Skocz do zawartości

TOP 5 - budżetowe divery


kielas

Rekomendowane odpowiedzi

Ebay, sprzedawca z Japonii. Wystawiony jako używany, ponieważ jest zmodzony, ma wymieniony insert bezela. Procz tego konkretnego egzemplarza, sprzedajacy wystawia calkowicie nowe skx'y i inne. Wysyłka ekonomiczna w cenie. Paczka po 4 dniach jest w Warszawie już, ciekawe ile PP zajmie dostarczenie paczki na terenie Polski. Może uda sie ominąć cło i VAT.

Jak juz dotrze do mnie, to moge na PW polecic lub nie, tego sprzedającego. Cene ma standartową - $160 guma, $170 bransa.

EDYTA: *tutaj*  masz skx009 na gumie, z literką J za 790pln. Ten ktory do mnie "idzie" mimo ze z Japoni jest z literką K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zastanawiam nad skx009 Pepsi na bransolecie albo Mako Pepsi na bransolecie. Mako widziałem na forum, nowe, po 560 zł, natomiast skx009 jest na bransolecie na dutyfreeisland. Ale mimo pozytywnych opinii mam wątpliwości co do zamawiania spoza UE. Jednak szansa na cło i VAT mnie demotywuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Denior - Twoje 'tutaj' niewiele da wszystkim tym, którzy nie są zarejestrowani/zalogowani na KMZiZ... :-(

Wiem, dlatego krótko opisałem, co tam znajdą - model, cena, na gumie i że produkcja japońska. Nowy SKX007 na bransolecie, za 750zł też ostatnio był wystawiony do sprzedaży. Jesli kogos zainteresują podstawowe informacje, to się zarejestruje tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod jakim wzgledem słaba? Bo własnie ta wersja mi sie podoba najbardziej z bransolet. Idzie do mnie wersja na gumie. Myslałem nad tym zeby zastąpic ją wlasnie oryginalną bransoleta jubilee albo meshem.

Jest mocno "blaszana" i lata na wszystkie strony. Jubilee lepiej kupić aftermarketowe, z pełnych ogniw np strapcode.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem  zdecydowanie warto dołożyć do SKXa. Mako są fajne, ale jednak Seiko prezentuje się jak zegarek klasę wyższy (którym jest). Często w Mako bezel się nie centruje, są paproszki pod szkłem, różne drobne niedoskonałości. Bransoleta w Mako jest ok. Miałem i jednych i drugich w rękach dziesiątki przez ostatnie lata i Seiko jednak nie daje plamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denior, skąd zamawiałeś?

Przesyłka ekonomiczna, wliczona w cenę, miała trwać 9-14dni, a dzisiaj listonosz zrobił mi niespodziankę po nie całych 7dniach. Obyło sie bez cła i vatu, odziwo. Jesli jestes zainteresowany to moge Ci wyslac na PW namiary na tego sprzedawcę.

PS ori guma seiko bedzie na sprzedaż ;)

post-2156-0-86235900-1438194633_thumb.jp

post-2156-0-54423500-1438194941_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.