Skocz do zawartości

Koszule dobre jakościowo, nietypowe wymiary [100-150 zł]


Skoczek135

Rekomendowane odpowiedzi

Podepnę się pod temat. Szukam koszul (formalnych i casualowych) z kołnierzykiem 39, 100 w klatce, 86 talia, 94 pas, ale największy problem jest z rękawem- ok 58 cm.  Podpowiedzcie proszę wśród jakich marek szukać. Rękawy mają nieraz 75-80 cm i nie wiem czy da się je skrócić.

 

Proszę także użytkowników koszul Profuomo. Nie widzą szczegółowych rozmiarów na stronie i pracownicy sklepu też nic nie potrafili nic konkretnego powiedzeć. 'Wstrzelę się' w swój rozmiar?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę także użytkowników koszul Profuomo. Nie widzą szczegółowych rozmiarów na stronie i pracownicy sklepu też nic nie potrafili nic konkretnego powiedzeć. 'Wstrzelę się' w swój rozmiar?

Mam 2 koszule Profuomo z TKmaxxa, jestem zadowolony - wstrzeliłem się w ich wzorcowego modela. Nie kupuj konkretnej marki, tylko dlatego bo jest polecana na forum, a wisi na Tobie jak worek. Znajdź "swoją' firmę/y.

Co do rozmiarów w TKmaxxie, są też zapakowane koszule Profuomo - z tyłu na kartoniku masz podane rozmiary klatki, rekawa, długosc dla każdego kołnierzyka od 39 do 45 przy danej sylwetce/wzorze producenta. Pamietam jedynie ze dla 41 jest 116 w klatce dla "lini" Easy Care.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Przeglądałem koszule W TKmaxx po kołnierzyku i wzroście. Teraz się 'obmierzyłem' i znam więcej paramatrów. Może coś upoluję.
 
Co do firm to wiem, że nie dobiorę nic z koszul Osovski i innych polecanych. Liczę na kogoś kto ma podobny problem z długością rękawa i coś podpowie. Nie wiem, kombinuję, np. koszule włoskie szyte pod krępych i krótkorękich Południowców(?) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

W tej kategorii cenowej z czystym sumieniem polecić mogę Christian Berg - linia Non Iron ( dostępna w sieci P&C)

 

Używam ich na co dzień, posiadam kilkadziesiąt sztuk. Cena standard 179-199 PLN / przeceny 79 - 119 PLN /

Jakość oceniam na dobrą - część z nich stacjonuje w garderobie od około 3 lat - brak widocznych śladów użytkowania.

 

Obsługa koszul nie pochłania zbyt dużo czasu. Prasowanie z przyjemnością, pranie również.

 

Zaleta - cały dzień w aucie, kilka wizyt handlowych ( marynarka, kurtka etc. ) i na koniec nadal wygląda estetycznie.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszule Christian Berg prezentują dobry stosunek ceny do jakości, ale to są koszule regular fit. Przy wymiarach podanych przez kolege na poczatku wątku rozmiar 38 już byłby w miarę dobry (nie licząc kołnierzyka). Przy koszuli w rozmiarze 42 kolega się w niej utopi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.