Jump to content

Tomek7

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9

About Tomek7

 • Rank
  Zwykły

Recent Profile Visitors

622 profile views
 1. Dysponuję stosunkowo niedużym budżetem (do 600 PLN), a chciałbym kupić przyzwoitą marynarkę do różnych stylizacji casualowych. Mam dosyć rozbudowane ramiona, szerokie barki i plecy, przy niedużym obwodzie w pasie. Pytanie brzmi, gdzie mógłbym kupić marynarkę, która mogłaby się nadać? Pogodziłem się już z myślą, że i tak każdy taki zakup skazany będzie na dodatkowe taliowanie Czy jesteście w stanie coś zaproponować?
 2. Nie pomogę Ci w odpowiedzi na Twoje pytanie, ale jakbyś zamiast 5% wolał 10% to przy zakupie wpisz berwick_10
 3. Też kupiłem ten pasek za 79 zł -85 cm, dostałem info, że aktualnie nie mają tego na stanie, jak jest ze skracaniem pasków z większych, bo taką propozycję dostałem. Da się to zrobić?
 4. To za jaką kwotę proponujesz kupować garnitur człowiekowi takiemu jak ja, od razu po studiach, gdzie 25% pensji netto nie jest nazbyt wysoką kwotą.
 5. Jak tak wczoraj sobie oglądałem, to takich 5 krawatów sobie namierzyłem, któe wpadły mi w oko: http://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-jezdziec/117 http://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-paisley-granat/143 http://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-jelenie/116 http://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-klubowy/139 http://republicofties.com/pl/p/Krawat-jedwabny-w-kropki/43 Coś wyrzucić / dodać? Chciałbym wybrać ostatecznie na pierwszy zakup 3 sztuki max.
 6. Jakie krawaty polecacie do stylu "biznesowego" z RoT oraz że tak to nazwę "pół-biznesowego". Będę wdzięczny za pomoc w wyborze, bo przyznam się bez bicia, że dopiero się wdrażam w temat
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.