proceleusmatyk

Sartorialny dansing w Warszawie - zaproszenie!

96 postów w tym temacie

Tak, to męski punkt widzenia, ja jakoś nie kojarzę tańca z seksem (to chyba na wyrost i odnosiło się do tanga?). NIe wiedziałam też , że żonaci nie mogą tańczyć z innymi kobietami.

Ze zdjęć Wasze potańcówki wyglądają jak milongi.

O jakich "naszych" mówisz?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dansing w Batidzie to impreza ogólnodostępna i nie należy się spodziewać, żeby chociaż większość uczestników umiała chociaż podstawy tańca. Jest natomiast świetna muzyka na żywo, wódka, jedzenie i wskazówka nt. eleganckiego ubrania, którą większość realizuje mniej lub bardziej udanie. Wszystko to może stanowić zachętę do zabawy.

Mogę się tylko domyślać, że na międzywojennych dansingach umieć tańczyć po prostu wypadało i była to umiejętność powszechnie kształcona. Z moich obserwacji w Batidzie wynika, że panie również są niewyedukowane w tej kwestii i aż czasem żal się starać prowadzić.

Nigdy nie traktowałem tańca jako substytut czegokolwiek, prędzej jako preludium. Poza tym jestem pewien, że najlepsze kochanki są beznadziejne na parkiecie, choć a rebours ta zależność już jest bardziej prawdopodobna, ale to chyba temat na inną rozmowę ;)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Poza tym jestem pewien, że najlepsze kochanki są beznadziejne na parkiecie, choć a rebours ta zależność już jest bardziej prawdopodobna, ale to chyba temat na inną rozmowę ;)

Odważna teza. Na mój małomiasteczkowy rozum jak ktoś się dobrze rusza (na parkiecie) to się też powinien dobrze ru(..)szać w łóżku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Też tako pomyślałem.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zależy, co kto lubi w łóżku (i na parkiecie).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ice-T kiedyś powiedział, żeby obserwować dziewczyny, które dobrze bujają się w rytm jego kawałków, bo są świetne w łóżku.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś będzie siódmego czerwca?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mogę się tylko domyślać, że na międzywojennych dansingach umieć tańczyć po prostu wypadało i była to umiejętność powszechnie kształcona. 

Jak najbardziej i to nie tylko wśród klasy wyższej, gentlemanów i dam. Jeśli czytaliście "Boso ale w ostrogach", to jest tam mowa żeby kolega Grzesiuka zaproszony na Powiśle się nie martwił, każda dziewczyna potrafi tańczyć inaczej nikt by jej nie prosił do tańca i by całą imprezę przestała pod ścianą...

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ktoś będzie siódmego czerwca?

Ja na 30%.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

30% Ciebie to zawsze więcej niż gdyby Cię miało nie być ;).

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fatalnie, Panowie pilnie potrzebuję podobnej imprezy (bal, dancing, ale nie dyskoteka, czy muzyka klubowa) na terenie Warszawy lub okolic w tym tygodniu. Najlepiej piątek, sobota lub niedziela.

Jeśłi coś na wypasie to może być dalej... Nawet Wrocław :D.

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Misza mogę do weekendu takową imprezę galę zorganizować specjalne dla Ciebie :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, dansing odwołany przez matkę naturę? Czyli tornado zburzyło Batidę? I co to za alkohole "softy"?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Fatalnie, Panowie pilnie potrzebuję podobnej imprezy (bal, dancing, ale nie dyskoteka, czy muzyka klubowa) na terenie Warszawy lub okolic w tym tygodniu. Najlepiej piątek, sobota lub niedziela.

Jeśłi coś na wypasie to może być dalej... Nawet Wrocław :D.

Jak następnym razem odwołają Wam imprezę, która miała uświetnić uroczystość z waszą ukochaną, jest rozwiązanie! 

http://www.restauracjabialydomek.pl/home.html

Wieczór w rocznicę ślubu był magiczny i wręcz doskonały! Polecam. 

Dzięki Styleman! :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może się zdarzyć, że będę. :)

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy te wydarzenia umarły juz śmiercią naturalną?

0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz