Jump to content

Krawiec w Norwegii,ryzykować?


aleksander999
 Share

Recommended Posts

witam, planuję otworzyć atelier w Oslo, czy ktoś w Was ma firmę za granicą? Czy orientujecie się może jaka jest konkurencja w Norwegii i czy warto "pakować się" na tamtejszy rynek? Zaznaczam , że jesteśmy małym rodzinnym przedsiębiorstwem, które nie zamierza konkurować z wielkimi firmami, jednak chcielibyśmy znaleźć swoich klientów. Proszę o radę, przeraża mnie trochę zakładnie firmy w obcym kraju:/

Link to comment
Share on other sites

Nie mam pojęcia o Norwegii ale przypuszczam, że tym którzy jakieś mają łatwiej będzie odpowiedzieć na Twoje pytania jeżeli napiszesz coś więcej o swoim przedsiębiorstwie i produktach. Skracasz spodnie czy szyjesz garnitury tak dobre jak Zaremba, Krupa&Rzeszutko czy GestModa? Jak ktoś ma udzielić Ci rad nie wiedząc czym właściwie się zajmujesz? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo często bywam w Oslo i z tego co wiem z doświadczenia Norwegowie niechętnie zaufaliby Polakowi w kwestii ubioru.( bo rozumiem, że właśnie zajmujesz się odzieżą) My jesteśmy tam od sprzątania i budowlanki. Trzeba tam chwalić wszystko co norweskie. Zakochani są w USA więc jeżeli masz jakieś amerykańskie korzenie postaraj się je wyeksponować a może coś osiągniesz ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.