Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...

Smoking z "prawdziwego zdarzenia", taki szyty na miarę u Krawca, w Pracowni Krawiectwa Miarowego, to poza starannie odszytą zasadniczą częścią ubrania, również pieczołowicie wykonane akcesoria i dodatki.

Guziki do smokingu muszą być wykonane z dokładnie tego samego jedwabiu co obłożonie rewersów (klap marynarki), brzegi kieszeni oraz lampas spodni.

To samo tyczy się muchy, którą powinno się odszyć z tego samego jedwabiu, co reszta jedwabnych elementów tworzonego smokingu.

JEDNYM SŁOWEM - BESPOKE ☝️

IMG_20190731_103309_633.jpg

IMG_20190731_103153_480.jpg

IMG_20190731_103314_134.jpg

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Zrozumiałem z tego tyle, że jest to produkt z kategorii „skoro musisz pytać o cenę, to znaczy że cię nie stać” default_icon_e_smile.gif

A ja tyle, że: "mamy takie tradycje i tylu klientów, że nie będziemy odpowiadać na pytania na jakimś tam forum, tylko jak się chcesz dowiedzieć to se napisz maila, bo szkoda mi na Ciebie czasu "

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 9.08.2019 o 12:20, pablocito napisał:

A ja tyle, że: "mamy takie tradycje i tylu klientów, że nie będziemy odpowiadać na pytania na jakimś tam forum, tylko jak się chcesz dowiedzieć to se napisz maila, bo szkoda mi na Ciebie czasu "

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Proszę nam wybaczyć brak konkretnej i tym samym, oficjalnej odpowiedzi na pytanie w kwestii ceny, jednak z uwagi na pewne bardzo charakterystyczne znaki szczególe, tworzonej przez nas odzieży, nie chcemy nadto narażać prywatności naszych Klientów. Szczególnie w kwestii finansów. 

Mimo wszystko, pełen entuzjazmu i szczerego zaangażowania, postaram się odpowiedzieć nw na Panów pytania, telefonicznie lub mailowo. 

Pozdrawiam serdecznie i przy okazji życzę eleganckiego, dobrego dnia ✌️

 

Karol Rzeszutko 

Krawiectwo Miarowe Krupa i Rzeszutko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

W 1926 roku, kiedy Antoni Krupa zaczynał działalność w Buku, przy ul. Dobierzyńskiej 6, cała pracownia mieściła się w jednej izbie. Meble i podłoga z drewna, ściany w kolorze białym, jedna maszyna, żelazko na dusze, stół do krojenia oraz prasowania, trzy taborety, lustro, kotara, firany, zegar, piec  i oczywiście podstawowe narzędzia pracy.

W ciągu minionych 93 lat, pracownia przeszła długą, pod każdym względem, drogę!

Usługi przeniesiono do Poznania. Najpierw ul. Sokoła, następnie Wielka w bezpośrednim sąsiedztwie Starego Rynku, dalej Kwiatowa i w końcu Łąkowa 20/4. Każda zmiana lokalizacji wiązała się z przystosowaniem lokalu, na podobieństwo tej pierwszej, krawieckiej izby z Buku, spod szyldu z nazwiskiem Krupa.

Budynek, w którym dziś funkcjonuje pracownia, oddano do użytku w 1905 roku i mimo tego, iż lokal nr 4 poddawany był pracom remontowym kilka raz, jesienią 2019 roku, nadszedł czas na kolejne zmiany, ulepszenia i przeróbki .

W związku z powyższym, uprzejmie informujemy, iż od dnia 04.11.2019 roku, pracownia tylko na czas trwającego remontu, będzie tymczasowo, jednak nieprzerwanie, oferowała swoje usługi pod adresem Łąkowa 20/2b.

O aktualnie trwających pracach remontowych, będziemy starali się informować na bieżąco.

Pozdrawiamy,
Krupa i Rzeszutko – Krawiectwo Miarowe

DSC_0907.thumb.JPG.e7e076f77ea1686c074ed26e50269a2e.JPG

DSC_0930.JPG

DSC_0917.JPG

DSC_0866.JPG

DSC_0920.JPG

DSC_0911.JPG

DSC_0909.JPG

DSC_0908.JPG

DSC_0868.JPG

DSC_0867.JPG

DSC_0914.JPG

DSC_0872.JPG

DSC_0869.JPG

  • Like 1
  • Oceniam pozytywnie 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.