Skocz do zawartości

Emocje i przyjemność z nabywania ubrań


Classic Valeria

Rekomendowane odpowiedzi

Koval, dnia 25 List 2013 - 14:11, napisał:Koval, dnia 25 List 2013 - 14:11, napisał:Koval, dnia 25 List 2013 - 14:11, napisał:Koval, dnia 25 List 2013 - 14:11, napisał:

Üxküll, błagam, nie wklejaj takich rzeczy - 'TO' z Cher zmiażdżyło mi psychikę :wacko:

 

Podobno dzisiaj TRZEBA być tolerancyjnym i bardziej otwartym na różne formy życia w społeczeństwie. Wynik polubień daje dużo do myślenia jak na firmę koncentrującą się na gaciach.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna kobieta nie będzie myśleć, że zaoszczędzi 100 zł jak poczeka 2 tygodnie na przesyłkę skoro może to mieć już...

Z własnego doświadczenia wiem, że istnieją także i takie.

Poza tym jakość to podstawa - doskonale widać to nawet na półkach z popularnymi ciuchami. W dziale damskim są prawi same cieniutkie szmatki ledwo zszyte z plastiku... w dziale męskim nawet sportowa bluza z tej samej firmy jest wykonana z grubego naturalnego materiału. Dlatego tez moja kobietka często kupuje sobie męskie bluzy ;p

 

Przesyłki do pracy to podstawa:)

W dzisiejszych czasach powstało coś jeszcze lepszego - paczkomaty i odbiór w punkcie. Prawdziwy konspirant zakłada sobie osobny adres e-mail wyłącznie na wiadomości o oczekujących przesyłkach i w wyznaczonym czasie przejeżdrzając w pobliżu odbiera paczkę by za chwilę pozbywa się opakowania w najbliższym śmietniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach powstało coś jeszcze lepszego - paczkomaty i odbiór w punkcie. Prawdziwy konspirant zakłada sobie osobny adres e-mail wyłącznie na wiadomości o oczekujących przesyłkach i w wyznaczonym czasie przejeżdrzając w pobliżu odbiera paczkę by za chwilę pozbywa się opakowania w najbliższym śmietniku.

 

... a zakupiony towar od razu przyodziewa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak chyba trzeba być czujnym. Mój ojciec zawsze wpada na tym, że rok temu w promocji kupił kolejną tonę książek wydanych... trzy dni wcześniej ;)

 

...czyli, wniosek z tego taki, że czujności nigdy za wiele ;) A jak już ktoś - czyt. żona, dziewczyna - zaczyna drążyć szczegółowo to... ...trzeba się ratować dobrą kolacją i bukietem róż... ;) ...ewentualnie: "...kochanie, chyba coś wspominałaś o zakupach, chyba coś chciałaś sobie kupić" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.