Skocz do zawartości

kamilp

Użytkownik
  • Postów

    234
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilp

  1. kamilp

    Suit Supply

    W przyszłym tygodniu przychodzi do mnie livorno 46. Mamy podobne wymiary oprócz talii i pasa ( 82, 82) to opisze moje wrażenia i wstawię jakieś zdjęcia.
  2. kamilp

    Suit Supply

    Chciałem tylko tak dla przykładu podać przykłady stylu garnituru i wyszło, że wszystko wziąłem z contemporary. Zdecydowanie jednak będę wybierał z classic. No i po zapoznaniu się z wymiarami zdecydowanie pasuje do mnie, przynajmniej na papierze rozmiar 46.
  3. kamilp

    Suit Supply

    Witam Mam 178cm wzrostu, 97 w klatce, 80 w taliii 82 w pasie i będę światkiem na weselu. Szukam garnituru i chciałbym was prosić o poradę. Może ktoś ma podobne wymiary do moich i może opisać swoje doświadczenia w wyborze odpowiedniego rozmiaru. Size advisor wybrał dla mnie 44 ale jestem ciekaw też waszej opinii też dotyczącą stylu garnituru (Washington, Soho, Havana itp). Dodatakowo chciałbym się zaptytać o jeszcze o jedną rzecz. Size advisor sugeruje rozmiar marynarki 44 ale spodni już 46. Więc jak wtedy wygląda zamawianie takiego garnituru? Oczywiście w grę wchodzi kolor granatowy i cena do 300 euro. Z góry dziękuję za porady.
  4. Witam Chciałem się Ciebie zapytać o poradę. Mimo szczupłej sylwetki i średniego wzrostu mam dość duży obwód głowy (61cm) i pociągłą twarz. Raz spróbowałem sobie kupić panamę, ale okazało się, że dopiero jak wcisnę ten kapelusz tak, że mi się uszy zawiną dopiero wtedy dobrze wygląda. Po prostu kapelusz jest za wysoki. Może mógłbyś mi coś doradzić np kapelusz z szerszym rondem albo jakąś inne marki które mają niższe kapelusze. Chodzi mi głównie o kapelusze słomkowe ale nie tylko. Z góry dzięki za odpowiedź.
  5. Może mi się wydaje ale czy zapięcie nie jest poniżej talii?
  6. Przydałby się na jednym z blogów jakiś grubszy tekst na temat łączenia:jasna marynarka-ciemna koszula, ciemna koszula-jasny krawat itp. Uważam to za wyjątkowo trudne połączenie.
  7. Do mnie też już doszły brązowe monki berwicka. Naprawdę świetnie wyglądają. Niestety za duże :( . Dziś lub jutro odsyłam. I znowu trzeba będzie poczekać. Nie rozpakowywałem prawideł. Może ktoś napisać czy takie na 42 będą pasowały na 41? Nie wiem czy je tez odesłać?
  8. kamilp

    Marka Crownhill Shoes

    Co ciekawe te 15 euro doliczają do każdej pary.
  9. kamilp

    Jakie buty mam dziś na sobie

    Mam takie same. Jakiej pasty i kremu używasz do tych butów?
  10. Powinieneś spróbować z meerminami. Mają dosyć wąskie kopyto. Berwick na pewno nie- tęgość G. O crownhillach pisze Mr Vintage w swoim najnowszym poście. Ostatni but? Mam taką zasadę, że kupuję buty od firm gdzie robią firmy. W Charles Tyrwhitt to tak jakbyś kupował buty w Vistuli lub Bytomiu.
  11. Witam W zakupach grupowych na klasycznebuty.pl celuje w dwie pary butów. Te i te. Podpowiecie przy mojej długości i szerokości stopy (277, 105) jaki rozmiar będzie dla mnie najlepszy?
  12. Jakbyś jeszcze zmierzył całkowitą długość buta to by było fantastycznie.
  13. Podzelujesz od razu, czy pochodzisz trochę n skórznej?
  14. Możesz coś napisać jak dobierałeś rozmiar monków. Przymierzam się do kupna i bardzo by mi się twoja podpowiedź pomogła.
  15. Dodałbym jeszcze czarne podwójne monki, też Yanko. I chciałbym jeszcze napisać, że zdjęcia z całą sylwetką wyglądają o wiele lepiej. Brawo za decyzję.
  16. Ktoś napisał o Berwick'ach, tych z klasycznebuty.pl, że mają dosyć obszerne kopyta. Wszystkie zresztą są w rozmiarze g.
  17. Dla mnie trencz tylko i wyłącznie w kolorze beżowym. Lepiej poczekać trochę dłużej niż kupić coś z czego nie będziesz zadowolony.
  18. kamilp

    Marka Gordon Bros

    Gordony mam od około roku. Buty na zdjęciu wyglądają trochę ciemniej niż w rzeczywistości. Dość szybko starła mi się podeszwa. Po mniej jak dziesięciu razach musiałem już podzelować podeszwę. Dwa czy trzy raz miałem to nieszczęście,że wychodziłem w nich w słoneczną pogodę, a potem padał deszcz jeszcze przed podzelowaniem. Podoba mi się w nich to, że mają bardzo ładne, dosyć szerokie kopyto ( g ) chociaż wyglądają dosyć topornie nawet na skórzanej podeszwie. Nie traktowałem ich jakoś specjalnie. Używałem zwykłego kremu i pasty bezbarwnej. Sznurówki, drugi komplet już do wymiany. Te otarcia to po Sylwestrze. Są trudne do usunięcia i nie wiem za bardzo jak ich się pozbyć.
  19. kamilp

    Marka Gordon Bros

    Jutro zrobię jakieś zdjęcia i wrzucę.
  20. A ja tego. Niestety nie są na razie dostępne: http://www.sklep.klasycznebuty.pl/429,berwick-3637-brown.html
  21. kamilp

    Marka Gordon Bros

    Witam Spróbuję coś wrzucić, ale to dopiero po Nowym Roku.
  22. kamilp

    Marka Gordon Bros

    .Oczywiście pomyłka. Myślałem o czymś inny a napisałem co innego. Poprawiam- numer za małe.
  23. Standardowo zapytam się jak dobierałeś rozmiar. Długość stopy, nr buta, kopyto hiro?
  24. kamilp

    Marka Gordon Bros

    Mam 272mm długość stopy. Z tego modelu mam rozmiar 42. Na początku pasował dobrze ale teraz myślę, że lepszym wyborem byłoby 41. Moim zdaniem jest to kopyto dość szerokie. Jedynie z czym mogę porównać to meermin na kopycie hiro nr 8, który był co najmniej jeden nr za duże.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.