Jump to content

Tłumacz dla Alexa poszukiwany ...


damiance
 Share

Recommended Posts

witajcie,

Skontaktował się ze mną Alex, użytkownik Style Forum, w sprawie pomocy w tłumaczeniu podczas przymiarki w Gest Modzie i u Tadeusza Januszkiewicza.

Alex przylatuje do Warszawy w środę 3 kwietnia z Bułgarii. Około 10.00 ma spotkanie w Gest Modzie, potem TJ. Łącznie max 2 godziny. Alex nie mówi po polsku, a nasi rzemieślnicy nie mówią po angielsku ...

Jest to 2 wizyta Alexa w Warszawie, za pierwszym razem wsparta pomocą lingwistyczną Wojtka lub Romana (nie pamiętam). Akurat tego dnia ani w/w koledzy ani ja nie możemy asystować (mnie nie ma tego dnia w kraju, więc nawet pomocy "na telefon" nie mogę zaproponować).

Najpilniejszą kwestą jest przymiarka w Gest Modzie, stąd pomoc nawet w niepełnym zakresie czasowym będzie nieoceniona ...

Czy znajdzie się osoba z Forum gotowa pomóc? [jeżeli planujecie wakacje w Bułgarii to temat jest wart przemyślenia ;) ]

dziękuję i pozdrawiam,

Damian

Link to comment
Share on other sites

Zróbcie proszę chociaż po jednym zdjęciu w każdym z zakładów i powiedzcie Alexowi, że zdjęcie będzie na FB (oczywiście może być bez twarzy) ;)

Fajnie byłoby o tym spotkaniu napisać 2 zdania, wrzucić zdjęcie na FB i za jakiś czas link do zrealizowanego zamówienia, które pewnie Alex umieści na SF.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Panowie,

czy ktoś mógłby pomóc Alexowi w najbliższą środę? Przed południem będzie odbierał spodnie, marynarkę, płaszcz (Gest Moda) i buty (TJ) i potrzebuje polsko-angielskiego tłumacza. Alex będzie zakwaterowany w hotelu Logos na Powiślu, więc wszystko odbędzie się w bliskiej okolicy.

Pomożecie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.