Skocz do zawartości

Trzewiki - specjalne wymagania ;)


tomaszzt

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem 

Jako zupełnie świerzy użytkownik, witam wszystkich i z góry przepraszam za wszelkie "wpadki" dotyczące mojeje niewiedzy....

Do rzeczy - szukam trzewików, na okres bardziej wiosenno-jesienny, mam za to pewne wymagania (oczywiście pomijając wygodę, co jest kwestią wysoce subiektywną), wymienię je w punktach:

1. wysokie - wyższe niż standardowe trzewiki, wiązane nieco wyżej za kostkę.

2. czarne

3. ze skóry licowej i bez ozdobników (gładkie)

4. portugalskie - tu jest kwestia mojego przywiązania do produktów portugalskich (mimo, że w samej Portugalii byłem tylko raz ;)), i tego, że skądinąd wiem, o dosyć wysokiej jakości portugalskich butów.

Wcześniej naturalnie szukałem interesujących mnie trzewików i ......nie znalazłem nic. Jest kilka modeli w sieci, ale tu pojawia się problem z dostępnością (tj. wysyłką do Polski). Stacjonarnie jest problem, mieszkam w Krakowie i naprawdę kompletnie nic nie znalazłem. Naturalnie jestem gotowy podjechać 100-150 km., żeby interesujace mnie buty przymierzyć/kupić, tylko trzeba wiedzieć gdzie. Jeszcze jedna rzecz, mają to być buty "codzienne", absolutnie nieformalne, do których pozostałą część ubioru bezproblemowo dobiorę.

Jeszcze tylko dodam mocno poglądowe zdjęcie (absolutnie nie należy się sugerować kontekstem fotki), które obrazuje to, o co mi chodzi.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Tomek

 

 

260188797_Zrzutekranu(191).png.b91ff199a59ade15a809304b67f7d3a5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tomaszzt napisał:

Czołem 

Jako zupełnie świerzy użytkownik, witam wszystkich i z góry przepraszam za wszelkie "wpadki" dotyczące mojeje niewiedzy....

Do rzeczy - szukam trzewików, na okres bardziej wiosenno-jesienny, mam za to pewne wymagania (oczywiście pomijając wygodę, co jest kwestią wysoce subiektywną), wymienię je w punktach:

1. wysokie - wyższe niż standardowe trzewiki, wiązane nieco wyżej za kostkę.

2. czarne

3. ze skóry licowej i bez ozdobników (gładkie)

4. portugalskie - tu jest kwestia mojego przywiązania do produktów portugalskich (mimo, że w samej Portugalii byłem tylko raz ;)), i tego, że skądinąd wiem, o dosyć wysokiej jakości portugalskich butów.

Wcześniej naturalnie szukałem interesujących mnie trzewików i ......nie znalazłem nic. Jest kilka modeli w sieci, ale tu pojawia się problem z dostępnością (tj. wysyłką do Polski). Stacjonarnie jest problem, mieszkam w Krakowie i naprawdę kompletnie nic nie znalazłem. Naturalnie jestem gotowy podjechać 100-150 km., żeby interesujace mnie buty przymierzyć/kupić, tylko trzeba wiedzieć gdzie. Jeszcze jedna rzecz, mają to być buty "codzienne", absolutnie nieformalne, do których pozostałą część ubioru bezproblemowo dobiorę.

Jeszcze tylko dodam mocno poglądowe zdjęcie (absolutnie nie należy się sugerować kontekstem fotki), które obrazuje to, o co mi chodzi.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Tomek

 

 

260188797_Zrzutekranu(191).png.b91ff199a59ade15a809304b67f7d3a5.png

Tomaszu - świeży piszemy przez „ż”😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zajac Poziomka napisał:

Dziękuję bardzo za namiary na sklep.

2 godziny temu, lubo69 napisał:

Niestety, nie wysyłają do Polski, ale fakt, te buty podane w linku byłyby strzałem w dziesiątkę.

Godzinę temu, ciasteczkowy napisał:

BTW. „Carlos Santos” to hasło które należy wpisać w Google. ZTCW, można je kupić w Polsce w sklepie Klasyczne Buty.

Nie wiedzialem, już sprawdzam....Faktycznie są, ale tych mnie interesujących brak.

Godzinę temu, Paczuch napisał:

Tomaszu - świeży piszemy przez „ż”😉

Kajam się, to przez nieuwagę......

Panowie, problem polega na tym, że gdy już znajdę coś dla siebie, to przeważnie nie ma wysyłki do Polski. Trochę dziwna polityka sprzedaży internetowej, zwłaszcza, że to Europa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Panowie, problem polega na tym, że gdy już znajdę coś dla siebie, to przeważnie nie ma wysyłki do Polski. Trochę dziwna polityka sprzedaży internetowej, zwłaszcza, że to Europa.

Czasami wystarczy napisać maila do obsługi.
Edit: tu chyba wysyłają:
https://caferacerspot.com/originals-boots-black-by-walekst/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, lubo69 napisał:


Czasami wystarczy napisać maila do obsługi.
Edit: tu chyba wysyłają:
https://caferacerspot.com/originals-boots-black-by-walekst/

No faktycznie, wysyłają 😃 

Co do pisania do producentów, piszę maila, czekam miesiąc bez odpowiedzi, piszę drugiego, dostaję odpowiedź po 2 tygodniach, żebym poczekał jeszcze parę miesięcy, to coś wymyślą z tą wysyłką.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za pomoc, buty zamówione....

Mam nadzieję,  że jakość tych "portugalczyków" będzie co najmniej zadowalająca.....

Mam jeszcze pytanie, "trochę z innej beczki". Mianowicie, skąd się bierze niechęć do budżetowych polskich marek (Ryłko, Wojas) na forum ? Kwestia wykonania, wzornictwa, trwałości ? Myślę o wypróbowaniu, że tak powiem, butów typu derby w stylizacji codziennej a nie chcę wydawać na początek dużych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, tomaszzt napisał:

Dziękuję Panowie za pomoc, buty zamówione....

Mam nadzieję,  że jakość tych "portugalczyków" będzie co najmniej zadowalająca.....

Mam jeszcze pytanie, "trochę z innej beczki". Mianowicie, skąd się bierze niechęć do budżetowych polskich marek (Ryłko, Wojas) na forum ? Kwestia wykonania, wzornictwa, trwałości ? Myślę o wypróbowaniu, że tak powiem, butów typu derby w stylizacji codziennej a nie chcę wydawać na początek dużych pieniędzy.

Tak

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.