Sign in to follow this  
Followers 0
proceleusmatyk

Sartorialny dansing w Warszawie - zaproszenie!

96 posts in this topic

Tak, to męski punkt widzenia, ja jakoś nie kojarzę tańca z seksem (to chyba na wyrost i odnosiło się do tanga?). NIe wiedziałam też , że żonaci nie mogą tańczyć z innymi kobietami.

Ze zdjęć Wasze potańcówki wyglądają jak milongi.

O jakich "naszych" mówisz?

0

Dansing w Batidzie to impreza ogólnodostępna i nie należy się spodziewać, żeby chociaż większość uczestników umiała chociaż podstawy tańca. Jest natomiast świetna muzyka na żywo, wódka, jedzenie i wskazówka nt. eleganckiego ubrania, którą większość realizuje mniej lub bardziej udanie. Wszystko to może stanowić zachętę do zabawy.

Mogę się tylko domyślać, że na międzywojennych dansingach umieć tańczyć po prostu wypadało i była to umiejętność powszechnie kształcona. Z moich obserwacji w Batidzie wynika, że panie również są niewyedukowane w tej kwestii i aż czasem żal się starać prowadzić.

Nigdy nie traktowałem tańca jako substytut czegokolwiek, prędzej jako preludium. Poza tym jestem pewien, że najlepsze kochanki są beznadziejne na parkiecie, choć a rebours ta zależność już jest bardziej prawdopodobna, ale to chyba temat na inną rozmowę ;)

0

Poza tym jestem pewien, że najlepsze kochanki są beznadziejne na parkiecie, choć a rebours ta zależność już jest bardziej prawdopodobna, ale to chyba temat na inną rozmowę ;)

Odważna teza. Na mój małomiasteczkowy rozum jak ktoś się dobrze rusza (na parkiecie) to się też powinien dobrze ru(..)szać w łóżku.

0

Też tako pomyślałem.

0

Zależy, co kto lubi w łóżku (i na parkiecie).

0

Ice-T kiedyś powiedział, żeby obserwować dziewczyny, które dobrze bujają się w rytm jego kawałków, bo są świetne w łóżku.

0

Ktoś będzie siódmego czerwca?

0

Mogę się tylko domyślać, że na międzywojennych dansingach umieć tańczyć po prostu wypadało i była to umiejętność powszechnie kształcona. 

Jak najbardziej i to nie tylko wśród klasy wyższej, gentlemanów i dam. Jeśli czytaliście "Boso ale w ostrogach", to jest tam mowa żeby kolega Grzesiuka zaproszony na Powiśle się nie martwił, każda dziewczyna potrafi tańczyć inaczej nikt by jej nie prosił do tańca i by całą imprezę przestała pod ścianą...

0

Ktoś będzie siódmego czerwca?

Ja na 30%.

0

30% Ciebie to zawsze więcej niż gdyby Cię miało nie być ;).

0

Fatalnie, Panowie pilnie potrzebuję podobnej imprezy (bal, dancing, ale nie dyskoteka, czy muzyka klubowa) na terenie Warszawy lub okolic w tym tygodniu. Najlepiej piątek, sobota lub niedziela.

Jeśłi coś na wypasie to może być dalej... Nawet Wrocław :D.

0

Misza mogę do weekendu takową imprezę galę zorganizować specjalne dla Ciebie :)

0

Hmm, dansing odwołany przez matkę naturę? Czyli tornado zburzyło Batidę? I co to za alkohole "softy"?

0

Fatalnie, Panowie pilnie potrzebuję podobnej imprezy (bal, dancing, ale nie dyskoteka, czy muzyka klubowa) na terenie Warszawy lub okolic w tym tygodniu. Najlepiej piątek, sobota lub niedziela.

Jeśłi coś na wypasie to może być dalej... Nawet Wrocław :D.

Jak następnym razem odwołają Wam imprezę, która miała uświetnić uroczystość z waszą ukochaną, jest rozwiązanie! 

http://www.restauracjabialydomek.pl/home.html

Wieczór w rocznicę ślubu był magiczny i wręcz doskonały! Polecam. 

Dzięki Styleman! :)

0

Może się zdarzyć, że będę. :)

0

Czy te wydarzenia umarły juz śmiercią naturalną?

0