Skocz do zawartości

Lniana koszula


M007

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś z Was szuka jeszcze lnianych koszul to polecam zajrzeć do Massimo Dutti jeżeli macie w okolicy. W tej chwili można dostać lniane koszule na wyprzedaży po ok. 130-150 PLN od sztuki, sam kupiłem 2 ze stójką w ubiegłym tygodniu.

Co do jakości samego lnu się nie wypowiem bo niestety nie mam porównania, ale skład koszul to 100% len gdzie w tym sezonie w innych sieciówkach w podobnej cenie można było wyrwać co najwyżej blendy 50/50 z bawełną.

Z tego co widzę to można w niektórych rozmiarach dostać je również online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, flozbi napisał:

130 za koszulę MD to słaby interes, a 150 zł to bardzo słaby interes.

Bo? Metka MD cię w szyję drapała czy o co ci chodzi?

10 godzin temu, ciasteczkowy napisał:

Lniane koszule z MD są fajne, chyba moje ulubione z „niższej półki cenowej”, niemniej jednak ostatnią kupiłem za 79 PLN.

Steal stulecia to oczywiście nie jest, pełna zgoda, tylko, że w tej cenie to nawet na allegro coraz ciężej jakieś no-name lniane koszule wyrwać. Nie powiem żebym jakoś intensywnie szukał, ale jak pochodziłem po większych sieciówkach w galerii handlowej, to o ile w ogóle mieli lniane koszule to blendy 50/50 z bawełną w cenie ok. 100 PLN sztuka, a tu 100% len dodatkowo w kolorach jakie szukałem, w cenie niewiele wyższej.

10 godzin temu, DeanM napisał:

To ja jeszcze pochwalę oxfordy z MD, ale też wszystkie kupowałem w cenach 60-90 PLN.

Jedyne co do tej pory miałem z MD to zamszowe derby i również mogę polecić. Też kupione za 100 coś, trochę w czasach przed-pandemicznych pochodziłem w nich do pracy, nic złego się z nimi nie zadziało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferuje coś bardziej klasycznego
Teraz szukam niebieskiej, brązowa od Milera jak na razie daje rade. 

Mam ze trzy lata lnianą jasnoniebieską od Millera i jest jedną z ulubionych. Zdecydowanie trafiony zakup
Niestety druga była kupiona o numer mniejszy i nie wymieniłem w porę.
f03b4a4b0630c59f31f7089db86a0778.jpg


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk Pro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.