Jump to content

Recommended Posts

Dzien Dobry,

Jako, ze to moj pierwszy post pragne Wszystkich przywitac i pozdrowic!

Czytajac forum anonimowo, pragnalem sie dowiedziec gdzie drodzy Panowie kupujecie swoje obuwie ale lecac przez 7 stron forum nie znalazlem takiego tematu. Moze wiec stworzymy taki przewodnik po sklepach stacjonarnych i online w kraju i za granica, w ktorych sie zaopatrujemy...

Ulozymy wiedze w jednym miejscu, wielu z nas dowie sie o miejscach, ktorych jeszcze nie znalo, moze pochwalimy sie tez swoimi doswiadczeniami z ow sklepami.

 

Link to comment
Share on other sites

Większość zaopatruje się w Internecie, ponieważ niewiele porządnych marek obuwniczych jest dostępnych stacjonarnie w Polsce (a te które są, są dostępne w niewielu punktach i/lub znacznie drożej niż przez Internet - zawyżony przez niektórych dystrybutorów kurs EUR/PLN też gra tu rolę). W Internecie można często kupować bezpośrednio od producenta (na stronie marki - wiele, jeśli nie wszystkie, ma sklepy internetowe), można polować na okazje na ebay'u, można też kupować u internetowych dystrybutorów jak np. herringshoes (nie korzystałem).

 

Polecam także kupowanie w salonach marek podczas wyjazdów (Paryż, Barcelona, Londyn, Sankt Petersburg...).

 

I też uważam, że tworzenie zbiorczego wątku na ten temat mija się z celem - są wątki poświęcone poszczególnym markom, sklepom internetowym, reklamacjom, obsłudze klienta...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja uważam, że to niegłupi pomysł, wyjadacze forumowi nie potrzebują takich informacji i doskonale znają wszystkie wątki, ale ktoś kto jest nowy albo wpada tu od czasu do czasu, musiałby spędzić sporo czasu aby znaleźć wszystkie godne uwagi linki i informacje.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.