adamW Opublikowano 19 Października 2015 Zgłoś Opublikowano 19 Października 2015 Fanie dobrego buta, myślę że wielu tu zazdrości Ci takiej kolekcji trzewików. Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 24 Października 2015 Autor Zgłoś Opublikowano 24 Października 2015 Wielgol - dziękuję, jednak nie ma czego zazdrościć. Cytuj
proki1971 Opublikowano 24 Października 2015 Zgłoś Opublikowano 24 Października 2015 Oj, Marcin, chyba jednak jest czego. Masz taką kolekcje, że pewnie dałbyś rade obdzielić kilku kolegów Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 25 Października 2015 Autor Zgłoś Opublikowano 25 Października 2015 Zgadza się, ale są to tylko buty. 3 Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 28 Października 2015 Autor Zgłoś Opublikowano 28 Października 2015 Kilka ostatnich fotek Cheaney Tweed - https://forum.butwbutonierce.pl/topic/1304-marka-cheaney-imperial-collection/page-5 Cytuj
CherryMorello Opublikowano 28 Października 2015 Zgłoś Opublikowano 28 Października 2015 Ostatecznie kupione jako seconds z fabryki AS. To znaczy byłeś osobiście u nich w fabryce? Czy jest możliwość nabycia tych seconds online? Jakiś link? Na alfredsargent.co.uk nie znalazłem wiele na ten temat. Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 28 Października 2015 Autor Zgłoś Opublikowano 28 Października 2015 Sklepu fabrycznego oficjalnie nie ma w AS i nie ma możliwościu kupowania bezpośrednio dla osób prywatnych, teoretycznie. Ja miałem szczęście i udało mi się nawiązać kontakt, jednak z silną prośbą abym nie krzyczł o tym na angielskich forach. W sklepie fabrycznym byłem tylko oraz przed wakacjami, aby podziękować za możliwość dokonywania zakupów bezpośrednio - słodycze Wedla zawsze pomagają.. Wybieram sie ponownie w grudniu, gdyż odłożyłem Holmes II i chciałbym je zobaczyć przed zakupem. Myślę, że w tym tygodniu wrzucę wpis o kolejnej możliwości zakupu grupowego seconds z AS. Napisz na priv jakie modele w jakich rozmiarach cię interesują. Cytuj
fan_dobrego_buta Opublikowano 16 Lipca 2017 Autor Zgłoś Opublikowano 16 Lipca 2017 Minęło bardzo dużo czasu od ostaniego wpisu. Moja kolekcja trzewików rozrosła się. W najbliższym czasie postaram się nadobić zaległości. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.