Skocz do zawartości

Konkurs fotograficzny "Co mam dziś na szyi?"


VAN THORN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Damian namawiał mnie, żebym rzutem na taśmę wziął udział w konkursie. Ale chyba nie mogę tego zrobić. Wydaje mi się, że byłoby to sprzeczne z tym, czym kieruję się na moim blogu. Wszystkie dni, wszystkie krawaty są dla mnie tak samo ważne i - niestety! - tak samo przemijają.

Pozdrawiam serdecznie :)

Wasz Frankenstein

PS. Gratuluję świetnego pomysłu na konkurs i zabawę. Z dużym zainteresowaniem obejrzałem propozycje kolegów i mam swoich faworytów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Forumowicze,

Kolejny konkurs na forum dobiegł końca. Udział wzięło 18 uczestników zgłaszając 38 propozycji "Co mam dziś na szyi"

Konkurs zarówno Waszymi głosami i zdaniem jury wygrał STYLEMAN. GRATULUJEMY!

Jury wybrało jeszcze dwóch zwycięzców i są nimi:

SZAWEŁ i PROCELEUSMATYK. GRATULUJEMY!

Każdy ze zwycięzców otrzymuje krawat knit o wartości do 119zł. Krawaty są z jedwabiu, wełny lub bawełny do wyboru. Krawaty można wybrać na stronie sklepu http://www.eleganckipan.com.pl/pl/c/Kra ... zianiny/81

Krawaty można odebrać osobiście w VAN THORN na Siennej 39 w Warszawie lub otrzymać je pocztą.

Bardzo proszę zwycięzców o kontakt PW w jaki sposób przekazać nagrodę.

Ogromnie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział i zabawę, a kolejny konkurs już szykujemy :-)

Pozdrawiam,

Maciej Puciata

VAN THORN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu Stowarzyszenia But w Butonierce dziękuję uczestnikom oraz sponsorowi - firmie Van Thorn - za zaangażowanie.

Nie muszę dodawać, że wiele konkursów forumowych jeszcze przed nami. 8-)

Pamiętajmy, że aktywne uczestnictwo w konkursach ma istotny wpływ na atrakcyjność nagród oferowanych osobom gotowym poświęcić - dla wspólnej zabawy - trochę własnego czasu i podjąć konkursowe wyzwanie.

pozdrawiam Was,

damiance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za oddane glosy na moje propozycje.Ciesze się ze udało mi się swoimi propozycjami zmienić sztywne podejście do klasycznej męskiej elegancji,i pokazać trochę luzu. A konkurencja była naprawdę mocna co pokazały zdjęcia. Jeszcze raz dziękuję wszystkim za mila i wiele dająca zabawę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.