Skocz do zawartości

Typowy Janusz

Użytkownik
 • Zawartość

  5052
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  17

Ostatnia wygrana Typowy Janusz w dniu 12 Maj 2015

Użytkownicy przyznają Typowy Janusz punkty reputacji!

Reputacja

2235

O Typowy Janusz

 • Tytuł
  Somsiad

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawska wieś
 1. Bo na wakacje i grilla, tylko biała lniana koszula. Żadnych innych aberracji. Bo tak "na niezależnym blogu" pan "obiektywny trendsetter" powiedział
 2. Czyszczenie, pranie, prasowanie, mole, pielęgnacja, itd.

  Zwykła zawieszka klejąca na mole do środka szafy - szybko się na nią łapią.
 3. Ciekawe i nietuzinkowe nabytki

  Idealne do brania wałówy do pracy i paczek od kuriera w drugą stronę - projekt forumowy?
 4. Rowery i masy krytyczne

  Marynarka plus spodnie zostawione w pracy, koszule pobrane i zanoszone do pralniomatu pod biurem, prysznic w biurze. Skarpety, "żonobijka", spinki w plecaku. Po sezonie dałem sobie spokój i nie żałuje
 5. Forumowa poradnia stylistyczna

  Jak dla mnie wygląda ciekawie do letnich garniturów, z koszulą z lnu. Wtedy rzeczywiście lubię nosić shantungi. Do zimowych / gładkich - budzi skojarzenia, że ktoś niechcący włożył krawat do prania w 100C z wirowaniem.
 6. Ja co prawda wyszedłem z lotnikami takimi jak chciałem, zapisując, że jednak jest to nieopłacalna impreza, to widzę, że już takie teorie są dorabiane, do szycia butów u Tadeusza, że słusznie sobie darowalem szycie butów.
 7. Filozofia ubioru

  To jakie to są wartości, jeżeli kolega tłumaczy że ciężką pracą przez naukę mu się udało? Budzi to mam nadzieję pozytywną zazdrość młodych (a i starych też powinno), która w kapitalizmie jest czymś dobrym - "będę się starał, uczył, tez kiedyś będę taki". To zaś jest motywacja, która jest dźwignią rozwoju. Daje kopa ludziom by nie stać w miejscu, tylko pracować z nadzieją że to zaowocuje w przyszłości. Nie chowajmy głowy w piasek, że temat nie istnieje, znów zasłaniając się jakimś dziwacznym kodeksem honorowym rycerzy z planety guwbu. Latyfundzistow już nie ma. Ja widzę pozytywy z tego tematu bo poznaliśmy dość niebanalny urywek motywującej historii.
 8. Filozofia ubioru

  Forum widzę wchodzi na kolejne szczyty. Koledze @Beny23 życzę tylko by nie wziął do siebie tej dyskusji, która po prostu wieje PRLem na kilometr, nie zraził się, tylko potraktował to jak nasz typowy słowiański folklor, że nawet prezes zapytany wprost o sytuację finansową, mówi, że nie ma na chleb i masło. Bo fajnie się ogląda te zdjęcia zza dalekiej wody
 9. Bitcoin i kryptowaluty

 10. Poszukiwani Moderatorzy

  To może nowy projekt forumowy?
 11. Maski i oczyszczacze powietrza

  Philips ma wkłady za około 500zł i producent deklaruje, że trzeba je wymieniać co rok. Za to ma aplikację do sterowania. Ja osobiście nawilżacza nie używam, ale mam akwarium otwarte 300l w domu, wiec mam raczej problem z nadmiarem wilgoci (którą to trochę potrafi taki oczyszczacz obniżać, ale nie by robić różnicę zasadniczą). Nie oczyszczał jeszcze w sezonie letnim - ale w sumie taka bryza którą wytwarza dobrze chłodzi, więc w połączeniu z wentylatorem może zrobi różnicę, zobaczymy Z opinii w internecie, w przypadku zamkniętych pomieszczeń - lepiej zainwestować w mniejsze (i tańsze) wersje, ale kupić 2-3
 12. Maski i oczyszczacze powietrza

  Lekko ponad kwartał - dalej sprawdza się znakomicie. Szczególnie teraz w okresie chorób - powstrzymuje roznoszenie się chorób po całym domu, a przynajmniej ogranicza czas potrzebny na zarażenie całej rodziny. Plus ewidentnie lepiej się śpi w jego pobliżu, szczególnie na kacu Dodatkowo zainstalowałem sobie aplikację Kanarek i przy przekroczeniu ~700% zakładam maskę z dragonmask.pl.
 13. Camiceria Olga Milano

  Trwałość koszul to temat rzeka, bo jednym kołnierzyk żółknie po paru założeniach, inni chodzą w koszuli co tydzień przez 3 lata bez ewidentnych śladów zużycia. Porównując do polskiego MTM - nie jest gorzej. A patrząc na to przez pryzmat, że są to jednak w większości lekkie tkanin (versus polskie ciężkie tkaniny) - rzekłbym, że nawet bardzo dobrze.
 14. Humor

 15. Nigdy mi nie zeszła się więcej niż 1,5cm na żadnych butach. W lotnikach od TJ miałem na start taką właśnie 1-1,5cm i po 10 wyjściach około rzeczywiście się spotkały.
×