regularnie 100 zł - połowa koszuli to poliester, reszta jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie jak najbardziej ok. Pierwsza z dodatkiem poliamidu i elastanu, ale w takiej ilości, w tej cenie koszuli może być. Mi się podoba 2 i 3. Tylko zauważ, że mają długie rękawy, np. 42/43 - rękaw aż 69 cm! Ja przy wzroście 176 noszę około 64/65 cm

W reserved widzę druga rzecz z przeceny - 50%. Zobacz np. http://www.reserved.com/pl/pl/man/all-3/clothes/shirts/pl842-50x/slim-fit-checkered-shirt-with-italian-collar--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety żaden wzór nie może być, a szkoda, bo koszula fajna :)

W piątek się przejadę do galerii i przymierzę modele z Top Secret i Wólczanki. Założyłem dziś moją koszulę Hugo Boss, której co prawda nie wkładam zbyt często, ale krój ma idealny. Szkoda, że nie są na moją kieszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.